Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tek gecelik değil mesele konuyu tam okuduysanız kadın evin çöpünü atacak kıvama gelmiş.
Ayrıca diyelim ki riskli bir hamilelik geçiriyorsunuz değil 5 ay 9 ay lohusalıkla beraber 10 ay falan eşinizle yakınlaşmak yasak. Aman nolcak ben onunla ilgilenemedim tek gecelik birşeydir diyip geçecek misiniz mesela?
Hayır öyle bir şey demek istemedim ben. Hamilelikde yanındasın sonuçta. Ama 5 ay ayrı ülkelerde kalırsanız 10 erkekten 8 i aldatır ve ben buna normal demedim ve de savunmadım. Erkeklerin yapısı böyle ben de eşimden 5 ay ayrı kalsam bir şeyler yapabilir ve ben de boşanırım bunu demek istedim yani.
Peki kadında kabahat beyine sahip çıkamamış

Şimdi tam olarak kaç aya kadar kocamız bize sadık kalıyor? Kaçıncı aydan sonra aldatma izni oluyor? Buna açıklık getirirseniz iyi olur.

Hayır yarın bir gün bir yere gidecek olursak ona göre eşimizin şeyine düğüm müğüm atalım da kendimizi sağlama alalım.

Bir de şey dicem eşim nisanliyken askere gitmişti. 20 gün gorusmemistik. Ben aldatabiliyor muydum o süre içinde yoksa hakkım yandı mı :KK43:(((

Lütfen aydınlatın beni.

Şimdi belki bana kızacaksınız ama 5 ay çok uzun bir süre karı-koca için bana göre. Yani siz uzaklardasınız 5 ay. Erkek milleti rahat durmaz ki. Bana tek gecelik bir şey yaşamış olabilir gibi geldi.
Şunu bi kafanıza sokomadınız sadakati olmayanı istersen dibinden ayrılma markete gidiyorum der yine aldatır. Sen sakın hastalanma bacım, sakın hamile kalma yoksa aldatılırsın ama sen suçlusun erkek milleti sonuçta paşanın ateşini söndüremedin kendine bi kuma al hatta senin boş günlerini o doldurur 🤬

Şimdi tam olarak kaç aya kadar kocamız bize sadık kalıyor? Kaçıncı aydan sonra aldatma izni oluyor? Buna açıklık getirirseniz iyi olur.

Hayır yarın bir gün bir yere gidecek olursak ona göre eşimizin şeyine düğüm müğüm atalım da kendimizi sağlama alalım.

Bir de şey dicem eşim nisanliyken askere gitmişti. 20 gün gorusmemistik. Ben aldatabiliyor muydum o süre içinde yoksa hakkım yandı mı :KK43:(((

Lütfen aydınlatın beni.

Düşük tehlikem sebebiyle ilişki yasak. Neredeyse 1 yıla yakın olmaz gibi.

Hamileler muaf mı çok sevgili erkek aklayıcı kadınlar?

Bana da bir yorum yazar mısınız sevgili pipitaparlar?

Hayır öyle bir şey demek istemedim ben. Hamilelikde yanındasın sonuçta. Ama 5 ay ayrı ülkelerde kalırsanız 10 erkekten 8 i aldatır ve ben buna normal demedim ve de savunmadım. Erkeklerin yapısı böyle ben de eşimden 5 ay ayrı kalsam bir şeyler yapabilir ve ben de boşanırım bunu demek istedim yani.

Size kötü bir haberim var.
Erkeklerin yapısı böyle değil.
Sizin kocanızın yapısı böyle.
Sizin için üzücü.
Her an ahlaksızlık yapacak bir erkekle beraber olmak üzücü olmalı.

Tiksindim sizin zihniyetinizden.
Arkadaşlar salak mısınız salak takliti mi yapıyorsunuz ? Ben erkeklerin iğrençliğinden bahsediyorum. Her 10 erkekden 8 i eşinden 5 ay uzak kalırsa aldatır diyorum. Ki burada ahkam kesen çoğu kadının eşi kesinlikle tek gecelik ilişkiler yaşamıştır. İddiamın hala arkasındayım. Erkekler sadık yaratıklar değildir çünkü.

Buradaki kadınların hiçbirisi erkekleri tanımıyor gibi geldi bana. Siz uzaktayken eşiniz bir kadın ile cinsellik yaşamasa bile pavyona gider mesela ama bir şekilde aldatır. İddiamın arkasındayım eşinden 5 ay uzak kalan her 10 erkekden 8 i aldatır.
Yazmayım dedim dayanamadım, biriyle aldatmasa pavyona gitmek ne demek siz nerelerde yaşıyorsunuz nasil insanlarla karşılaştınız? Demek 10 erkekten 8 i aldatır araştırma mı yaptınız neden bu genelleme?

