Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mune abla ben arkadaşlar çok merak ediyor diye, diğer üyelerin yazdıklarıyla beraber konuşmayı toparlayarak yazdım ama silebilir misin kızlar sorun olmasın diyor, sen en iyisi sil bunu ben de gururumla banlanayım bu arada ben konuyu toparlandım kendimce, hatırladığım kadarıyla her şey sizin içindi kızlar

Ya admini etiketledim inşallah görür, doğru yaptım heralde yapamadıysam siz bir yardım edebilir misiniz

Merhaba evet eski üyeyim ama çok aktif değildim uzun zamandır o yüzden dediğiniz konuyu bilmiyorum ama bilmemdm iyi olmuş yoksa gerçekten çok sinirlenebilirdim yani insanlar çok ilginç insan böyle birşeyi nedenyapar ki bunun bir açıklaması yok gerçekten . Haklısınız tabi hayatta herşey mümkün. Bakalım konu sahibi girecektir ban i biterse beklemedeyiz

çok tatlısınız :)

ben zaten kötü bir niyetinizin olmadığının farkındayım,rencide etmek veya kızmak amacıyla yazmadığınızı biliyorum o yorumu :)

sadece kendi adıma ve nispeten daha yakından tanıdığım,yorumlarına aşina olduğum birkaç üye için konuşmak istedim..

bizim derdimiz konuyu linçlemek değil,gerçekten samimi bir ikilem ve kaygı yaşıyoruz, inşallah iyi niyetimi ve samimiyetimi size geçirebilmişimdir :)

tamamen ayni degil kisiler de belli degil. sorun olmaz herhalde. hepimiz burda hatırladığımız mesajlari yorumlara vs yazıyoruz. boşuna kendiniz banlatmayin ya
Yaaa ben de tıpa tıp aynısını yazmadım ki zaten nerden hatırlayayım diğer arkadaşların yazdıklarıyla kendi hatırladıklarımı harmanladım sadece yine de sorun oluşturmak istemem paşa paşa banımı yer yarın geri gelirim ay ilk banım olacak çok heyecanlıyım

Bi kez yiyince hoşuna gidiyor

Tabii ki ben de sizin hiç ters tepki verdiğinizi düşünmemiştim hatta siz yanlış anlamayın diyene kadar hic yanlış anlamayı düşünmemiştim buradaki fake konusmalarini da tartışma olarak algilamadim bu fikir tabi ve mantıklı yanları da var tabi ben de düşündüm olabilir mi diye bunun üzerine fikrimi yazdım zaten

En fazla bir gün banlanırsın. Banlı olmaya azar azar alışırsın işte.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…