Aldatildim Bu Gece öğrendim

ben böyle bi evliliği istemezdim eşin çok iradesiz bi adammış doğrusu

bende katılıyorum bu kadar ağır hakarete ne gerek var kadın adama zorla tecavüz etmediya ikisinin yediği bi halt sonuçta

Arkadaşlar .piyano arkadaşımız tabiki tepkisinde yerden göğe kadar haklı .Hangi kadın olsa tepki verir ,hatta kesinlikle ayrılır .Ama bizim hiçbirimizin bilmediği kocasının ilk eşinden niçin ayrıldığı .İlk eşinden neden ayrıldığını bilsek belki daha sağduyulu yorum yapacağız .Çünkü adam hala ilk eşinden kopamamış gözüküyor .Piyanoyu seviyor ama öbür eşin gölgesi üzerlerinde .Yani ilk karısından ayrılma nedeninin bilemediğim için çok doğru bir yorum yapacağımı sanmıyorum . Herkese sevgiler ....:sm_confused:

canım geçmiş olsun ya allah sabır versin kadının şirretliği kocanın acizliği ama yinede sakin ol bak seninde ikinci evliliğinmiş o yüzden 5 düşün 1 karar ver olayın hafifletici yanlarını araştır bir laf vardır ya yastık değişir ama baht değişmez diye emin ol biz öyle bir toplumda yaşıyoruzki boşansan sucu sendede ararlar derlerki birinci kötüydü boşadın ikincidemi kötü sende hiç suç yokmu diye canını yakarlar dediğim gibi sakin olup olayları mantıgınla çöz kadının saçını başını o an yolmadıgına göre gerçekten mantıklı ve sakin birisin o yüzden hep aklında mantık olsun duygusallıkla bakarsan herşey farklı olur

valla böyle yapıp yapıp sonra ağlayan erkeklere
hç inanasım gelmiyor
siz aynısını veya bir benzerini yapıp
sonra aglasanız o ne yapardı acaba?
sarhoşsa sarhoştu,içince kendini taşıyamayan insan içmesin o zaman...
ayrıca çocukları o kadında ve kadın da normal bir insan değil anladığım kadarıyla
eşiniz bu konuda hiçbirşey yapmıyor mu?
çocukları sonuçta..

şuan çok sinirliyim gidip basacağım onları ha, arkadaşım ne olursa olsun sen o adamın nikahlı karısısın ama o kadını artık eski karısı olarak görmüyorum bence metresi ucuz kadınlardan biri olmaya aday,senin yerine olsam kocanı seviyorsan boşama devam edin sahip çık evliliğine ve onun o kızıyla bile görüşme onlarda analı kızlı şe.....mişler buarada bu kız kaç yaşında ben tam okuyamadım yazılanları yarıda kestim sinirlendim ve yazmak istedim kendine iyi bak sende üzme kendini ne yaparsın kaderde varsa s..... mek neye yarar üzülmek .

eşime sorarım .bu ne demek diye .bunu sana nasıl söyleyebiliyor o kadın ayrıca merak ettim .madem bu kadar istekli imiş ne diye ayrılmış.sen eşin ile dürüstçe konuş canım umarım o kadının pis bir iftirasıdır.öyle olmasa bile kendini hemen bırakma sağlim ve sakin kafa ile karar ver.

