Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üzgünüm ama bende böyle düşünüyorum. Yüzeysel bir ilişki değil bu. Konu sahibi geçen yaz farketmiş aslında. Demekki en az bir yıldır sürüyor.

Kadınla ciddi olmasa sürekli evine getirmez. Hadi getirdi diyelim, kadını kaçak göçek sokar eve, kimse görmeden de evden çıkarır, en azından birlikte girmezler apartmana. Ama bu adam hiç çekinmiyor. Herkesin göreceği şekilde kadın çöpü çıkartıp, adamın arabasına binebiliyor. Hatta binaya beraber girip, kadının saçını okşuyor. Yaşadığı apartmanda kamera olduğunu bile bile hemde.

Ben adam kadının saçını okşuyor, deyince anlamıştım bunların ilişkilerinin duygusal olduğunu. Yoksa hiç bir erkek tek gecelik bir ilişkide daha eve girmeden, asansör kapısında kadının saçını okşamaz. Okşaması o kadına şefkatte duyduğu anlamına gelir.

Yatak jelatinide konu sahibi anlasın diye açılmış. Kadın mı açtı yoksa adam mı bilemem ama artık anlasın, demişler resmen. Lekeli şekilde bırakılma sebebide bu bence.

G GokcenKatun sizin adınıza çok üzüldüm. Banlanmışsınız bunada ayrı üzüldüm, keşke yönetim bir kereye mahsus sizi hoş görüp banı kaldırsa. Çünkü şu anda çok zor durumdasınız ve burada çok güzel fikir veren, yol gösteren kişiler var.

Şimdiye kadar attığınız adımlar çok yerinde ve mantıklı. Yurt dışına gitmeden hiç bir şey belli etmeyin. Kendinizi her anlamda garantiye alın. Size zarar verebileceği küçücük bir alan dahi bırakmayın. Sakın şu anda yüzleşmeyin, hiç bir şey bilmesin eşiniz. Her şeyi ayarlayıp, mahkeme, deliller, mallara tedbir vs., yapıldıktan sonra ve tabiki yurtdışına çıktıktan sonra, telefonla arayıp içinizdekileri söyleyin. Bana kalırsa mahkeme celbi gidene kadar hiç bir şey demeyin. Celbi alınca nasıl olsa sizi arayacak, o zaman konuşursunuz.

Ama yüzyüze asla konuşmayın, adam polis ve silahı var. Allah korusun, başınıza bir şey gelmesinden endişeleniyorum. Bu yüzden uzaktayken konuşmanız daha iyi olur.

güzelim sen yinede büyük konusma...
(Alttaki foto internetten alintidir)
Çok mu abartıyorsunuz? İnsan boşanınca ölmüyor hele hele ortada seni sırtından vuran varken. Sırtımdan vurulmayı sevmem vurulunca da yanımda taşımam. Acısını çekmek başka, tabi ki çok üzülürüz. Ama imkan varken hangi kadın devam etmek ister.
Konu sahibinin de yapacağı gibi diğer başına gelip boşanıp şimdi çok mutlu olup hatta tekrar evlenen kadınlar var. Keşke herkesin imkanı böyle olsa ülke genelinde.

Söylediklerine bende katiliyorum...
Ben genel olarak „büyük konusma“ demek istedim.

Sessizce her gün konuyu takip eden birisi olarak konunun fake olmadığını düşünüyorum ben de..yani herşey çok güzel ortaya çıktı evet ben bu kadar kanıt bulunmasını şans olarak görüyorum. Sanırım eş kişisi biraz saftirik,bir de eşi ,'isimden dolayı gerginim' diyerek kavga da çıkarmadığı için,,'anlamis olabilir ama ya anlamadiysa o zaman panik yapıp şüphe uyandırmayayim' diyerek çok üstüne düşmemiş te olabilir.erkekler bizim gibi düşünmüyor gerçekten..ayrıca neden fake olsun ki burası yorumla para kazanılan bir mecra değil bildiğim,konusu popüler olsa ne kazanacak..diyelim canı sıkıldı oyun oynar gibi hikaye uydurdu o zaman da her yoruma cevap verirdi boş zamanı olduğu için ama konu sahibi bazen hergun bile yazamadi buraya..bence olay gerçek umarım herşey gönlünce olur bundan sonra konu sahibinin yolun başında kurtulacak en azından bu yalan evlilikten..

