Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tabi ki tüm askerler mükemmeldir asla karısını aldatmaz diyemem, her insanın karakteri ahlakı farklıdır ama arkadaş öyle bir söylemiş ki, asker olmak için ya da yükselmek için askeriye bunu zorunlu tutuyormuş , teşvik ediyormuş gibi, benim tepkim buna, kaldı ki askeriye diğer meslek gruplarına göre bu konuda disiplin açısından cezada uygulayan bir kurum. Arkadaşın benim itirazımdan sonra belirttiği son bir iki seneyi bilemem ama özellikle harp okulları zamanında oradan yetişen subaylar bu konuda ciddi uyarılar alarak yetişiyorlar ve göreve başladıktan sonra özellikle komutanları tarafından evliliğe aile hayatına teşvik ediliyorlardı. Kimse öyle ye , iç , kızlara gez, evliysen karını aldat demiyordu yani.
Abartmasanız mı artık kaldı ki Kurum içinde çalışan biri bile değilsiniz.Bu kadar atıp tutma komik oluyor.Allah aşkına sonyazdığınız şey hiddetle söylenmiş,süslenmiş püslenmiş sanki ben böyle söylemişim gibi yazıyorsunuz.Abartın abartın kaf dağına çıkın oldu mu 😂😂

Bende diyorum ne manyak hayal dünyam varmış, meğer internette falan görmüşüm bişeyler. Gevur ağzının tadını biliyor 🤪 macera dolu ameeeerikaaaa
Kocam bi iki gün kendine bakmazsa sen beni boş bıraktın bende yaptım diyerek gideyim öğrendiğim iyi oldu 🤪
Jigolo diye bi şey var

Öncelikle geçmiş olsun. Ben ilk evliliğimi 15 sene sonra bitirdim. Aldatıldığımdan şüpheleniyordum. Bir şey yakalayamadım ama baktım ki bazı şeyler düzelmiyor. Adam mutlu değil, boşandık. Ben teklif ettim boşanmayı. Ona kalırsa boşanmazdı. Ama bende boşandıktan sonra beni aldattığı yabancı uyruklu kadınla evlendiğini duydum. Boşandıktan sonra 1 sene ciddi depresyona girdim. Ağlama krizleri, her gün alkol tüketimi filan. Bir gün Facebook’ta eski eşimin yeni karısıyla fotoğrafını gördüm. O gün sanki aydınlanma geldi bana. Dedim ki, napıyorum ben. Adam hayatına devam ediyor, ben kafayı yicem. Sonra toparladım kendimi. Önce sosyallerin. İş hayatıma devam ettim. Boşandıktan 4 sene sonrada 2. Evliliğimi yaptım. Şimdi geçmişe bakınca yıllarımı boşa tüketmişim diyorum. İlk kocam beni malı gibi görürdü. Senelerin verdiği bir bıkkınlık vardı. Akvaryumdaki balık gibi de çaresiz hisseder, gitmezdi. 2. Eşim Allah nazardan saklasın gözümün içine bakıyor. İnşAllah hep böyle devam eder.
Sizin konunuza dönersek maddi tazminat alabileceğinizi sanmıyorum. Ortada çocuk yok. Bence anlaşmalı olarak en kısa zamanda boşanın. Zora soktukça ve karşı taraftan bir şeyler talep ettikçe süreç uzar ve çekişmeliydi döner. Bir an önce yeni hayatınıza başlayın. Bir de bir erkek için 5 ay ciddi uzun bir süreç. Şahsen ben 15-20 günden fazla bırakmam kocamı. Erkekler kadınlar gibi değil. Biz kadınlar 1 sene yapmasak cinsellik aklımıza gelmez. Ama erkekler için yemek, içmek kadar ihtiyaç.
Kendinize iyi bakın. Bu konuyu çok düşünüp, kafanızı yormayın. Yurtdışına gidecekmişsiniz. Kaçmak için gitmeyin. Belki bir psikologdan destek alabilirsiniz. Bunlar ayıp şeyler değil. Boşanmak ölümün arından bir insanın yaşadığı 2. Büyük travma. Ama hayat çok güzel. Bu olay sizi büyütecek. Daha güçlü kılacak. Böyle bakın. İyi günler dilerim.
Ya şu erkeklerin yalanına inanmayın ya. Uckurlarina sahip olmak zor geliyor. Yok kadın gibi değillermiş de falan filan...

