Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Erkek : vicdanen kendimi kötü hissediyorum bir süre görüşmeyelim
Kadın : ya sen deli misin ne diyorsun??? Dımdızlak ortada mı kalayım hiçbir şey olmamış gibi mi yapayım?
E : kabus görmekten bıktım sanki büyük bir imtihandan geçiyorum
K : hayır hayır öyle düşünme ben seni çok zor buldum lütfen 😞
E : kendine iyi bakarsın değil mi aklım sende olacak
K : ya nasıl bir delilik yapıyorsun habersiz bırakma beni
E : tamam beni diğer güzellikten ara sonra şimdi görevdeyim
K : hayırdır yazıyorum görüyorsun cevap vermiyosun
E : kız görevdeyim tamam da 😊
K : tamam 😘

hatırladığım kadarıyla böyleydi 😅
Mune Mune abla ben arkadaşlar çok merak ediyor diye, diğer üyelerin yazdıklarıyla beraber konuşmayı toparlayarak yazdım ama silebilir misin 😢 kızlar sorun olmasın diyor, sen en iyisi sil bunu ben de gururumla banlanayım 😭 bu arada ben konuyu toparlandım kendimce, hatırladığım kadarıyla 😔 her şey sizin içindi kızlar 😔

Detayları hatırlayıp bilerek vermeyen niceleri var, bence siz de silin. Sonuçta kadın riskli olduğu için silmişti. Sinirle düşünemedi paylaştı büyük ihtimalle sonra sıkıntı çıkar diye kaldırdı. Kaldırmanız uygun düşer gibi sanki
Ya admini etiketledim inşallah görür, doğru yaptım heralde yapamadıysam siz bir yardım edebilir misiniz

konu gerçek veya fake,gerçekten bilemiyorum. sadece şunu söylemek istedim, öncedenben de sizin gibi düşünürdüm,ne çıkarı var ki yapsın vb derdim.

ancak öyle üyeler gördük ki burada, hele 1 tanesi aylarca herkesi kandırdı,gecenin köründe herkes yardım edebilmek için kendini geçti,eşine-yakınına bile danıştı ama sonra noldu dersiniz...

bize güle güle,dalga geçerek,aylarca bizi nasıl kandırdığını,yazdığı tüm senaryoları nasıl yuttuğumuzu söyleyip,hakaret edip gitti...

siz de eski üyesiniz,bilirsiniz belki kimden bahsettiğimi..

demem o ki maalesef böyle kötü insanlar yüzünden zamanla detaycı olup çıktık,gerçekten doğruyu söyleyen insana bile ister istemez bazen emin olamayarak yaklaştık...

ha burada kurgu işte falan diye asla savunmuyorum,denk gelmişsinizdir belki yorumlarıma ,içimi gerçekten sıkan,samimi bir endişe taşıyorum konuyla ilgili...

konu sahibi gelse de bilgilendirse bizi,ben de merakla bekliyorum... :)
Merhaba evet eski üyeyim ama çok aktif değildim uzun zamandır o yüzden dediğiniz konuyu bilmiyorum ama bilmemdm iyi olmuş yoksa gerçekten çok sinirlenebilirdim 😐 yani insanlar çok ilginç insan böyle birşeyi nedenyapar ki bunun bir açıklaması yok gerçekten . Haklısınız tabi hayatta herşey mümkün. Bakalım konu sahibi girecektir ban i biterse beklemedeyiz 😄

Merhaba evet eski üyeyim ama çok aktif değildim uzun zamandır o yüzden dediğiniz konuyu bilmiyorum ama bilmemdm iyi olmuş yoksa gerçekten çok sinirlenebilirdim 😐 yani insanlar çok ilginç insan böyle birşeyi nedenyapar ki bunun bir açıklaması yok gerçekten . Haklısınız tabi hayatta herşey mümkün. Bakalım konu sahibi girecektir ban i biterse beklemedeyiz 😄
çok tatlısınız :)

ben zaten kötü bir niyetinizin olmadığının farkındayım,rencide etmek veya kızmak amacıyla yazmadığınızı biliyorum o yorumu :)

sadece kendi adıma ve nispeten daha yakından tanıdığım,yorumlarına aşina olduğum birkaç üye için konuşmak istedim..

bizim derdimiz konuyu linçlemek değil,gerçekten samimi bir ikilem ve kaygı yaşıyoruz, inşallah iyi niyetimi ve samimiyetimi size geçirebilmişimdir :)

tamamen ayni degil kisiler de belli degil. sorun olmaz herhalde. hepimiz burda hatırladığımız mesajlari yorumlara vs yazıyoruz. boşuna kendiniz banlatmayin ya😅
Yaaa ben de tıpa tıp aynısını yazmadım ki zaten nerden hatırlayayım 😁 diğer arkadaşların yazdıklarıyla kendi hatırladıklarımı harmanladım sadece 😅 yine de sorun oluşturmak istemem paşa paşa banımı yer yarın geri gelirim 😁 ay ilk banım olacak çok heyecanlıyım 🤪🤪

Yaaa ben de tıpa tıp aynısını yazmadım ki zaten nerden hatırlayayım 😁 diğer arkadaşların yazdıklarıyla kendi hatırladıklarımı harmanladım sadece 😅 yine de sorun oluşturmak istemem paşa paşa banımı yer yarın geri gelirim 😁 ay ilk banım olacak çok heyecanlıyım 🤪🤪
Bi kez yiyince hoşuna gidiyor 😅

çok tatlısınız :)

ben zaten kötü bir niyetinizin olmadığının farkındayım,rencide etmek veya kızmak amacıyla yazmadığınızı biliyorum o yorumu :)

sadece kendi adıma ve nispeten daha yakından tanıdığım,yorumlarına aşina olduğum birkaç üye için konuşmak istedim..

bizim derdimiz konuyu linçlemek değil,gerçekten samimi bir ikilem ve kaygı yaşıyoruz, inşallah iyi niyetimi ve samimiyetimi size geçirebilmişimdir :)
Tabii ki ben de sizin hiç ters tepki verdiğinizi düşünmemiştim hatta siz yanlış anlamayın diyene kadar hic yanlış anlamayı düşünmemiştim 😂 buradaki fake konusmalarini da tartışma olarak algilamadim bu fikir tabi ve mantıklı yanları da var tabi ben de düşündüm olabilir mi diye bunun üzerine fikrimi yazdım zaten 🥰

Mune Mune abla ben arkadaşlar çok merak ediyor diye, diğer üyelerin yazdıklarıyla beraber konuşmayı toparlayarak yazdım ama silebilir misin 😢 kızlar sorun olmasın diyor, sen en iyisi sil bunu ben de gururumla banlanayım 😭 bu arada ben konuyu toparlandım kendimce, hatırladığım kadarıyla 😔 her şey sizin içindi kızlar 😔
En fazla bir gün banlanırsın. Banlı olmaya azar azar alışırsın işte.👋

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X