Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abartmasanız mı artık kaldı ki Kurum içinde çalışan biri bile değilsiniz.Bu kadar atıp tutma komik oluyor.Allah aşkına sonyazdığınız şey hiddetle söylenmiş,süslenmiş püslenmiş sanki ben böyle söylemişim gibi yazıyorsunuz.Abartın abartın kaf dağına çıkın oldu mu

Jigolo diye bi şey var

Ya şu erkeklerin yalanına inanmayın ya. Uckurlarina sahip olmak zor geliyor. Yok kadın gibi değillermiş de falan filan...

Hadi ya ben kaçırmışım bunu.hangi konuydu bu acaba?

Bencede haklısınız ben olsam bende şüphelenirdim ama eşiniz yalan söylemeyi beceremiyor galiba mesela erkek arkadaşlarım geldi oturjk bizde kaldı ondan da diyebilirdi demekki kadınlar kadar detaylı düşünemiyor. O yüzden sorulara hazırlıksız yakalanmış üzerine gidin şüphelendirmeden ama

Bu benim yorumum olmamasına rağmen bana bildirim geldi ve benim yorumumMuş gibi görünüyor

Eklentiler

• 1A3D17CF-85F6-49BA-82F1-31114442BB8B.jpeg
    138,3 KB · Görüntüleme: 227
  • 1DD7B5F7-82F9-4FC3-BE02-72F642470DDD.jpeg
    122,4 KB · Görüntüleme: 245
Ben de bulamadım, kullanıcı adı ile de aradım ama nafile.
Konu sahibi size sabırlar diliyorum bu arada ilk günden beri sessizce okuyordum ama hep aklımdasınız.

Ben de bulamadım, kullanıcı adı ile de aradım ama nafile.
Konu sahibi size sabırlar diliyorum bu arada ilk günden beri sessizce okuyordum ama hep aklımdasınız.

Eklentiler

• Screenshot_20210318-001150_Chrome.jpg
    102,8 KB · Görüntüleme: 259

Yaşamayınca 1 sene cinsellik aklınıza gelmiyorsa bir doktora görünün bence. Normal bir durum değil çünkü. Yetişkin ve sağlıklı her insan için cinsellik bir ihtiyaçtır. Cinsiyetle alakası yok bunun.
Ama aldatmanın bununla ilgisi yok.
5 ay adama uzunsa kadına da uzun. Aldatmak hainliktir ve bu bir karakter sorunudur. "İhtiyacım vardı aldattım" diye bir şey yok.

Ayrıca yanlış yönlendiriyorsunuz. Ortada kanıtlanmış bir ihanet varsa tazminat alabilmek için çocuk olması gerekmiyor. İhanet iki kişiyi ilgilendiren bir mesele. Sadakat yükümlülüğü çocuk olduktan sonra devreye giren bir şey değil.

Aman allahım bi göz gezdirdim şoke oldum.Şizofrenlik bu.Bomboş hayatlarını eğlendirmeye çalışmaya başlamaktan başka bir şey değil bu.Bu gözler daha neler görecek acaba...
yaa... gecenin köründe saçma sapan bir fotoğrafı yorumlamıştık,incelemiştik acaba kocası bir işler mi çeviriyor diye,ve sonucu görmüşsünüz zaten :)

Peki benim mesajınızi okurken o cümleyi melodili okumam

Benim ablam 40 yaşında evlendi. Evlendiğinde bakireydi. Benimde 1 sene hiç yapmadığım olmuştur. Niye sizin gibi dürtüleri olmayanları sağlıksız olarak nitelendiriyorsunuz. Güya burası kadınlar klübü ama siz kadına şiddet uygulayan zihniyetsiniz ve ben bundan çok tiksindim. Önce saygı duymayı öğrenin. Sizin için cinsellik giriş çıkış olabilir ama benim için duygusal ve özel bir şey. Demek ki 1 sene boyunca bunu paylaşmaya değer gördüğüm kimse olmamış. Üslubunuza dükkan edin.

Konunuzu okuyunca aklıma matruj adlı üye geldi. Gün Gün bakıyordum gelişmelere. Esinin aldattığı ortaya çıkmıştı. Cok üzülmüştüm. Hala aklımda inşallah şuan iyidir.
Ben olsaydım bu sebeplerden süphelenmezdim.Cok sakin ve temkinli davranıyorsunuz. Allah yardımcınız olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…