Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ama bunu canın sıkıldığı için denemedin değil mi? Bir ihtiyacın vardı ve bunu karşılamak için yaptın. İşin sonunda mutlu olmak % 50 ihtimal, benimde bitsede gitsemlerimde oldu, oh canıma değsin iyiki yapmışım dediklerimde. Bu ihtiyaç bende yok, sadece kocam başka kadınlara gitmesin diye sevişiyorum demeye getirmiş resmen hanımefendi, ona istinaden yazdım o mesajı.

Bilemicem ben oyle anlamadim hoslanti derken yani cinsel cekim hissettigim insanla olurum ama erkekler duygusal yada cinsel cekim hissetmese de yasayabilir demek istemis ben boyle anladim.. zaten cinsel cekimi isin sonunda zevk alip alamayacagini opuserek bile hissedersin az coj sonunu getirmeye gerek yok bence.. opusurken o cekim haz olusursa sonu da mutlu biter zaten erkek kabiliyetliyse(erken bosalma sorunh yoksa, isini iyi yapabiliyorsa kadinin bosalmasi daha uzun ve zordur zira) neyse detaya geeek yok kisaca demek istedigim bir erkekle birlikteligim zevksiz ve igrenmwylw sonuclanacaksa bende bedenime, kendime saygisizlik yaptigimi dusunur hatta cok afedersiniz tecavuze ugramis gibi hissederim.. onun disinda erkekler yasqr kadinlar yasamaz onlar ihtiyac duymaz diye birsey yok.. insaniz ve elbetteki cinsellik de ihtiyac ve kadinin da hakki elvette ki aldatmayi hakli cikarmaz kadin olsun erkek olsun..

Konu sahibi banı kalkınca yeterli şekilde açıklama yaptı bence kadın sürekli burda bulunup başındaki dert yetmiyormuş gibi sürekli açıklama yapamazki bi de sürekli ne yazacak gelişme oldukça yazacaktır elbette.ailesiyle beraber belki durumu onlara anlattı kolay şeyler değil bunlar elinde telefon sürekli nasıl biseyler yazsın?yazmayınca fake deniliyor yada eski konular sürekli yad ediliyor (matruj)bunlar yüzünden zaten takip etmek zorlaştı konuyu ....

Ya şu erkeklerin yalanına inanmayın ya. Uckurlarina sahip olmak zor geliyor. Yok kadın gibi değillermiş de falan filan...
1 sene sevişmese cinsellik aklına gelmeyen kadın, aseksüeldir ya da kocası leş bir adamdır. Yine de bir elektriklenme olur hoş erkekler görünce.

Türkiye gibi cinselliğin kadına yasak olduğu, canına bile mal olduğu ülkelerde çok normal böyle kadınlar.

Şu mesajı yazarken maksimum 5 dakikamı harcadım ama konunun başından beri her sayfada sizin mesajınızi görüyorum. Konu sahibinden daha aktifsiniz konuda. Kimin daha çok boş vakti var bunu tartışmayalim isterseniz?

Arada yorumlarınızı görüyorum kimseye laf ettirrmiyorsunuz, fake diyenlere asla fake değil demeler falan. Bir sakın olun isterseniz? Herkes istediği yorumu yapabilir, ne diye fikrini söyleyen herkese karşı savunmaya geçiyorsunuz sizin konunuzmuş gibi?

Neyse polemik yaratmak istemiyorum ama bir daha yazdığım mesajlara müdahale etmezseniz sevinirim. Hayırlı forumlar size.

