Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu yazdıklarınız son birkaç senedir o kadar değişti ki.Öncedendi o dedikleriniz önceden..

Gerçekten askeriyeyi bitirip bu mesleğe gönül vermiş insanlarda çok az olabilir ama uzman çavuşların bir çoğu böyle buldumcuk oluyorlar birden üniformayla para ve çekicilik yükleniyor ve özgüven pik yapıyor bu benim görüşüm

Neredeyse 20 yıldır lojmanda yaşıyorum böyle şeyleri çok nadir duydum. Bu şekilde genelleme yapmak doğru değil bence

Kız almak, gelin almak tabirleri mal yerine konduğumuz için var zaten
Günahsa herkesin günahı demi ama yok kadın baştan çıkarmıştır. Ee hani kadınların 1 yıl aklına cinsellik gelmiyordu. Pofff ben bu konuda sabaha kadar konuşurum da aydınlanan olur mu? Orası muamma

Konuyla ilgisi olmayan konular ve tartismalar olmasa da konuyu takip edebilsek konu sahibinden haber alabilsek..Esi öğrenince daha cok destege ihtiyaci olacak çünkü
Kızlar gerçekten ya masal88 çok haklı... yani benim de böyle bir aldatılma hikayem var o zaman o kişinin de mesleğini söyleyeyim, biraz da o meslekten gidelim bence konuyu dağıtmayalım. Dün fake muhabbeti, bugün bu.

Son düzenleme:
Amerikada striptiz erkek klüpleri var, kadınlar buluşup (çoğu evli) gidip izliyorlar kaslı beyleri. Söyleyeyim dedim :))

Kız almak, el kızı filan tabirlerine uyuz oluyorum.

Valla hiç yorma kendini değişmez değişmeyecekte gelecek nesillere bu öğretilse öyle öyle belki 100 yıl sonra münhasır medeniyetlere ulaşırız

Amerikada striptiz erkek klüpleri var, kadınlar buluşup (çoğu evli) gidip izliyorlar kaslı beyleri. Söyleyeyim dedim :))
Bende diyorum ne manyak hayal dünyam varmış, meğer internette falan görmüşüm bişeyler. Gevur ağzının tadını biliyor macera dolu ameeeerikaaaa
Kocam bi iki gün kendine bakmazsa sen beni boş bıraktın bende yaptım diyerek gideyim öğrendiğim iyi oldu

Ya pardon da bu konu başlığı altında neden başkasının hayatıyla ilgili sohbet ediyorsunuz? Konu sahibi derdini paylaşmış ama sayfasında mat rujun özel hayatı tartışılıyor. Şaka gibi.
Konu, konu sahibiyle konuşmaktan çıkıp sohbet konusuna dönmüş, birileri de ondan bahsetmiş. Ben de görüp okuyunca yazdım. Ne var bunda? Forumlar böyle yerler. Konu sahibi ortada yok zaten. Konuşmayalım mı? Şaka falan yok.

Tabi ki tüm askerler mükemmeldir asla karısını aldatmaz diyemem, her insanın karakteri ahlakı farklıdır ama arkadaş öyle bir söylemiş ki, asker olmak için ya da yükselmek için askeriye bunu zorunlu tutuyormuş , teşvik ediyormuş gibi, benim tepkim buna, kaldı ki askeriye diğer meslek gruplarına göre bu konuda disiplin açısından cezada uygulayan bir kurum. Arkadaşın benim itirazımdan sonra belirttiği son bir iki seneyi bilemem ama özellikle harp okulları zamanında oradan yetişen subaylar bu konuda ciddi uyarılar alarak yetişiyorlar ve göreve başladıktan sonra özellikle komutanları tarafından evliliğe aile hayatına teşvik ediliyorlardı. Kimse öyle ye , iç , kızlara gez, evliysen karını aldat demiyordu yani.

Ay bu konunun linki yok mu
Az içimizin yağları erisin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…