Mahkeme celbi geldiğinde konu sahibine yalvarma yakarma sahnesini öyle tahmin edebiliyordum ki. Son pişmanlık fayda etmez gizli görevli.
Ben bir de o aklı bir karış havada kezbanın surat ifadesini merak ediyorum o dediğin olunca.

Konu için fake denmiş iste adam bu kadar saf mı denmiş gibi gibi.Aldatılmadım ama erkeklerin gerçekten saf olduklarına bazı şeylere bizim kadar akıllarının çalışmadığına eminim.Şöyle ufak bir örnek vereyim.Nişanlıyken eşim askerdeydi.Facebook şifres lazım oldu bana.Safım da attı.Hesabına bir girdim arama kısmında ilk sırada eski sevgilisinin adı!O zaman kıyameti koparmıştım,küçükmüşüm şimdi olsa sallamazdım.Saftirik hala diyor ki ben aramadım çok önceden aramışımdır odur diyor.Sonraları itiraf etti işte merak ettim napıyor falan diye.Ama demem o ki ben olsam her şeyi temizler öyle verirdim şifreyi mesela ama onların aklı bu kadar çalışmıyor.Bu konuda da bence adamın bir açığı yetti olayların çorap söküğü gibi gelmesine malesef.Bir de şu var.Konu fake olsa o whatsapp yazışması da yalandan olurdu ki o zaman konu sahibi hemen böyle panikleyip silmek istemezdi.Keşke kurgu olsa ama bunları canlı canlı yaşayan çok kişi var ne yazık ki..

Bende kurgu olduğunu düşünmüyorum ama şu avukat ve apartman görevlisinin tanık olmayı kabul etmesi kafamı karıştırdı. Çok çabuk avukat buldu ve haftasonuydu

Hazır adam zengin olmuşken bu sefer başka kadın kapar emin ol karma her zaman bizi bulur er yada geç burda demişti dersiniz bir başkası onun yuvasını yıkar.
Allah bilir çok yorum yapmak istemiyorum, yani kınamış olmak istemiyorum esasen. Çok ama çok zor bir süreci herkes şok oldu çünkü karısını çok seviyordu. 10 yıllık sevgilisiydi evlenmeden önce. Kız sözde bilmiyormus evli olduğunu ama adamın işi gereği bilmemesi imkansız göz önünde bir işi vardı ve eşi çocuğuyla sık sık yanına geliyordu mutlaka duymuş olması gerekiyor boşanma öncesi. Son ana kadar vazgeçme şansı vardı yani. Adam buna boşandiktan sonra itiraf etmedi, o süreci bizzat biliyor. Neyse ki çok şükür eski eşi hayatına devam ediyor, geçen sene yeni bir evlilik yaptı. Ama sırf başkasıyla evlendiği için kızını sadece haftasonu dışarda görebiliyor yanına asla göndermiyor. Normalde velayet annede ama işte adam biraz bela bir tip. Çocuğu 3-4 yaşından sonra babaanne büyüttü, hala onunla birlikte.

Bu konuda çocuk olmaması büyük şans gerçekten. Şu olayın üstüne çocuk için görüşmek zorunda kalmak çok sinir bozucu olurdu eminim

Bende kurgu olduğunu düşünmüyorum ama şu avukat ve apartman görevlisinin tanık olmayı kabul etmesi kafamı karıştırdı. Çok çabuk avukat buldu ve haftasonuydu
arkadaşının tanidigi vardi ordan buldu. apratman gorevlisi de niye olmasın ki. adamın polis olmasından korktugunu da sanmıyorum, zaten genel olarak pasif sakin mizacı var demisti gökçen.

Avukat tanıdık

Ama.apartman görevlisinin polisten çekinmeyip ben tanık olurum demesi beni de sasirtti ama neden olmasın hala iyi insanlar var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…