konu gerçek veya fake,gerçekten bilemiyorum. sadece şunu söylemek istedim, önceden ben de sizin gibi düşünürdüm,ne çıkarı var ki yapsın vb derdim.

ancak öyle üyeler gördük ki burada, hele 1 tanesi aylarca herkesi kandırdı,gecenin köründe herkes yardım edebilmek için kendini geçti,eşine-yakınına bile danıştı ama sonra noldu dersiniz...

bize güle güle,dalga geçerek,aylarca bizi nasıl kandırdığını,yazdığı tüm senaryoları nasıl yuttuğumuzu söyleyip,hakaret edip gitti...

siz de eski üyesiniz,bilirsiniz belki kimden bahsettiğimi..

demem o ki maalesef böyle kötü insanlar yüzünden zamanla detaycı olup çıktık,gerçekten doğruyu söyleyen insana bile ister istemez bazen emin olamayarak yaklaştık...

ha burada kurgu işte falan diye asla savunmuyorum,denk gelmişsinizdir belki yorumlarıma ,içimi gerçekten sıkan,samimi bir endişe taşıyorum konuyla ilgili...

konu sahibi gelse de bilgilendirse bizi,ben de merakla bekliyorum... :)
Hadi ya ben kaçırmışım bunu.hangi konuydu bu acaba?

Merhaba arkadaşlar
Sizden fikir alabilmek hemen bir profil oluşturdum. Konuyu uzatmadan girmek istiyorum. Eşimin beni aldattığından şüpheleniyorum.

4 yıllık sevgililikten sonra evlendik. Neredeyse 2 yıllık evliyim. Eşimin şimdiye kadar bir kadınla konuştuğunu veya yan gözle baktığını hiç görmedim ve duymadım. Son zamanlar şüphelendiğim bir şeyler oldu. Bir kadının içine şüphe düştümü bir doğruluk payı vardır, hep buna inanırım. Eşim bana sadece aşkım, hayatım, sol yanım diye hitap eder. 6 yıldır hiç değişmemiştir bu. Nedense son zamanlar bana ‘canım’ ‘güzelim’ ‘cicim’ ‘güzellik’ diye hitap ediyor. Bunda şimdi ne var diyeceksiniz, ama bana birden çok tuhaf geldi. Sevgililikte bile bana böyle hitap etmemişti. Oradan bir işkillendim, ama peşine düşmedim.

Her neyse, Evlenmeden önce Evimizi döşerken yatılı misafir olur diye evimize ekstra yatak almıştık. Hiç kullanmak nasip olmadı ve hala üzerindeki jelatini çıkarmamıştım. Geçen Aralık ayında işim için yurtdışına gitmek zorunda kaldım 5 aylığına. Eşimi özlediğim için şimdi yanına geldim ama geri döneceğim. Eve gelince yatak gözüme çarptı. Jelatini çıkarılmıştı ve üstüne lekeler vardı. Eşime bu yatağa ne olmuş diye sorduğumda biraz panikledi ve “merakımdan çıkardım, çıkarırken elimde kola vardı o döküldü” dedi. Bana nedense yalan söylüyor gibi bir his uyandırdı ve tamam dedim geçtim. Yani aldığımdan beri çıkarmadı da niye şimdi çıkardı?

2 gün önce alışveriş yapmak için arabaya bindik. Araba sigara kokuyordu. Eşim ve ben hayatımızda hiç sigara kullanmamışız. Kendisi de hiç kimseye arabada sigara içirmez. Bunu sorduğumda rengi attı ve gözlerini kaçırıp ‘ıhmm geçen arabamı arkadaşa vermiştim o içmiştir belki dedi’. Ve YİNE yalan söylediği hisse uyandırdı bana. Bunların zincir şekilde olması bana şüphe uyandırdı. Bugün bana akşam geç geleceğim komiser toplantı yapacak dedi. Bugüne kadar hiç toplantı yapmadı? Bana yine tuhaf geldi. Kendisi polis zaten.