Siz konu sahibinin bi yakını misiniz acaba? :) konu sahibi kendini bu kadar aşkla savunmadi çünkü. Her feyk diyene bir şey diyorsunuz biraz sakin olun bence de

konu sahibi keske kadina yapistirmak neymis gosterebilseydin mesaji gonderip
Yada erkekler tuvaletine telefon numarasi yazarlar ya onun gibi kadinin numarasini bize verseydin de biraz saydirsaydik tabi esin olacak o pislige de ayri saydirmak isterdik
Birde o kankasina da agzina geleni soyle lutfen Allah yardimcin olsun

Siz konu sahibinin bi yakını misiniz acaba? :) konu sahibi kendini bu kadar aşkla savunmadi çünkü. Her feyk diyene bir şey diyorsunuz biraz sakin olun
yakini olmaya gerek var mi:) site kuralı cok net. konulara fake yazmayın konu akışını bozmayın oyle oldugunu düşünüyorsanız sikayet edin biz inceleriz diyor site yönetimi. Mune ye de sorabilirsiniz

yakini olmaya gerek var mi:) site kuralı cok net. konulara fake yazmayın konu akışını bozmayın oyle oldugunu düşünüyorsanız sikayet edin biz inceleriz diyor site yönetimi. Mune ye de sorabilirsiniz
Feyk derken yani insanlar kafalarındaki suphelerini yaziyorlar onu kastettim. Mesela şu kısım bana tuhaf geldi diyor birisi. Konu içinde sorgulama yapmak da mı yasakmis?

Feyk derken yani insanlar kafalarındaki suphelerini yaziyorlar onu kastettim. Mesela şu kısım bana tuhaf geldi diyor birisi. Konu içinde sorgulama yapmak da mı yasakmis?
o zaman öyle yazsaydınız keske. cumleniz 'Her feyk diyene bir şey diyorsunuz biraz sakin olun' bu sekilde cunku. ayrica kafaya yatmayan şüpheli noktalari uyeler daha once belirtti. konu sahibi her noktaya cok ayrintili açıklama yazdi. konuyu ayrintili izleyen bazi uyeler de aciklama yaptı. bu cevaplara ragmen gelip ayni cümleleri kurup ayni supheleri söylemenin ne anlami var ki? cevaplardan daha da tatmin olunmadiysa beklenti nedir anlamadim

Tebrik ederim. Konuyu mahvettiniz. Dahası acısı olan bir insanı bir de böyle saçma şeylerle uğraşmak zorunda bırakıyorsunuz. Konu sahibi inşallah iyisidir. Gelişmelerden ve duygularından bizi haberdar et. Seni merak eden ve iyi olmanı dileyen insanlar var. Umarım hayatın boyunca bu zamanların mükafatını alırsın.

Sanmam herhalde.. burasını hiç düşünmedim. Pasif biridir aslında, ama sonradan değişir mi bilmem
O kadar gözü kararmaz herhalde
Anne babanız zaten uzak şehirdelermiş korkmayın bişey yapmaz. Siz de bence gidin yurt dışına projenizin başına dönün onun yüzünden hayatta ilerleme olanaklarınızı elinizle yok etmeyin. Bakalım kaderde kısmette ne yol çizildi size?

Şu konuya fake fake yazılmasaydı 143 değil de 100 sayfada kalacaktı belki de
Bir kişi yazar iki kişi yazar ama 50 kişi de yazmaz ki yani konu sahibi gelmiş mi yazmış mı diye bakayım diyorum kaldığım yerden 40 sayfa ilerlemiş mecbur profiline girip ordan tek tek yazdıklarına bakıyorum
Konuyu sabote etmek kimisinin hobisi sanırım. Hayret birşey.

Kusura bakın ama aldatılan kadına 5 ay da uzun süre kocanı tek bırakmasaydın demek asıl şiddet ama siz bunu anlayacak kapasite de bile değilsiniz.

Şimdi belki bana kızacaksınız ama 5 ay çok uzun bir süre karı-koca için bana göre. Yani siz uzaklardasınız 5 ay. Erkek milleti rahat durmaz ki. Bana tek gecelik bir şey yaşamış olabilir gibi geldi.
Tek gecelik değil mesele konuyu tam okuduysanız kadın evin çöpünü atacak kıvama gelmiş.
Ayrıca diyelim ki riskli bir hamilelik geçiriyorsunuz değil 5 ay 9 ay lohusalıkla beraber 10 ay falan eşinizle yakınlaşmak yasak. Aman nolcak ben onunla ilgilenemedim tek gecelik birşeydir diyip geçecek misiniz mesela?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…