Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İnsanları genellemeyin o zaman siz de.Çevreme bakıp ''hmm demek ki böyle'' diye genelleme yapmamalısınız.
Cinsellik insanın bilinçaltında bir şekilde kendini gösterir.Kimse zaten sevişmediği için ölmüyor,erkekler de öyle,dünyada inanmayacaksınız ama gerçekten de yıllarca hiç sevişmeyen bir sürü erkek var.Hiçbiri ölmüyor.En fazla cinselliği olduğundan bir tık fazla düşünürsünüz,çünkü vücudunuz ihtiyaç sinyallerini verir.Sizin onu düşünmemeye çalışmanız orada olmadığı anlamına gelmiyor yani.Ha cinselliği pek sevmiyorum diyorsanız o başka.

O hocada bir sıkıntı varmış bence yoksa böyle bir genelleme hoş gelmedi bana

Giriş çıkış mı , çok avam laflar bunlar
Burda size gösterilen tepkinin sebebi erkeklerin cinsel dürtüleri yüzünden eşlerini aldatmalarını meşrulaştırma çabalarınız
Yoksa kimse sizin yılda kaç kere seviştiğinizi sorgulamıyor ya da yadırgamıyor
Velev ki bir durumdan ötürü eşinizle 1 ay görüşmediniz döndüğünüzde eşinizin sizi aldattığını düşünün, gerçekten bu kadar rahat konuşabilecek misiniz?
Ayy ben onu yalnız bıraktım benim suçum mu diyeceksiniz,sanmıyorum.

Teşekkür ederim ama ben bu konuyu biliyorum. Bilmediğim polis çift olan. Eylül hanımın konusuymuş çok eskiymiş.

karışmayayım dedim ama çok çeliştiğinizi görünce dayanamadım...
kocanız başkasına yönelirse sırf uzun süre birlikte olmadınız diye,bunu anlayışla karşılarım gibi bir düşünceniz var diye anladım,doğru mu? yani diyorsunuz ki,erkeğe göre seks bir ihtiyaç,yapmazsa ölür çünkü yemek kadar zaruri.

bu da aldatma hoş görülebilir gibi bir anlama geliyor,öyle değil mi? yanlışsam düzeltin lütfen.
5 ay adama uzunsa kadına da uzun. Aldatmak hainliktir ve bu bir karakter sorunudur. "İhtiyacım vardı aldattım" diye bir şey yok.
çilek burada aslında kadın ve erkeğin biyolojik gereksinimleri açısından eşit yaratılmış 2 varlık olduğunu, bir cinsiyet için sizin deyiminizle ''yeme içme gibi zaruri olan'' seksin, o zaman karşı cins için de bir ihtiyaç sayılması gerektiğini belirtmiş.

yani sadece 1 kromozomun farklı olması,erkek cinsiyeti dişi cinsiyetten farklı bir organizma yapmıyor. temel ihtiyaç her insanda temel ihtiyaçtır.
Sizin için cinsellik giriş çıkış olabilir ama benim için duygusal ve özel bir şey.
sizin için ne anlam ifade ettiğiyle buradaki konunun ne alakası var?

ne güzel sizin için özel olması,bence de özel olmalı,ama savunduğunuz şey,seksin erkek için özel olmak zorunda olmadığı anlamına geliyor.. neden sırf Y kromozomu var diye bunu hoş görelim ki? bir kere etik değil.

ayrıca üsluba dikkat demişsiniz ama burada sizin üslubunuz da çok çirkin bence...

çilek bence seks yalnızca ihtiyaçtan ibaret gibi bir şey mi demiş? erkek için ihtiyaçsa o zaman çifte standart yok,kadın için de ihtiyaç sayılsın demiş.

neden siz onun değerlerine ve özeline bu şekilde müdahele ettiniz anlayamadım.

amacım polemik oluşturmak değil,ancak yorumlarınızda çelişen şeyler söyleyip,biraz da dişi cinsiyeti 2. plana atacak -yerecek şeyler söylediğiniz için müdahele etmek istedim.

iyi forumlar :)

G GokcenKatun ne kadar ince bi kadınsın.her mesajınla her hareketinle ne kadar asil oldugunu tekrar tekrar gösteriyorsun bize.o kadar derdinin arasında uzun uzadıya açıklama yapman cidden çok üzdü beni.ben de bi an bile şüphe etmeyenlerdenim konunun fake olduğundan.ama ne yalan soyleyim keske fake olsa da hic bi kadın bunları yaşamasa özellikle de sizin gibi naif bi insan diye dua ettim içimden.

