Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibinin engeli ne zaman sona erer acaba? Konulara aslında hiç yorum yapmam ama bu konu bana çok dokundu konu sahibine çok üzüldüm iyi olduğu detayları öğrenmek için can atıyorum. Şu pislikten kurtulup hayatta hep iyilerle karşılaşır umarım

en son 65lerde kalmıştım, soluksuz okudum kalanı da. öncelikle, kadın dayanışmasını iliklerime kadar hissettiğim bir ortam oldu burası, hepiniz çok tatlı insanlarsınız. bir gün bir derdim olsa, tecrübeli birine bir şey sormam gerekse eşim dostumdan önce buraya gelirim valla. 2 gündür dizi mizi izlemedim burayı takip ediyorum, gerçekten olay örgüsü daha muazzam. konu sahibini tekrar tebrik ederim, bu atik adımlarından ötürü.

Herkes ektiği eninde sonunda çeker kendisi nasıl geldi ise öylede gider doğanın kuralı.

Mat ruju kocası komşusunun kız kardeşi ile aldatmamış mıydı ya?
Kız matematik sorusu sorma bahanesiyle kocasına yanaşmaya çalışıyordu sanki

WhatsApp konuşmasında neler yazmışlar ben göremedim?

diğer güzellik dediği şey kesinlikle telefon değildir böyle saçma şey mi olur telefon olsa normal şekilde diğer telefondan ara der. Bence başka bir kadından bahsediliyor olabilir

Konu sahibinin eşi vicdanen rahat olmadığını söylemiş, sevgilisi de ben seni zor buldum beni dımdızlak ortada bırakma vs demiş. Başka bir kadına güzellik dediğini düşünmüyorum çünkü adam kadını ne kadar F*** buddy olarak görse de kadın duygusal olarak çok yoğun

Allah yarına bırakır ama yanına bırakmaz.er gec ilahi adalet tecelli eder.ve umarım birgun yine beni alintilayarak o yuva yıkıp altında son model arabalarla gezen yaratığın yaptıklarının yanına kalmadığını anlatan bi mesaj yazarsın.bunu tüm kalbimle diliyorum.

Bu konudakine gelirsek ona zaten müstahak.hic acımıyorum.

Bunlar bile evleniyor, bir de ürüyor, bari teşkilata alınmasalar. E şimdi işi gücü var mı bari? Aklıma avrador geldi ahahahaslslslss

Bende öbür güzelliği kadının arkadaşı olarak düşündüm. Ondan aramasını istemesinin sebebi, hem hep aynı numaradan arandığının belli olmaması için hemde sevgilisinin deşifre olmaması için.

Yok ya başka birine güzellik demesine ok diyecek bi kadın değil bu bence

5 dk geç yazd diye kızan sürat gönderdi

Bayaa yoğun duyguları var

Birine güzellik derse cemkirir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…