Cinsel hayatımızda ve normal hayatımızda hiç bir sıkıntı yok. Nedense içim çok huzursuz ve garip hissediyorum kendimi. Bir şeyler benim bunun peşine düşmemi istiyor. Bir yanım kuruntulusun diyor.

Sizce buradan bir şey çıkar mı? Belki ben olayın içinde olduğum için bazı şeyleri kestiremiyorum olabilir. Düşüncelerinizi merak ediyorum.
Bencede haklısınız ben olsam bende şüphelenirdim ama eşiniz yalan söylemeyi beceremiyor galiba mesela erkek arkadaşlarım geldi oturjk bizde kaldı ondan da diyebilirdi demekki kadınlar kadar detaylı düşünemiyor. O yüzden sorulara hazırlıksız yakalanmış üzerine gidin şüphelendirmeden ama

Abartmasanız mı artık kaldı ki Kurum içinde çalışan biri bile değilsiniz.Bu kadar atıp tutma komik oluyor.Allah aşkına sonyazdığınız şey hiddetle söylenmiş,süslenmiş püslenmiş sanki ben böyle söylemişim gibi yazıyorsunuz.Abartın abartın kaf dağına çıkın oldu mu 😂😂
Bu benim yorumum olmamasına rağmen bana bildirim geldi ve benim yorumumMuş gibi görünüyor 🤷‍♀️

Eklentiler

• 1A3D17CF-85F6-49BA-82F1-31114442BB8B.jpeg
    1A3D17CF-85F6-49BA-82F1-31114442BB8B.jpeg
    138,3 KB · Görüntüleme: 226
  • 1DD7B5F7-82F9-4FC3-BE02-72F642470DDD.jpeg
    1DD7B5F7-82F9-4FC3-BE02-72F642470DDD.jpeg
    122,4 KB · Görüntüleme: 244
Ben de bulamadım, kullanıcı adı ile de aradım ama nafile.
Konu sahibi size sabırlar diliyorum bu arada ilk günden beri sessizce okuyordum ama hep aklımdasınız.

Ben de bulamadım, kullanıcı adı ile de aradım ama nafile.
Konu sahibi size sabırlar diliyorum bu arada ilk günden beri sessizce okuyordum ama hep aklımdasınız.

Eklentiler

• Screenshot_20210318-001150_Chrome.jpg
    Screenshot_20210318-001150_Chrome.jpg
    102,8 KB · Görüntüleme: 258
Öncelikle geçmiş olsun. Ben ilk evliliğimi 15 sene sonra bitirdim. Aldatıldığımdan şüpheleniyordum. Bir şey yakalayamadım ama baktım ki bazı şeyler düzelmiyor. Adam mutlu değil, boşandık. Ben teklif ettim boşanmayı. Ona kalırsa boşanmazdı. Ama bende boşandıktan sonra beni aldattığı yabancı uyruklu kadınla evlendiğini duydum. Boşandıktan sonra 1 sene ciddi depresyona girdim. Ağlama krizleri, her gün alkol tüketimi filan. Bir gün Facebook’ta eski eşimin yeni karısıyla fotoğrafını gördüm. O gün sanki aydınlanma geldi bana. Dedim ki, napıyorum ben. Adam hayatına devam ediyor, ben kafayı yicem. Sonra toparladım kendimi. Önce sosyallerin. İş hayatıma devam ettim. Boşandıktan 4 sene sonrada 2. Evliliğimi yaptım. Şimdi geçmişe bakınca yıllarımı boşa tüketmişim diyorum. İlk kocam beni malı gibi görürdü. Senelerin verdiği bir bıkkınlık vardı. Akvaryumdaki balık gibi de çaresiz hisseder, gitmezdi. 2. Eşim Allah nazardan saklasın gözümün içine bakıyor. İnşAllah hep böyle devam eder.
Sizin konunuza dönersek maddi tazminat alabileceğinizi sanmıyorum. Ortada çocuk yok. Bence anlaşmalı olarak en kısa zamanda boşanın. Zora soktukça ve karşı taraftan bir şeyler talep ettikçe süreç uzar ve çekişmeliydi döner. Bir an önce yeni hayatınıza başlayın. Bir de bir erkek için 5 ay ciddi uzun bir süreç. Şahsen ben 15-20 günden fazla bırakmam kocamı. Erkekler kadınlar gibi değil. Biz kadınlar 1 sene yapmasak cinsellik aklımıza gelmez. Ama erkekler için yemek, içmek kadar ihtiyaç.
Kendinize iyi bakın. Bu konuyu çok düşünüp, kafanızı yormayın. Yurtdışına gidecekmişsiniz. Kaçmak için gitmeyin. Belki bir psikologdan destek alabilirsiniz. Bunlar ayıp şeyler değil. Boşanmak ölümün arından bir insanın yaşadığı 2. Büyük travma. Ama hayat çok güzel. Bu olay sizi büyütecek. Daha güçlü kılacak. Böyle bakın. İyi günler dilerim.