Kesinlikle sana katılıyorum Otrera, konudaki şüphelerinin olduğu mesajları da okudum dün gece. Neredeyse hepsi benim yazmak istediğim şeylerdi. Şimdi konu sahibinin sitede aktif olmaması bile sanki bunları haklı çıkarıyor gibi.

Mesajına cevap verdiğin üye de sanki kadının başka hayatı yokmuş gibi size cevap vermesini bekliyorsunuz diyor ama konu sahibi başından beri burayla akıl birliği yapıyor ve her şeyi hızlı bir şekilde buraya yazıyorsa insanların merak etmesi normal. Çoğu insan şüphesiz inanmış, oturup ağladım diyenler var, tabii ki soracaklar ne oldu diye.

Bir de sanki konuda her şeyin çok hızlı çözüldüğü, bu kadar çabuk ilerlemesinin tuhaf olduğu yazıldıktan sonra sitede aktif olmamaya başlamış gibi geliyor bana. Tamam banlanmisti dün ama illa ki girip bakmıştır diye düşünüyorum.

Günahını da almak istemiyorum kimsenin, konunun en başından beri okuyorum kendisine üzüldüm de ama o yatak olayında, arabadaki sigara kokusunda ve geçen sene görüntülü konuşmada duyduğu seslere karşı tepkisizligi mantıksız. Ancak saf bir insan bu durumlara tepki vermez. Çünkü fark etmez dahi. Bir insan bunları fark edip şüphe ediyorsa da saf değildir.

Adam yatağa bakmak için açtım diyor. "Baktiysan neden jelatini geri sarmadin, elinde kola varken bakmak ne alaka, insan bir temizler misafir yatağı o" bile dememiş bırakın aldatıldığıni düşünmeyi. Sigara konusunda keza. Hem bu kadar tepkisiz olup hem de bu kadar şeyi fark etmesi normal gelmiyor bana.

Hele ki 2. Telefon mevzusu. Bir sürü insan yazmış, sen de yazmışsın. Hem kendi telefonundan hem 2. Telefondan yazacaksa 2. Telefon neden var. Adam şüphelendiyse neden bunu kanıt bırakacak şekilde yapıyor? Kadını eve gelmeden önce arayıp söyleyebilir. Kadın zaten evli olduğunu biliyor. Ne diye bu yola her şeye rağmen diye ciktik gibi saçma bir cevap versin ki? Konu sahibi zaten 10 gün sonra yurtdışına gidecek. Adam alt tarafı biraz konuşmayalım anladı galiba demiş. Seni birakicam falan dememis. O diyaloğu inanılmaz saçma buldum.

Anladı diye düşünen adam yazdığı mesajları siler. O telefonu eve getirmez. Getirse de şifresiz o kadar kolay bir yerde bırakmaz. Hah bir de adam 2. Hat alacak olsa kayıtsız bir hat almak çok mu zor da e devlette kabak gibi çıkacak bir numarayi üzerine alıyor?

Neyse bakalım çıkar kokusu

Yanlis anlasildi bence orda demek istedigi wrkekler daha duakun oluyor cinsellige ve oyle hissiyat onemsemiyor.. ama kadinlar cinselik yasarken de duygusallik ararlar, z3vk alabilmesi icin hoslanmasi gerekir.. misal bende oyleyim daha opusurken bile anlarim herkes anlar cekim olmazsa opusmede cdevaminda da zevk olmaz..anlatmak istedigi bu bence.. aldatan erkekleri savundugunu sanmiyorum

Kendinizden yola çıkarak kadınlar hakkında kesin hükümlerde bulunan, "kadınlar erkekler gibi değil, 1 sene yapmasalar akıllarına gelmez" diyerek eril zihniyeti besleyen cümleler kuran, "erkek için 5 ay çok uzun süre" diyerek konu sahibini suçlu çıkaran sizsiniz. Kadına şiddet uygulayan ne ara ben oldum?