Arkadaşlar salak mısınız salak takliti mi yapıyorsunuz ? Ben erkeklerin iğrençliğinden bahsediyorum. Her 10 erkekden 8 i eşinden 5 ay uzak kalırsa aldatır diyorum. Ki burada ahkam kesen çoğu kadının eşi kesinlikle tek gecelik ilişkiler yaşamıştır. İddiamın hala arkasındayım. Erkekler sadık yaratıklar değildir çünkü.

Sizin kesin eşiniz böyle şimdi anlaşıldı.
Eşi böyle olmayan kadınları burada kıskanmanız normal.
Yazık üzüldüm size
Hakaretlerinizi de aynen iade ediyorum ve kibledim.

Hayatınıza hiç doğru düzgün bir adam girmemiş belli ki, üzüldüm sizin adınıza.

Size kötü bir haberim var.
Erkeklerin yapısı böyle değil.
Sizin kocanızın yapısı böyle.
Sizin için üzücü.
Her an ahlaksızlık yapacak bir erkekle beraber olmak üzücü olmalı.
Büyük ihtimal hamileyken aldatıldın ve farkında değilsin. Masaj salonuna ve pavyona giden erkeklerin %95 i evli erkeklerdir.

Erkeklerin yapısı böyle diye diye bu rahatlığı onlara sizin gibi düşünenler verdi zaten. Keşke farkında olsanız. 5 ay 10 ay cinsellik yaşamadı diye ölen erkek duymadım hiç.

Büyük ihtimal hamileyken aldatıldın ve farkında değilsin. Masaj salonuna ve pavyona giden erkeklerin %95 i evli erkeklerdir.

Haha eşim evden çalışıyor. Aylardır sadece markete gitti. O da benimleyken.

Düşük tehlikem yokken de yanaşmıyordu. Bebeğe bir şey olur diye. Her erkek sizin kocanız gibi, her kadın da sizin leş zihniyetiniz gibi değil yani.

Yaşadığınız çevre sebebiyle şu an buna şaşırmış olabilirsiniz.

Üzgünüm ama ben senin gibi bir evlilik yaşamıyorum. Eşimin pipisinden daha değer verdiği erdemler var bu hayatta. Sana tek tek sayardım ama bir de anlamlarını açıklamakla uğraşmak istemiyorum :KK66:

Haha eşim evden çalışıyor. Aylardır sadece markete gitti. O da benimleyken.

Düşük tehlikem yokken de yanaşmıyordu. Bebeğe bir şey olur diye. Her erkek sizin kocanız gibi, her kadın da sizin leş zihniyetiniz gibi değil yani.

Yaşadığınız çevre sebebiyle şu an buna şaşırmış olabilirsiniz.

Üzgünüm ama ben senin gibi bir evlilik yaşamıyorum. Eşimin pipisinden daha değer verdiği erdemler var bu hayatta. Sana tek tek sayardım ama bir de anlamlarını açıklamakla uğraşmak istemiyorum :KK66:
Eşine çok güveniyorsan bir deney yapalım :rolleyes:

Bu sözcük yapısı ninem zamanında kaldı DİE biliyorum ya ara da annemde söyler erkeklere güvenilmez die ama karakterle alakalı ihtiyacı falan yine demez ay bu çağ dışı konuşmaların düşünce yapılarını teee geride kalmanız dileğiyle

Eşine çok güveniyorsan bir deney yapalım :rolleyes:

Yapabiliriz ben varım.
Asıl soru sen eşinle yapabilir misin deney?

Mesela benim aklıma pavyon ve masaj salonları hiç gelmezdi. Sen tecrübelisin bu konuda belli ki.
Cidden sana üzülüyorum ya yazık
İstiyorsun ki herkes senin yaşadıklarını yaşasın.

Bu sözcük yapısı ninem zamanında kaldı DİE biliyorum ya ara da annemde söyler erkeklere güvenilmez die ama karakterle alakalı ihtiyacı falan yine demez ay bu çağ dışı konuşmaların düşünce yapılarını teee geride kalmanız dileğiyle

Bi tanıdığım aldatılmıştı. Görümcesi ilk kadını suçladı. Çalıştığı için eşi tek kalıyormuş. Üstüne yürümüştü kadının ben sana çalışma demedim mi diye.

Bu zihniyet o zihniyet işte.
Bunlar pipitapar
Erkek naparsa boynumun borcu diyenler
Şerefsiz ahlaksız erkeklerle evlendiklerini kabul edemeyen, bunun yerine erkeklerin bilmem kaç nefsi vardır yalanıyla kendini avutmak isteyen tipler
İsterler ki tüm kadınlar aynı şeyi yaşasın.
Tek 8 nefse sahip erkek onların kocaları değil sonuçta
Ama bakarlar ki böyle erkeklerin sayısı cidden az, diğer kadınlar mutlu
İşte o üye gibi kudururlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X