Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu yine nerelere gelmiş. Ben boşanma aşamasında ki boşanma gününe kadar evleri ayırmadık 8 9 ay eski eşimle birlikte olmadım. Adam o 8 ay boyunca gözleri kırmızı gezdi ağlamaktan aldatmak şöyle dursun. Erkek ya da kadın hiç fark etmez ihtiyaçtan dolayı değil hayatındaki kişiyi gözden çıkardığı için, eskisi kadar değer vermediği için aldatır. Aldatmak normal bir eylem değildir.

Çünkü kadınlar için gidebilecek bi yer yok! Yok yani ben bilmiyorum hiç. Kaslı seksi adamların olduğu mekanlar olsa da kadınlar da aynı erkekler gibi gidebilse keşke.
Hahaha bu fikir çok güzel 😅 Demet Akbağ’ın bi filmi vardı aklıma o geldi

Konu yine nerelere gelmiş. Ben boşanma aşamasında ki boşanma gününe kadar evleri ayırmadık 8 9 ay eski eşimle birlikte olmadım. Adam o 8 ay boyunca gözleri kırmızı gezdi ağlamaktan aldatmak şöyle dursun. Erkek ya da kadın hiç fark etmez ihtiyaçtan dolayı değil hayatındaki kişiyi gözden çıkardığı için, eskisi kadar değer vermediği için aldatır. Aldatmak normal bir eylem değildir.
Yazmayın onun hakkında yazmayıınnnn. Görmezden gelmeye çalışıyorum. Offff.

Ya Allah aşkına nasıl inanıyorsunuz buna , hangi askeri okulda kim git karını aldat, çapkınlık yap diye akıl verir ya da hangi komutan astı ile böyle saçma sapan bir diyalog içine girer. Askeriye de ezelden beri aile hayatı teşvik edilir, öyle eşini aldatma, çapkınlık yapıyorum derken davalık olma, bunlar ciddi disiplinsizlik olarak gözükür, hatta komutanlar ve eşleri ne kadar bekar subay ve rütbeli varsa biran evvel evlendirmek için uğraşırlar. Öyle her duyduğunuza inanmayın. Bizim memlekerin başına ne geldiyse zaten böyle şehir efsaneleri ile din namus elden gidiyor yaygaraları yüzünden geliyor
Yine yazdıklarımı bi tarafından okuyan biri daha nasıl algılamak istiyorsanız öyle algılayın sizinle uğraşamam.Ki senelerdir askeri camianın içerisindeyim.tutupta akıl öğretmeyin bana bildiklerim sizinkinden kat kat fazladır

Yazmayın onun hakkında yazmayıınnnn. Görmezden gelmeye çalışıyorum. Offff.
Kadınlar insan değil mi ben bunu anlayamıyorum ölüm olur doğum olur hastalık olur konu sahibi için ise iş. Gözümüz arkada kalmasın diye eğreti geli gelin mi tutalım kocamıza, şişme bebek mi alalım? Sinirlendim gerçekten.

Hahaha bu fikir çok güzel 😅 Demet Akbağ’ın bi filmi vardı aklıma o geldi
Düşünsene yakışıklı kaslı seksi adamlar parlak vücutlarıyla gösteri yapsa izlesek sonra ailemiz arkadaşlarımız duysa ‘ oooo kadının hası demek dün gece milli oldun He’ dese sırtımızı sıvazlasa 😂
Bekaretin derdine de erkekler düşse, bisiklete bindim bozulmuş mudur diye onlar kafaya taksa
Doğduğun ülke kaderindir 😞

Adam o kadınla berabermiş. Hatta hamileymiş o dönemde. zaten onlar evlenmeden önce de beraberlermiş. Adam bir inat uğruna ayrılmış konu sahibiyle nişanlanmış falan. Şerefsiz herif. Bir de namaz kılıyormuş da cart curt. Aldatılma anksiyetem varmış resmen. Nefesimi düzenleyemiyorum kötü oldum. İnş ömür boyu mutsuz olur o kadın ve erkek. İnş o herif boynuzlanır. Şerefsiz.
Ciddi misiniz yanı şimdi komşunun kardeşi ile sevgili oluşu daha önceden mı nasıl bir tesadüf bu ya. Ablasının karşı komşusu çıkıyor ay şok oldum. Doğru anladım demi.