canım benim ya vallahi ne diyeceğimi bilemiyorum sana aynı durumda kendimi düşündümde insan bu durumda ne yapardiki sende ne yaparsan yap haklsıın valla hemde daha 2 yıllık evlisin ya yani daha başında bunu yapan adam hemde eski eşiyle yani nasıl ne cesaret aklım ermiyo hiç düşünmedimi bunun birgün ortaya çıkacağını ya bu erkekler gerçekten ya düşünemiyolar yaparken yada gerçekten aptallar ya (tabi yapan erkekler için bu söz) sende ne yapsan haklısın güzelim her cezayı hakediyo valla yazıklar olsun böyle erkeklere ya ben şunu hiç kabul edemiyorum ya madem aldatma içgüdüsü var sende ozmaan bu erkkeler neden evlenirki anlamam ya madem böyle bi haltın var kendine güvenin yok ozaman evlenme kardeşim hergün bir hatun senin olsun kim karışır sana kim neder ama neden evlenipte insanların hayatıyla oynarsın günahlarına girersin be adam allah böyle erkeklerden uzak etsin bütün kadınları başka nediyim güzelim seninde kendi evinmiş negüzel işinde var oh daha ne şimdi o düşünsün sana muhtac olan o artık sen tekmeyi vurunca bakalım eski karısına gidebilecekmi ortada kalıcak yani kimin yanına kime sığıncak bu saatten sonra kadın heryere sığar ama erkek kaç yaşında olursa olsun hiçkimsenin yanına sığmaz böylede bişi yani şimdi sen 5-0 öndesin güzelim böyle devam etmeni dielrim allah hakkında hayırlısını versin

öncelikle Allah yardımcın olsun ve kocanın yaptığı çok çirkin madem eski eşiyle olacaktı niye boşandı ondan tam bir karaktersizlik bana kızma sinirlendim ama böyle de pervasızlık olmaz ki canım.kişilik sahibi bir adam bunu yapmaz ya o eski eşe ne demeli o topyekün hatalı hatta yanlış bir insan bence ve de her ikisi de çok midesizzz.sıkma canını yapan kendine yapar canım.

offf ne kadar zor bir durum...
Allah büyük çıkar bunun acısı onlardan..

Piyano ablacım öncelikle çok üzüldüm durumun için Allaha havale et ablam sabırlı ol kişi kartındaki resim sanamı ait bilmiyorum ama üye olduğum günden beri yorumlarını falan takip ediyorum hep sana karşı bir sempati oluştu bende ve şimdi bu yazını okurken şok oldum etkiledi beni nedense :1no2::1no2:

Cok kotu bir durum gercekden allah kimsenin basina bole bisi vermesin , sahsen ben kudurdum okurken degilki yasayan napdi . Bir daha denemekle iyi yapmissin bence ama bir daha olursa af etme insanin cok zoruna gidiyo heleki seviyorsan evli degilim ama birazda olsa insan anliyabiliyo. Ne yazikki cevrede ikinci evlilikden sonra ayrililindiginda " kadin iyi olsaydi Kocasi eski karisina donmezdi" diye dusunenler oluyor malesef... Yatip kalkip dua etmek lazim gercekden iyi kisiyi bulmak cok cok zor su devirde ay cildircem sanki kendimm yasamis gibi oldum(( . tedbiri elden birakmamak laazim alllah mutlu etsin sorusuz devam edersiniz isalllah . Ve o kocanda eski karisinin baskalariyla beraber oldugunu bildigi halde bilincli halde yaptiysa allah onu bildigi gii yapsin...offffffffff

Allah kem gözden kötü sözden kuru iftiradan kötü nefisten sakınsınsın biz aciz kullarını Allah yardımcın olsun

Offf çok şaşirdim Ya Hadi Seni Biraktimda Eski Eşide Iğrençmiş Yani Daha Ne Istiyor Anlamdim Ya Allah Yardimcin Olsun

bu konu eski bir konu degil mi ya, niye yorum yapiliyo hala bitmedi mi

Allah içinde yaşadığın fırtınaların dinmesini sağlasın Piyano, çok zor günler yaşıyor olmalısın.
Ama eğer o olay gerçekse, seni üzen o olayda hangi kahramanlar varsa yaptıkları şeyi Allah'larından bulsunlar.

Allah yardımcın olsun canımm çok zor bir durum.Allahım bol sabır versin sana dayanma gücü.eğer öyle birşey yaptılarsada allaha havale et onları allahından bulsunlar

Kesinlikle haklısın benim de aklıma o geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…