Yaşamayınca 1 sene cinsellik aklınıza gelmiyorsa bir doktora görünün bence. Normal bir durum değil çünkü. Yetişkin ve sağlıklı her insan için cinsellik bir ihtiyaçtır. Cinsiyetle alakası yok bunun.
Ama aldatmanın bununla ilgisi yok.
5 ay adama uzunsa kadına da uzun. Aldatmak hainliktir ve bu bir karakter sorunudur. "İhtiyacım vardı aldattım" diye bir şey yok.

Ayrıca yanlış yönlendiriyorsunuz. Ortada kanıtlanmış bir ihanet varsa tazminat alabilmek için çocuk olması gerekmiyor. İhanet iki kişiyi ilgilendiren bir mesele. Sadakat yükümlülüğü çocuk olduktan sonra devreye giren bir şey değil.

Aman allahım bi göz gezdirdim şoke oldum.Şizofrenlik bu.Bomboş hayatlarını eğlendirmeye çalışmaya başlamaktan başka bir şey değil bu.Bu gözler daha neler görecek acaba...
yaa... gecenin köründe saçma sapan bir fotoğrafı yorumlamıştık,incelemiştik acaba kocası bir işler mi çeviriyor diye,ve sonucu görmüşsünüz zaten :)

Bende diyorum ne manyak hayal dünyam varmış, meğer internette falan görmüşüm bişeyler. Gevur ağzının tadını biliyor 🤪 macera dolu ameeeerikaaaa
Kocam bi iki gün kendine bakmazsa sen beni boş bıraktın bende yaptım diyerek gideyim öğrendiğim iyi oldu 🤪
Peki benim mesajınızi okurken o cümleyi melodili okumam 🤭😆

Yaşamayınca 1 sene cinsellik aklınıza gelmiyorsa bir doktora görünün bence. Normal bir durum değil çünkü. Yetişkin ve sağlıklı her insan için cinsellik bir ihtiyaçtır. Cinsiyetle alakası yok bunun.
Ama aldatmanın bununla ilgisi yok.
5 ay adama uzunsa kadına da uzun. Aldatmak hainliktir ve bu bir karakter sorunudur. "İhtiyacım vardı aldattım" diye bir şey yok.

Ayrıca yanlış yönlendiriyorsunuz. Ortada kanıtlanmış bir ihanet varsa tazminat alabilmek için çocuk olması gerekmiyor. İhanet iki kişiyi ilgilendiren bir mesele. Sadakat yükümlülüğü çocuk olduktan sonra devreye giren bir şey değil.
Benim ablam 40 yaşında evlendi. Evlendiğinde bakireydi. Benimde 1 sene hiç yapmadığım olmuştur. Niye sizin gibi dürtüleri olmayanları sağlıksız olarak nitelendiriyorsunuz. Güya burası kadınlar klübü ama siz kadına şiddet uygulayan zihniyetsiniz ve ben bundan çok tiksindim. Önce saygı duymayı öğrenin. Sizin için cinsellik giriş çıkış olabilir ama benim için duygusal ve özel bir şey. Demek ki 1 sene boyunca bunu paylaşmaya değer gördüğüm kimse olmamış. Üslubunuza dükkan edin. ❌❌❌👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

Konunuzu okuyunca aklıma matruj adlı üye geldi. Gün Gün bakıyordum gelişmelere. Esinin aldattığı ortaya çıkmıştı. Cok üzülmüştüm. Hala aklımda inşallah şuan iyidir.
Ben olsaydım bu sebeplerden süphelenmezdim.Cok sakin ve temkinli davranıyorsunuz. Allah yardımcınız olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X