Bunun sebebi ne biliyor musunuz? Okudukları askeri okullarda hocaların çapkınlık için teşvik etmeleri.Bizzat kendi asker bi tanıdığım anlattı bunu.Hocaları içmeyi, karı kızı teşvik edici konuşmalar yaparmış.
Subay arkadaşım vardı, çapkınlıktan bahsederken asker eşlerinin hep aldattığını anlatırdı... İkimizden birisine yalan söylemişler ama hangimize...

Subay arkadaşım vardı, çapkınlıktan bahsederken asker eşlerinin hep aldattığını anlatırdı... İkimizden birisine yalan söylemişler ama hangimize...
Lojman hayatından bahsetmişler ki hep olur böyle vakalar.Asker eşinin,eşinin iş arkadaşına kaçtığını vs vs. Geçen sene lojmanımızda olmuştu böyle bi şey. İnanırım ama benim bahsettiğim bambaşka bişey

Adam o kadınla berabermiş. Hatta hamileymiş o dönemde. zaten onlar evlenmeden önce de beraberlermiş. Adam bir inat uğruna ayrılmış konu sahibiyle nişanlanmış falan. Şerefsiz herif. Bir de namaz kılıyormuş da cart curt. Aldatılma anksiyetem varmış resmen. Nefesimi düzenleyemiyorum kötü oldum. İnş ömür boyu mutsuz olur o kadın ve erkek. İnş o herif boynuzlanır. Şerefsiz.
Suanki konu zaten aşırı üzdü :KK43: neler var hayatta ya...neden böyle insanlar bir heves uğruna yıkmaya degiyormu ...

Düşünsene yakışıklı kaslı seksi adamlar parlak vücutlarıyla gösteri yapsa izlesek sonra ailemiz arkadaşlarımız duysa ‘ oooo kadının hası demek dün gece milli oldun He’ dese sırtımızı sıvazlasa 😂
Bekaretin derdine de erkekler düşse, bisiklete bindim bozulmuş mudur diye onlar kafaya taksa
Doğduğun ülke kaderindir 😞
Hayal ettim de dur ağzımın suyunu sileyim dkfjfn 😅 aynen öyle bacım valla bizim coğrafyamız böyle maalesef günahsa herkesin günahı kendine olsa kimse karışmasa ve yargılanmasa ama kadın orta doğuda “mal” olarak geçtiği için ve hala o zihniyet devam ettiği için böyle çok üzücü.
Bak Avrupa’da ne güzel erkeklerin stripliz yaptığı mekanlar var giden kadınlara da kimse aaa nırıspı demiyor 🤷‍♀️

Subaylarda az çapkın değildir hani emeklilik sonrası üstlerinde onca emek olan ,doğudaki bilmem nerenin bilmem hangi çukurunda yanıbaşında olan destekleyen eşlerini boşayıp taze çıtırlarla emeklilik parasını yiyen insancıklar var.

bu yorumu görünce cidden merak ettim. Madem o kadar değer veriyordu 8 ay gözleri ağlamaktan kırmızı gezdi e niye boşandınız:KK64:

Subaylarda az çapkın değildir hani emeklilik sonrası üstlerinde onca emek olan ,doğudaki bilmem nerenin bilmem hangi çukurunda yanıbaşında olan destekleyen eşlerini boşayıp taze çıtırlarla emeklilik parasını yiyen insancıklar var.
Zaten 50 yaşında emekli olabiliyorlar.

Yine yazdıklarımı bi tarafından okuyan biri daha nasıl algılamak istiyorsanız öyle algılayın sizinle uğraşamam.Ki senelerdir askeri camianın içerisindeyim.tutupta akıl öğretmeyin bana bildiklerim sizinkinden kat kat fazladır
Beraber büyüdüğüm kuzenim kurmay albay, kendisi 20 yıllık evli ve tüm arkadaşlarıda gayet evli mutlu çocuklu bir hayat sürüyorlar ki bu dediğim insanların en alt rütbelisi yarbay. Kaç tane askerin sicili çiziliyor, aile hayatı ve düzgün olmayan özel hayat yüzünden haberiniz var mı? Askeriyede ciddi bir kariyer hedefiniz varsa kesinlikle aile hayatınızda tek leke olmamalı.Üç beş tane karaktersiz askerin kendi arasında erkek muhabbetinde karısını aldatmasını ve çapkınlığı ile övünmesini tüm askeri camiyaya çamur atmak için dillendirmeniz çok mı doğru? Kaldı ki o yakınım dediğiniz kişi bu muhabbete tanık olduysa emin olun, o da o adamlardandır. Askeriyede birşey öğrendiysen kimse kendinden olmayanın yanında sırrını açık etmez.

