Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben hiç aldatılmadım yani yakalamadım diyelim ya da. Ben genel olarak erkeklerin yapısından bahsettim her 10 erkekden 8 i dedim siz olayı kişilleştirdiniz. Bence bilinçaltınız istemsizce aldatılmayı reddediyor. Böyle yaparsanız çok yıkıcı olur ileride yapmayın bence. Bu arada eşim de ben de çok sosyal insanlarız. Ankara'nın en güzel semtinde oturuyoruz kariyer sahibi okumuş insanlarız.

Yani? Kariyer sahibi okumuş insan da böyleyse vay ülkenin haline.
Benim bilinçaltım aldatılmayı değil, sizin gibi düşünen kadınların varlığını reddediyor.

Hayır sarabilirsiniz Hürriyet gazetesinin Ankara ekinde çalışan gazeteci bir arkadaşım araştırmaları neticesinde bunu söylemişti bana.
İyi de mesela aylardır pavyonlar kapalı napıyor bu erkekler?
Az önce 5 ay uzak kalan erkek aldatır diyordunuz şimdi ise evli erkeklerin yüzde 90ı aldatır diyorsunuz. O zaman yanında olsak da aldatır bunun uzaklıkla alakası yok adamın karakteriyle alakası var. Adam karısını gözden çıkaracak kadar şeref yoksunuysa aldatır. Birde bu gazeteci arkadaş bunu nasıl analiz ediyor? Aldatan erkekleri pavyonda tespit ediyor e aldatmayan evinde oturanları görmediği için mi onları %10luk kesim diye küçümsedi? Bana hiç mantıklı gelmiyor bu anketler. Sonra bunları iyi birşeymiş gibi haber yapıyorlar erkeklerin %90ı aldatıyor diye normalleştirme çabaları. Neden kadınların %80i aldatıyor diye haber yok anket yok araştırma yok mesela? Kanmayın şu saçmalıklara. Ruhu bozuk erkeklere çanak tutuyorsunuz resmen.

E nede
E neden öyle düşünüyorsunuz o zaman? O şekilde düşünerek yaşamak sizce de zor değil mi? Bnce insan güven duygusu ile bu hayatta daha mutlu oluyor.
Diyeceksiniz simdi güveniyorum ama yine de bu gerçeğimi de gözardı edemiyorum. Bende diyeceğim ki tutarsız düşünce yapısı...

Allah seni ne yapsın, sabah sabah güldürdün. Pipitapar ne ya yorumların harika.

Burada yanlış anlaşılan şu bana göre aldatmak sadece bir kadın ile cinsel ilişkiye girmek değildir. Bana göre bir erkeğin pavyona ya da bir striptiz kulubüne gitmesi de aldatmadır. Ben bunu anlatmak istiyorum.

Umarım en yakın zamanda bu zihniyet yerle bir olur afedersiniz ama böyle düşünen kadınlara salak diyesim geliyor, hemcinsine bunu reva görene ne denir ki başka. Bu zihniyetin kökeni çok eşli erkekler neydi gerekçesi eşin hasta olursa yedekte dursun, eşya gibi çok acı

Nasil tam okuyacak ki acaba.sayfalarca konu fake mi yazılmış.gokcenkkhatunun bani kalkti mi son gelişmeler ne acaba diye öğrenebilmek icin sayfalarca okudum ama masallah konu konuluktan cikti.

Nasil tam okuyacak ki acaba.sayfalarca konu fake mi yazılmış.gokcenkkhatunun bani kalkti mi son gelişmeler ne acaba diye öğrenebilmek icin sayfalarca okudum ama masallah konu konuluktan cikti.
Orası öyle
Bende profilinden baktım yazdığı mesajlara tek tek
Annesine gitmiş orda şu an toparlanmaya çalışıyormuş.
Ama şuraya erkeklerin 10undan 8i aldatır yazacağına tüm sayfaları okusaydı onu yazmaya hali kalmazdı milletin sinirlerini zıplattı 2 dkda

Okumuşsunuz ama gelişememmişsiniz. Benim kuşumda konuşuyor ama düşünemiyor, sizin gibi düşünmesinden iyidir gerçi

Büyük ihtimal hamileyken aldatıldın ve farkında değilsin. Masaj salonuna ve pavyona giden erkeklerin %95 i evli erkeklerdir.
Aldatmayacağına yüzde yüz emin olamayız eşlerimizin lakin ben kendi adıma konuşayım; eşim pavyona veya masaj salonuna gidecek adam değildir. Üzüldüm size, kimlerle muhatap olmuşsunuz öyle.

Burada yanlış anlaşılan şu bana göre aldatmak sadece bir kadın ile cinsel ilişkiye girmek değildir. Bana göre bir erkeğin pavyona ya da bir striptiz kulubüne gitmesi de aldatmadır. Ben bunu anlatmak istiyorum.
Yani diyorsunuz ki yolda yürürken etrafa bakar güzel kadın görür bakar vs vs hepsi aldatmadır.. Hımm bizde çok aldatıyoruz bu erkekleri kocaları o zaman

Hala pavyon diyorsunuz, yanına striptiz kulübü de eklenmiş. Nerede nasıl, insanlarla yaşıyorsunuz da bunları herkesin gideceği biryer olarak görüyorsunuz daha fazla birşey anlatmaya çalışmayın bence çünkü her yazdığınız birbirinden anlamsız.

Ankara demiş pavyonu meşhur da striplizi yeni duydum

Evet cok sukur okuyup öğrendim.
Bugun galiba es kisisiyle o pislik kadının haberi olacak.ama verdiğin yontem icin tesekkur ederim.direk Gökçenkhatun un profilden girip bakcam yazmis mi diye.cunku burda dönen muhabbet gerçekten baydi

Ankara'da bol ya ondan
Elit semtinde oturuyoruz dedi ama bilemiycem

Hem de ne bayma konu sahibinin mesajlarını okumak imkansız hale geldi önce matruj meselesi şimdi tartışma konu konulduktan çıktı artık.

Mastürbasyon diye bir şey var yani rahatlamak için pek ala elini de kullanabilirdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…