Aldatildim Bu Gece öğrendim

Canlarım şimdi bilg.i açtım.Kafamın çok dolu ve yoğun ağrılar çekiyorum.c.tesi günü 06:33 de kalkmıştım.pazar gecesi bu olaylardan sonra gece hiç uyumadan,00:00 da yattım ama yinede uyuyamadım.şimdi son gelişmeleri yazıyorum.Biliyorsunuz ki eşim olacak adam yattı uyudu bunca olaydan ve iyi niyetimi güzelce kullanmalarından sonra ben ne mi yaptım.Dedim ki beeen kocamna bir salağım.İYi niyetli bir melekmişim ben,,hayır dedim iyi niyetli değilim pazar sabahı 7 de kaldırdım .Uykum var dedi.Elime oklavayı aldım hem baktım adam suçlu ş....siz birde konuşmuyor.Aldım elime oklavayı yatakta yatarken vura vura ,ellerşmle yumruklaya yumruklaya kalk dedim.Kalktı.Amaaaa 0 adam gitmiş bir kuzu gelmiş yerine.dedimki
benden ne istediniz,ben çocuklarının sorunlarını çözesiniz diye seni gönderiyorum.Sen sevişmeyemi gidiyordun.Diyip diyip çaktım suratına ,ama çıldırdım artık.Yatak odasına geçtim.Dolabını açtım ve bütün eşyalarını savurdum salona s.....git şimdi sevgili,büyük aşk yaşadığın kadınının yanına dedim...

pardonnnn bi dakka adamı dövdünmü oklavaylaa ve adam pasif kaldı kendini savumadı öylemii??

piyano anladığım kadarıyla çok iyi niyetli temiz kalpli ve temiz bi kadınsın. ama erkekler iyi niyeti suistimal etmek için yaratılmış. durumun gerçekten zor ama son yaptığın şey çok yerinde olmuş sende artık biraz dizginleri eline al. eşinle konuş ne yapmak istiyor. varmak istediği nokta ne. sanırım eski eşi biraz cadı bir kadın ve seni fena halde kıskanıyor. kıskandığı için aranızı bozmaya çalışıyor. bence herşeyi açık açık konuş kocanla ve kurallar koy. eğer devam edicekseniz

Allah yardımcın olsun canım ya çok kötü bir durum bu allah kimsenin başına vermesin inşallah.Öfkenide kusmuşun zaten ne denirki Allah ıslah etsin ama asla taviz verme buolaydan sonra çok çirkin bir durum madem diğerinin yanına gidecektin neden evlendiki ozaman akıl erdirmekte zor bu erkeklere ne istediklerini bile bilmiyorlar.