Ya arkadaşlar söylemeden edemeyeceğim, diyorsunuz ya pöh işte o kadar kolay mı yastığının altından bişey almak yok saf olmaz cin gibidir falan MİT ajanı değiller abartmayın alt tarafı pöh yani çoğu atanamayan öğretmen ya da iş tutturamadığı için lise mezunu insanlar öyle çok özellikli falan değiller yani. Çoğu insan gözünde yücelttiği için böyle bi tarafları kalkık zaten bu tiplerin
Katılıyorum pöh olmalırı yüksek zeka olmaları anlamına gelmiyor bir arkadaşımın eski eşi de pöh, aynı o da kız annesinin ameliyatı için memlekete gittiğinde evine bayan getirmiş, kendince kanıtları yok etme şekli sadece kirli çarşafları sepete atmak, kullandığı bazı materyalleri banyo çöpüne atmak bari o çöpü at değil mi🤦‍♀️
Hay ağzınızı öpiim ya ben yazmaya üşenmiştim gerçekten neden herkesten kendi zeka seviyelerini bekliyolarki yok adam niye şöyle yaptı niye böyle yaptı kadın nerden bilsinya Allah aşkına 😅 bu sorular eşine sorulacak sorular kadın daha kendi yüzleşmemiş adamlaaa bunları mı soracak anlam veremiyorum kocasının yaptığı salaklıklardan kadın suçlanıyor neden öyle yaptı neden bunu tercih etti niye oraya koydu :ukala:

Beraber büyüdüğüm kuzenim kurmay albay, kendisi 20 yıllık evli ve tüm arkadaşlarıda gayet evli mutlu çocuklu bir hayat sürüyorlar ki bu dediğim insanların en alt rütbelisi yarbay. Kaç tane askerin sicili çiziliyor, aile hayatı ve düzgün olmayan özel hayat yüzünden haberiniz var mı? Askeriyede ciddi bir kariyer hedefiniz varsa kesinlikle aile hayatınızda tek leke olmamalı.Üç beş tane karaktersiz askerin kendi arasında erkek muhabbetinde karısını aldatmasını ve çapkınlığı ile övünmesini tüm askeri camiyaya çamur atmak için dillendirmeniz çok mı doğru? Kaldı ki o yakınım dediğiniz kişi bu muhabbete tanık olduysa emin olun, o da o adamlardandır. Askeriyede birşey öğrentçdiysen kimse kendinden olmayanın yanında sırrını açık etmez.
Gerçekler ne zamandan beri çamur atmak olmuş.Hep böyle olur zaten dimi doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.Neyse

Hay ağzınızı öpiim ya ben yazmaya üşenmiştim gerçekten neden herkesten kendi zeka seviyelerini bekliyolarki yok adam niye şöyle yaptı niye böyle yaptı kadın nerden bilsinya Allah aşkına 😅 bu sorular eşine sorulacak sorular kadın daha kendi yüzleşmemiş adamlaaa bunları mı soracak anlam veremiyorum kocasının yaptığı salaklıklardan kadın suçlanıyor neden öyle yaptı neden bunu tercih etti niye oraya koydu :ukala:
Valla burda nedenci ve fakeci ablalarımız da mevcut o yüzden hepsine toplu :KK47::63:

Ya Allah aşkına nasıl inanıyorsunuz buna , hangi askeri okulda kim git karını aldat, çapkınlık yap diye akıl verir ya da hangi komutan astı ile böyle saçma sapan bir diyalog içine girer. Askeriye de ezelden beri aile hayatı teşvik edilir, öyle eşini aldatma, çapkınlık yapıyorum derken davalık olma, bunlar ciddi disiplinsizlik olarak gözükür, hatta komutanlar ve eşleri ne kadar bekar subay ve rütbeli varsa biran evvel evlendirmek için uğraşırlar. Öyle her duyduğunuza inanmayın. Bizim memlekerin başına ne geldiyse zaten böyle şehir efsaneleri ile din namus elden gidiyor yaygaraları yüzünden geliyor
Benim eşim de asker söylediklerine katılıyorum bekarları evlenmeye teşvik ederler ve bu tarz konular hoş karşılanmaz. Ama her meslekte çürük elmalar vardır ya diğer arkadaşa da kesinlikle yalandır diyemem eminim diyen terbiyesizler vardır kimseye kefil olmam. Ama geneli senin anlattığın gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X