Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibinin engeli ne zaman sona erer acaba? Konulara aslında hiç yorum yapmam ama bu konu bana çok dokundu konu sahibine çok üzüldüm iyi olduğu detayları öğrenmek için can atıyorum. Şu pislikten kurtulup hayatta hep iyilerle karşılaşır umarım :KK68:

en son 65lerde kalmıştım, soluksuz okudum kalanı da. öncelikle, kadın dayanışmasını iliklerime kadar hissettiğim bir ortam oldu burası, hepiniz çok tatlı insanlarsınız. bir gün bir derdim olsa, tecrübeli birine bir şey sormam gerekse eşim dostumdan önce buraya gelirim valla. 2 gündür dizi mizi izlemedim burayı takip ediyorum, gerçekten olay örgüsü daha muazzam. konu sahibini tekrar tebrik ederim, bu atik adımlarından ötürü.

Allah bilir çok yorum yapmak istemiyorum, yani kınamış olmak istemiyorum esasen. Çok ama çok zor bir süreci herkes şok oldu çünkü karısını çok seviyordu. 10 yıllık sevgilisiydi evlenmeden önce. Kız sözde bilmiyormus evli olduğunu ama adamın işi gereği bilmemesi imkansız göz önünde bir işi vardı ve eşi çocuğuyla sık sık yanına geliyordu mutlaka duymuş olması gerekiyor boşanma öncesi. Son ana kadar vazgeçme şansı vardı yani. Adam buna boşandiktan sonra itiraf etmedi, o süreci bizzat biliyor. Neyse ki çok şükür eski eşi hayatına devam ediyor, geçen sene yeni bir evlilik yaptı. Ama sırf başkasıyla evlendiği için kızını sadece haftasonu dışarda görebiliyor yanına asla göndermiyor. Normalde velayet annede ama işte adam biraz bela bir tip. Çocuğu 3-4 yaşından sonra babaanne büyüttü, hala onunla birlikte.

Bu konuda çocuk olmaması büyük şans gerçekten. Şu olayın üstüne çocuk için görüşmek zorunda kalmak çok sinir bozucu olurdu eminim
Herkes ektiği eninde sonunda çeker kendisi nasıl geldi ise öylede gider doğanın kuralı.

Sitedeki eski üyeler bilir onlar daha detaylarını da hatırlar belki. Benim hatırladıgım eve giderken bir cafenin önünden geçiyor arabalarını görüyor , cafeye giriyor eşini ve diğer kadını falan görmüştü diye hatırlıyorum. Eşi polis miydi bilmiyorum.
Mat ruju kocası komşusunun kız kardeşi ile aldatmamış mıydı ya?
Kız matematik sorusu sorma bahanesiyle kocasına yanaşmaya çalışıyordu sanki

WhatsApp konuşmasında neler yazmışlar ben göremedim?

diğer güzellik dediği şey kesinlikle telefon değildir böyle saçma şey mi olur telefon olsa normal şekilde diğer telefondan ara der. Bence başka bir kadından bahsediliyor olabilir

WhatsApp konuşmasında neler yazmışlar ben göremedim?

diğer güzellik dediği şey kesinlikle telefon değildir böyle saçma şey mi olur telefon olsa normal şekilde diğer telefondan ara der. Bence başka bir kadından bahsediliyor olabilir
Konu sahibinin eşi vicdanen rahat olmadığını söylemiş, sevgilisi de ben seni zor buldum beni dımdızlak ortada bırakma vs demiş. Başka bir kadına güzellik dediğini düşünmüyorum çünkü adam kadını ne kadar F*** buddy olarak görse de kadın duygusal olarak çok yoğun

Karısını onunla aldatıyor onu da başka türlü aldatıyor işte, seviyorum ayağına sağda solda skor konusu yapıyor. Kadına da mustehak. Hoş gerçi bu tip yuva yıkanın yuvası olmaz diye düşündüğüm durumlarda çok yakın çevremde şahit olduğum aldatılma vakası geliyor aklıma.

1.5 yaşında bebeği varken sevgili oldular, bir gecede kadına seni aldatıyorum bosanicaz dedi. 1 hafta geçmeden tek celsede boşadı. Adam itiraf edene kadar eski eş hiçbir şeyden şüphe etmedi, o ana kadar evine eşine ilgili davraniyormus çünkü. Kızcağız 39 kiloya kadar düşmüşken çok şaşalı bir evlenme teklifi etti, bütün şehir duydu nerdeyse. Maksimum 3 ay sonra diğer kadınla evlendi. 8 sene oluyor hala evliler. Evlendikten sonra işleri de büyüdü. Eski eşi bütün kahrını cekmisken, yeni eşinin evinde hizmetci, altında son model araba var. Eski eşinden olan çocuğa da kaynana bakıyor. Yuva yıktı ve mis gibi yuvası oldu. Bazılarının yanına kalmıyor gerçekten.
Allah yarına bırakır ama yanına bırakmaz.er gec ilahi adalet tecelli eder.ve umarım birgun yine beni alintilayarak o yuva yıkıp altında son model arabalarla gezen yaratığın yaptıklarının yanına kalmadığını anlatan bi mesaj yazarsın.bunu tüm kalbimle diliyorum.

Bu konudakine gelirsek ona zaten müstahak.hic acımıyorum.

Dayı kızımın eşi psikopatın önde gideni bildigin ergen gerisi dedikleri varya aynı cins.
Bu insanımı face profiline arabesk sözler ekleyerek gül ve silah , bazı zamanlarda da kafasına silah dayayarak eklediği profil fotosu vardı.
Duydum ki uzman çavuşluk istiyormuş..
Anneme dönüp tek dediğim anne o çavuşu tokatlamaktan bahsetmiştir, boşver.
Yok kızım ya cavuşu niye tokatlasın ki dedi anlamadı adjkhfafghavfvacf
Bunlar bile evleniyor, bir de ürüyor, bari teşkilata alınmasalar. E şimdi işi gücü var mı bari? Aklıma avrador geldi ahahahaslslslss

Arkadaşlar...hatta şöyle birşey olabilir. Öbur güzellikten beni ara diyor ya...bunu düşündüm. Ne olabilir diye🤔
Konu sahibi kadının bekar olduğunu söylemişti..."Öbur güzellik" bu kadının ev arkadaşı olabilir.
Bu ev arkadaşı da kocasının yapistirma mesajı attığı arkadasinin kapatmasi olabilir.
Çözemediğim nokta şu...neden obur güzellikten arasın kadin🤔kendi tel.inden neden aramasın. Bunu çözemedim.
Konu sahibi birkaç numara daha var demişti tel.de kayıtsız. Bu numaralardan biri Öbur güzellik olabilir. Yani ev arkadaşı. Ihtimal tabi bunlar.

Bakin işte böyle böyle yönlendirdik hepimiz konu sahibini.
Bende öbür güzelliği kadının arkadaşı olarak düşündüm. Ondan aramasını istemesinin sebebi, hem hep aynı numaradan arandığının belli olmaması için hemde sevgilisinin deşifre olmaması için.

Bende öbür güzelliği kadının arkadaşı olarak düşündüm. Ondan aramasını istemesinin sebebi, hem hep aynı numaradan arandığının belli olmaması için hemde sevgilisinin deşifre olmaması için.

Yok ya başka birine güzellik demesine ok diyecek bi kadın değil bu bence

5 dk geç yazd diye kızan sürat gönderdi

Bayaa yoğun duyguları var

Birine güzellik derse cemkirir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X