Canlarım şimdi bilg.i açtım.çok güzel destek olduğunuzu gördüm.Çok duygulandım.Çok teşekkür ederim.Kafam çok dolu ve yoğun ağrılar çekiyorum.c.tesi günü 06:33 de kalkmıştım.C tesi gecesi bu olaylardan sonra ,pazar gecesi hiç uyumadan,00:00 da yattım ama yinede uyuyamadım.şimdi son gelişmeleri yazıyorum.Biliyorsunuz ki eşim olacak adam yattı uyudu bunca olaydan ve iyi niyetimi güzelce kullanmalarından sonra ben ne mi yaptım.Dedim ki beeen kocaman bir salağım.İYi niyetli bir melekmişim ben,,hayır dedim artık bundan sonra iyi niyetli değilim pazar sabahı 7 de kaldırdım .Uykum var dedi.Kalk dedikce yatıp uyumasından fenalık geçirdim.Sanki adamı ben aldatmışım gibi…aldım elime oklavayı yatakta yatarken vura vura ,ellerimle yumruklaya yumruklaya kalk dedim.Kalktı.Amaaaa 0 adam gitmiş bir kuzu gelmiş yerine.dedimki
benden ne istediniz,ben çocuklarının sorunlarını çözesiniz diye seni gönderiyorum.Sen sevişmeyemi gidiyordun.Diyip diyip çaktım suratına ,ama çıldırdım artık.Yatak odasına geçtim.Dolabını açtım ve bütün eşyalarını savurdum salona s.....git şimdi ,sevgili,büyük aşk yaşadığın kadınının yanına dedim...Eğer gitmezsen ailene tel.edecem.Baban kalp krizinden ölecek.Annem derhal buraya gelecek.Bütün milleti karşına alacaksın.Salı günüde boşanma davası açıyorum dedim.Yine çılgınlar gibi üzerine saldırdım.Dedimki ;Üzerine wc.mi bile yapmam dediğin kadınla nasıl olurda yatarsın.Hiç cevap vermedi.en sonunda arkadaşlar (şuan yazı yazacak hailim bile kalmadığı için kısadan yazıyorum)bildiğiniz köpeklere döndü,evet yattım dedi.Bir daha olmayacağını dizlerimin dibinde yaşlamak istediğini,söyleyerek,hıçkırıklarla ağladı.ben dedim sana inanmıyorum bundan sonrada güvenmiyorum şartlarım
1)Bu güne kadar özeline girmedim.İyi niyetimin içine ettiniz.Bundan sonra herkesin olduğu gibi benimde kötü taraflarım var mesela;(ne kadar maaş aldığını saklıyor)Maaş kartını bana veriyorsun
2)kredi kartlarının hepsini bana teslim ediyorsun.
3)çocuklarınla uzun süre baya bir uzun süre görüşmeyeceksiniz?
4)özlem duyabilirsin onlara karşı ama ,çocuklarını gör diye gönderdiğim zamanlarda karınla sevişiyormuşsunuz madem
5)onun için bundan sonra çocuk mocuk görmek yok
6)tel.numaranı aradığında çekip gidiyordun ,bende arkandan inşallah rabbim kötü bişey olmaz diye dualar ediyordum.eeeee demekki bu tel numaranı seninle çocuklar için görüşmek içinnn kullanmıyormuş,sevişme daveti için kullandığından,TEL nonu değiştiriyorsun.
7)sana asla ulaşamıyacaklar
9)ha keza bir şey olduğunda çocuklarla ilgili görüşme mecburiyeti doğduğunda,o evin önüne gidip çocuklarını almıyorsun,o semtin sınırları içine dahi girmiyorsun.
10)benden izinsiz wc ye dahi gitmiyorsun
11)(eski karısı,eşim emekli olacak ya tazminatında hakkım var demişti.)bende tabi 2 çocuk doğurmuş elbette hakkı var haklarını ver diyordum eşime salak salak
12)emekli olacaksın 8 ay sonra bana bir cip araba ve ev alıp üzerime yapıyorsun .benim bunlara ihtiyacım yok ama bende bir bileyim bakalım para istemek nasıl oluyormuş.Eğer bunları yapmazsan 8 ay sonra ortalığı ayağa kaldırarak ,beni rezil ettiğiniz gibi sizi bütün herkese rezil ederk boşanırım dedim.dedim.
13)Hayırlı uğurlu olsun…. cinselliğe gelince bu güne kadar seni hiç eksik bırakmadım bu konuda amaaa bundan sonra birçok eksik yaşayacaksın.Çünkü benim midem seni almıyor dedim.veeeeee;
1)nezaman gelirim eve ne zaman çıkarım evden bana karışmaya kalkma
2)çaydanlıkta su kalmış
3)bu kapak bu tencerenin değilmiş kavgalarında
4)ve d.iğer bütün küçükte olsa sorunda ,seni eski eşinin yanına gönderirim
5)şimdi ağladın yalvardın ,inanmıyorum ama yine son şans ver dediğin için bu son şansı sana veriyorum ama seni sevdiğim için değil,bir daha böyle bir halt olduğunda bunu Allahım ortaya çıkarttığında,aileleri toplayacam,bu güne kadar çevirdiğiniz yediğiniz b….ları onlara anlatacam,dolayısıyla hata yapmayacaksın,bana karışmaya kalkmayacaksın,benim iznim olmayan hiçbirşeyi ben bilirim gibi salakca düşüncelerinle banada uygulatmayacaksın.
6)Madem bu kadar ağladın ,bu şartlarımı kabul ediyorsan ,kalabilirsin,yoook eğer kabul etmiyorsan defolabilirsin eşyaların hala burada bavullarında burada çek ve git.sakın ola maddi krizinde beni aramaya kalkma dedim.