Bakın siz de yazdınız, adı üstünde "dürtü". İnsan olmanın doğası bu. Ve dürtüleriniz o doğaya uygun değilse evet sağlıksızsınızdır. Bu kadar basit yani, alınacak bir şey yok. Tedavi olursunuz, düzelir.

Bakire insanlar için de aynı şey geçerli. Mastürbasyon diye bir şey var ve evlilere özel değil. Hatta tam tersi sayılabilir.
Bakireler mastürbasyonu vakit geçsin diye hobi niyetine yapmıyorlar herhalde.
Sizin tabirinizle "giriş çıkış" olması gerekmiyor yani illa.
Cinsellik her sağlıklı insanda var olması gereken bir dürtüdür. Bir kadın bunu 40 yaşına kadar baskılamak zorunda kalıyorsa bu çok üzücü ve sebebi de tam olarak sizin kurduğunuz cümlelerin beslediği zihniyet.
Kadınları bir salın artık.

Evet hic hoslanmadigim biriyle de yattim bekarken inan ki bitse de gitsem modunda oldum deneyimledim biliyorum insan cinsellikten soguyor resmen midem bulanmisti.. hoslanmak derken cinsel cekimden bahsetmis zaten..birsey de yok tabi onda sadece zevk alamadigin bir cinsellik yasamis oluesun zevk almissan eger zaten hoslanmissindir.. hoslanmayi duygusal anlamayin

Oglunu taniyordur belki de siz yok ben daha iyi tanidim diyirsaniz o halde tanidigini zannedip uyarmak istemis olabilir..

Teşekkür ederim, evet anlatmak istediğim tam olarak buydu.
Sanki ben "kadınlar da önüne gelenle çatır çatır sevişmeli" demişim gibi bir tepki geldi :) Ki isteyen onu da yapsın, bize ne?

Cinsellik bir ihtiyaç. Kadın için de erkek için de böyle. 1 sene sevişmedi ya da 5 sene, 10 sene sevişmedi diye kimse ölmez ama bu, bunun ihtiyaç olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Bir insan kendi değerleri ya da inancı gereği evlenmeden önce cinsellik yaşamayı tercih etmeyebilir, çok normal. Bir dürtüyü kontrol altında tutmakla "aklıma bile gelmez" demek aynı şey değil. Aklına bile gelmiyorsa ortada ters giden bir şeyler vardır.

5 ay eşinden ayrı kalan adam da seks düşünür kadın da. Ama düşünmek, buna ihtiyaç duymak başka; aldatmak bambaşka şeyler.

Ya yapmayın Allah aşkına konu sahibi daha ne kadar açıklama yapsın? Yani bu mesajı yazacak kadar vaktiniz olmasına da şaşırdım. Açık mektup resmen. Dünde bıraktık şu fake muhabbetlerini, isterseniz diğer konulardan devam edin bu gecenin konusu da kadın nedir?

konu sahibi dun gece 12 ye kadar banliydi. bani kalkınca da öğleyin 2 ye kadar yazdi. daha ne yapmalı. sonucta burada yasamiyor. musait oldugunda yazar. hatta bu hengamede yazabildigine de sukur. su niye olmadı bu niye olmadi diye mantik arıyorsunuz ama emin llun erkeklerin çoğu aldatirken gözleri donuyor. tam mallar.aldatirken neyi nasıl gerizekalica ortada bıraktıklarını görseniz sasarsiniz. adam karısını kucumsemis anlamayacagini sanmış, anlasa da bu kadar soğukkanlı olmayacağını sanmış. olay bu.
konu sahibinin son mesajlarından da anlamissinizdir ki fake denilmesi onu cok üzüyor.konunun kafanizda yuzde 1 gercek olma ihtimali bile varsa bile lütfen fake iması yapmayın. cidden üzülüyorlar. kib yapin sikayet edin. geçmişteki üyelere yapıldığı gibi kusturmeyelim. bakin matruju nasil gülen emoji atabiliyorsun, nasil olaylar hızlı gelişti, nasil uslubun bu anda bile boyle düzgün gercek degilsin diye diye kusturduler kadincagiz yorum yazmaz oldu simdi herkes nasil mutlu mu diye merak ediyor ama o siteye bile girmiyor. konu sahibine de aynisi olmasin

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…