Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GokcenKatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2021
101
1.641
Merhaba arkadaşlar
Sizden fikir alabilmek hemen bir profil oluşturdum. Konuyu uzatmadan girmek istiyorum. Eşimin beni aldattığından şüpheleniyorum.

4 yıllık sevgililikten sonra evlendik. Neredeyse 2 yıllık evliyim. Eşimin şimdiye kadar bir kadınla konuştuğunu veya yan gözle baktığını hiç görmedim ve duymadım. Son zamanlar şüphelendiğim bir şeyler oldu. Bir kadının içine şüphe düştümü bir doğruluk payı vardır, hep buna inanırım. Eşim bana sadece aşkım, hayatım, sol yanım diye hitap eder. 6 yıldır hiç değişmemiştir bu. Nedense son zamanlar bana ‘canım’ ‘güzelim’ ‘cicim’ ‘güzellik’ diye hitap ediyor. Bunda şimdi ne var diyeceksiniz, ama bana birden çok tuhaf geldi. Sevgililikte bile bana böyle hitap etmemişti. Oradan bir işkillendim, ama peşine düşmedim.

Her neyse, Evlenmeden önce Evimizi döşerken yatılı misafir olur diye evimize ekstra yatak almıştık. Hiç kullanmak nasip olmadı ve hala üzerindeki jelatini çıkarmamıştım. Geçen Aralık ayında işim için yurtdışına gitmek zorunda kaldım 5 aylığına. Eşimi özlediğim için şimdi yanına geldim ama geri döneceğim. Eve gelince yatak gözüme çarptı. Jelatini çıkarılmıştı ve üstüne lekeler vardı. Eşime bu yatağa ne olmuş diye sorduğumda biraz panikledi ve “merakımdan çıkardım, çıkarırken elimde kola vardı o döküldü” dedi. Bana nedense yalan söylüyor gibi bir his uyandırdı ve tamam dedim geçtim. Yani aldığımdan beri çıkarmadı da niye şimdi çıkardı?

2 gün önce alışveriş yapmak için arabaya bindik. Araba sigara kokuyordu. Eşim ve ben hayatımızda hiç sigara kullanmamışız. Kendisi de hiç kimseye arabada sigara içirmez. Bunu sorduğumda rengi attı ve gözlerini kaçırıp ‘ıhmm geçen arabamı arkadaşa vermiştim o içmiştir belki dedi’. Ve YİNE yalan söylediği hisse uyandırdı bana. Bunların zincir şekilde olması bana şüphe uyandırdı. Bugün bana akşam geç geleceğim komiser toplantı yapacak dedi. Bugüne kadar hiç toplantı yapmadı? Bana yine tuhaf geldi. Kendisi polis zaten.

Cinsel hayatımızda ve normal hayatımızda hiç bir sıkıntı yok. Nedense içim çok huzursuz ve garip hissediyorum kendimi. Bir şeyler benim bunun peşine düşmemi istiyor. Bir yanım kuruntulusun diyor.

Sizce buradan bir şey çıkar mı? Belki ben olayın içinde olduğum için bazı şeyleri kestiremiyorum olabilir. Düşüncelerinizi merak ediyorum.

Kadın hissediyorsa vardır bir şeyler diye düşünürüm hep. Bu hisler de hep doğru çıkar maalesef

İyi niyetli düşünemedim açıkçası .Erkekler sıvama konusunda harikulade tavirlar sergiliyor. Ben olsaydım düşerdim pesine.

Aldatma mı bilmem. Belki arkadaşları geldi kaldı erkek erkeğe maç gecesi yaptılar. Ama öyle bişey olsa size neden söylemesin?

Bişey var da ne var bilemedim.
Bu ihtimalleri göz önünde bulundurmadım değil. Ama öyle olsaydı bana haber verirdi. Yani eve nadir arkadaşını getirir ben yokken. Getirirse de haber verir.

Meslektaşız eşinizle ve kesinlikle yalan gidin büroya toplantı varmı çalışma arkadaşlarından tanıdık varsa sorun ona çaktırmasınlar

Ne gibi bir takip? yakında işime geri dönmem zorundayım. Uzaktan nasıl takip edilir hiç bilemem..

Şeytan dürtüyor beni gece uyuyunca telefonunu karıştır diye.
Eşin telefonu karıştırılmazcılar gelir şimdi ama siz yinede karıştırın.
Telefon Operatörünün uygulamasından aylık döküm listesine bakın, sürekli konuştuğu bir numara var mı?

Var gibi maalesef
Hadi yaptı da eve niye getirdi baya günübirlik falan değil
Telefonuna baktırır mı oradan az baksanız bişey yakalarsınız
Üzüldüm keşke eşiniz de gelseydi sizinle teklif edin bakalım özlüyorum falan deyip

Odayı birilerine kiralamış olabilir mi
Geçen sene apartmana çok yabancılar girip çıkıyor diye şikayette bulunmuşlardı apartman sakinleri. Meğerse karşı daire evini günlük kiralıyormuş. Şikayet ettiler. Eşim bu olaydan sonra buna cesaret edeceğini zannetmiyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…