Hadi eski eş, kocasını tekrar geri istiyor ve planlar yapıyor onu anladık da, kocanın da sanırım aklı hala eski eşinde..

Yoksa neden bu kadar vurdumduymaz olsun? Seni tekrar kazanmak için kılını kıpırdatmıyor anladığım kadarı ile..

Yani zorla da kocana ''gönlümü al'' diyemezsin ki..Adam resmen inceldiği yerden kopsun olayına girmiş..Yani senin üstüne düşse, mantıklı sebepler gösterse, birtakım olayların yalan olduğunu ispatlama yoluna gitse, tamam bir seferlik belki affedersin ama kocan da hayatından memnun..

Eski karısı neden kıymetli oldu birden?

Bilemiycem karar senin...Sanki yürümez artık sizin evliliğiniz gibi geliyor ama.......

Yukardaki mesajını yeni gördüm..Affetmişsin sanırım..

Hayırlısı olsun..

çocukları konusunda şartı sen koyamassın nemedek göremessin?? çok bencilce davranıyorsun en azından şöyle diyebilirdin çocuklarını görmek istediğinde buryaa gelebilirler haftasonu bizle kalabilirler diyebilirdinnn söz konusu evlat can kan bu yaaaaaa bununla ilgili şart mart koyamassın canımmm diğerlerine bişey demiyorum ama çocuk işin içine girince akan sular durur

Bir kadın bir erkekle beraber olsa,bunu nasıl saklayacağını bilemez değilmi kadın geçmiş karşıma,benim 2 ay önce nasıl burda seviştiğini anlatayaım mı diyor.Bakarmısınız nasıl bir basitliktir.Ben hayatım boyunca böyle basitlik görmedim.Hem zina yaptınız,hem beni 5 lere kadar burda camda beklettiniz,hem gözlerimden yaşş akıttınız .Allahımda sizin ciğerinizi yaksın dedim.eşim şu an ben ayağa kalktığımda oda kalkıyor.Bacak bacak üzerine atmış durumda ben içeri giriyorsam,hemen bacaklarını indiriyor.biraz öksürüyorum grip oldum,hemen su getireyim diye peişmde dönüyor.Bakacaz arkadaşlar,,,,,evet ben bir aptalım ama bu kadar da değil.ALLAHIM o kadar büyükkü kötü bişey yaşatsa dahi hayırlsıını veriyor.Bakarmısınız....!!!!!!Ömrü boyunca benim karşımda her istediğimi yapacak az şiddetini görmedim.Demekki kadına gitmek için beni dövüp,sinirlendim ayaklarına kadına gidiyormuş...Kızına gelince annesinden dolayı çok intihar etti.Kzı gerçekten beni seviyor.Annesine "sen (benim için)o kadının tırnağı olamazsın...dediği için annesiyle anlaşamıyorlar...O gece zaten ,annesi babasını fitnedi fitnedi.eşim yanım da kızını dövdü...ben aralarına girdim.yoksa kızı intihar edeceğini söyledi.şuan telde eşim var yazacam canlarım

bence elıne saglık ben olsam aynısını yapardım
(heralde)

yahu dur sende, kadın canının derdinde. Gösterir elbette

eğer ben bir şart koyuyorsam yaşadıklarımı ben bildiğim için koyuyorumm canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm,başına geldiğinde anlarsın

