Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İki saattir eklediğiniz konuyu tek tek yorumları
Sonrasında üyenin açtığı diğer konuları okumam
İçimin yağlarının erimesi
Ya peki aldatılan kadınların nasıl bu kalabilmesi
Soğukkanlı davranıp suç üstü yapması
Ben Allah korusun ama bu durumda s.ç..rdım ağzına

teşekkür ederim okuyunca hatırladım ,

bu erkeklerin yatacak yeri vallahi

Evet ya sonrasında mutlu olmuştu kadın nasıl sevinmiştim. İnş adam allahından bulmuştur.
Bana da öyle geliyor ama bu asil kadınlar doğrusunu yapıyor ben burdaki konu sahibini de eklediğim konudakine benzettim allah yollarını açık etsin hepsinin çok üzücü

Ben okadar iyi tanıdım ki insan bir bakıştan bir gülüşten maalesef ki anlıyor hiç bir söze gerek kalmadqn bir bakış yetiyor

Amin inş.

Tabi ki anlar. Çok geçmiş olsun. Boşandınız umarım
Yok canım ne yazık ki. Çocuklarım oldugu icin ailem kabul etmedi.Çocuklarımda kendi evlerindenbaska yerde durmadilar baya zor zamanlar geçirdim yeni yeni iyileşiyorum ..

Bizim de eşimle ortak kasamız var bazen eşim gidiyor lazım olan birşey almaya, bana hiç mesaj gelmiyor. Gerçi banka müdürünü falan tanıyor bundan olabilir mi bilmiyorum. Her bankada işleyiş farklı olabilir.

Büyük bir azimle dün geceden beri 106 sayfadanın hepsini tek tek okudum.

1. Konu fake değil gayet açık ve net bir şekilde belli. Evet bazı soruların cevapsız kaldığı yerler var fakat konu sahibi zaten tüm delilleri bulurken eli ayağına dolaştı. Tutupta buraya (örneğin) 2. Telefonu aradığı yerlerin hepsini yazmadı tabiki. Direkt bulduğu yeri söyledi. Eksiklikler bu yüzden bence her iki yeri de idare etmeye çalıştı.

2. Soğukkanlılığı ile ilgili şüphelerinizde de kendimden örnek vermek istiyorum. Kendi konumda da bahsetmiştim, aşırı soğukkanlı bi insanım. Heyecanımı, sevincimi, mutluluğumu bile aşırı sakin bi şekilde sergilerim. O yüzden konu sahibinin sakinliği beni şaşırtmadı ve doğru olanı yaptı. Ki zaten şu an olayın şokunda bence birazda onun etkisi var.

3. Adamın görev icabı silahı var. Biz mizacını bilmiyoruz. Ben olsam bende yüzleşmek istemezdim. Canımı tehlikeye atmak istemezdim.

4. Bazılarınız yazmış ve kesinlikle katılıyorum. Adam mit ajanı değil, ve erkekler gerçekten düz mantık. Evet anladı konu sahibinin bir şeylerden şüphelendiğini ama konu sahibini saf sanıyor, bu kadar delil toplayabileceğini aklının ucundan bile geçirmedi Ki arkasında delil bıraktığının bile farkında değil bence.

Bu arada kafası karışanlar için şunu da söyleyim (konunun hepsini yeni okuyup bitirdiğim için bilgilerim taze ) iphone 12 şifresini konu sahibi değiştirmediyse biliyorum dedi denedi ve değiştirmemiş. Zaten dikkat çekmemek için arada bir bırakıp wcye falan gidiyordu. Konu sahibinin öğrendiğinden kesin emin olsaydı telefonunu asla bırakmazdı diye düşünüyorum. Diğer telefona şifre koymamasının sebebi de tamamiyle konu sahibinin o telefonu şüphelenip bulamayacağını o küçücük beyniyle düşündüğü için. Yani yem için olacağını sanmıyorum o kadar bile akıllı birine benzemiyor.

Konu sahibi, merakla yazacağın mesajı bekliyorum, umarım iyisindir, umarım işler senin tarafında yolunda gider.

Bizimde o şekilde, her bankada farklıdır belki. Eşim gitsin ben gideyim mutlaka mesaj geliyor canım.

Belki tanıdığından direk müdürle görüşüp giriyorsada olabilirmi hani hiç işlem yapmadan direk giriyordur olabilirmi böyle bişey bilmiyorumda

Bizimde o şekilde, her bankada farklıdır belki. Eşim gitsin ben gideyim mutlaka mesaj geliyor canım.

Belki tanıdığından direk müdürle görüşüp giriyorsada olabilirmi hani hiç işlem yapmadan direk giriyordur olabilirmi böyle bişey bilmiyorumda

Baska bır uye de yazmıstı

esıyle ortak kasa varmıs, hem tek gıdıp alabılıyormus hem de mesaj falan gıtmıyormus

bence bankadan bankaya degısen uygulamalar var

Yok canım ne yazık ki. Çocuklarım oldugu icin ailem kabul etmedi.Çocuklarımda kendi evlerindenbaska yerde durmadilar baya zor zamanlar geçirdim yeni yeni iyileşiyorum ..
Geçmiş olsun, bu konuda benim asla yapamayacağım bir şey, bir ömür aç açıkta da olsam ömrümü heba edip o pislikle evli kalmaya devam etmezdim ama herkesin şartları başka eminim ortada evlilik güven falan kalmadığını aileniz geç olmadan anlar

Büyük konuşmayın.

Ah canım ah.. Neler yasadim ordan oraya savruldum ortada kaldim.. Mecbur tıpıs tıpıs evime döndüm çocuklar burada mutluydu. Ama şuan iyim çocuklarımla mutluyuz çok sükür büyüsünler onlarda oradan oraya savruldu benim şartlarım farklıydı karısıktı baya yani.. Ama şuan iyim çok şükür

güzelim sen yinede büyük konusma...
(Alttaki foto internetten alintidir)

Eklentiler

• 5BAB26AB-0F39-422E-9FEE-0CED550FA055.jpeg
    21,8 KB · Görüntüleme: 119
Şartlar umarım her kadın için iyi olur bu durumlarda, yoksa kim ister, kim katlanır yavaş yavaş insanın hayatını kanser gibi düşünceler mutsuzluklar sarar. Burada bir çok konu var konu sahibide ne kadar kötü olduğundan bahsetmişti

İyi dileklerin icin tesekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…