Kiz Piyani, bu yazdiklarini gercekden uyguladiysan,
bravo derim sana, süpersin valla,
yani adami baya baya dövdün ve adam birsey yapmadi he???
En cok buna sasridm yani??
Gerci ben tabiiki siddete karsiyim ama,
yani hem her halti yerler, birde böyle rahat davarnainca insani deli ederler iste.
Aslinda hak etmis, ama nasil olmusda bukadar passif kalmis onu anlamadim.
Aslinda birde maddi olarak senin ona hic mi hic ihtiyacin yoksa neden onu aff ettin bunuda tam anlamadim,
sevdiginden degildir, egonu tatmin etmek icinmi acaba?
Canim neyse varidr bir bildigin umarim hersey gönlünce olur, oda seni birakip gitmez zaaten merak etme.
Kolay gelsin.

Neyse arkadaşlar,kızı herzaman bana annem babamı çağırsada öldüler desede hastanede yatıyor desede sakın gönderme ,bırak biz ölelim ama babam gelmesin derdi.Tabi kzında canı fazlasıyla yanmış durumda burada anlatmaya kalksam çoook uzun sürecek.Veee kızı bana şunuda söyled,,bizi kullanarak babama yanaşmaya çalışıyor.BABAMIN SENİNLE EVLİLİĞİNİ TEHLİKEYE ATMASINI İSTEMİYORUM.BİZİ DAHİ GÖRMESİNE İZİN VERMEYE BİLİRSİN...ANNEMİN NE KADAR ADİ BİR KADIN OLDUĞUNU BEN BİLİYORUM.GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDE EVE ADAM ALIP,ONUNLA BERABER OLACAK KADAR,VE BEN SEN NSAIL BİR KADINSIN DEDİĞİMDE BENİ DÖVECEK KADAR ADİ.DİYENDE KIZIYDI zaten bundan sonra kullanacağı ne bir tel kaldı ne ÇOCUKLARI GÖRMEYECEK GÖRÜŞMEYECEK.BU KADARDIR ARKADAŞLAR.ÇOOOOKKKK ÇOCUKLARININ SORUNLARI İÇİN GÖNDERDİM SABAHLARA KADAR BEKLEDİM.CAM KENARLARINDA .ÇOCUK BİR BAHANEYMİ AMA SEVİŞMEKMİŞ.EEEEEEEEEEEE O ZAMAN çocuk mocukkkkk YOK ARAKADAŞ.BANAMI SORDULAR ÇOCUK YAPARKEN .bU KADAR KIYMETLİYDİLER MADEMMMM BOŞANMASALARDI.HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.

amabenim anlamadigim neden bir kadin kadin canini yakar ne gecer eline ben anladim neden bu savas o unun elinden alir

Genel olarak haklisin, ama bu durumdan duruma degisir, oda zaaten cocuklarini düsünseydi eski karisi icin gitmezdi oraya, veya cocuklari kendine alip kekndine konusurdu.
Oraya gidip sorun hal etmesi zaaten basli basina suc.
Ne isi varmis eski karisini evinde???

Yok bu durumda onu cok iyi anliya biliyorum,
artik ordaki insanlarla ilgili kimseyle görüsmesini istemiyordur, onun ruh halide bu , su an.
Eski karisi düsünsün yaptigi pisliginin nelere yol acitigni.

Sana şiddette uyguluyormuş birde son olarak yaşadığın bu çirkin durum
sormadan edemiycem maddi sorununda yok
niye bukadar şans veriyorsun bu adama?????????????????????????

BİRTANEM ÇOK YALANLARI vardı hepsi birden ortaya çıktığı için çok küçüldü ve ne yapacağını şaşırdı.veeee bende inanamıyorum ama inan sesi çıkmadı.

iyide neden Üstüme geliyosunuzki fikirde beyan edemicekmiyim ben? ben kendi düşüncemi yazdım buraya hepinizin birden üstüme gelmesine gerek yoktu neyse sanırım fikirde beyan edemicez bazı topiclerde HaKKINDA HAYIRLISI OSLUN...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…