Aldatildim Bu Gece öğrendim

Bu kadin sana Psikolojik savas acmis belli ,kizinada ne olursa olsun güvenme neticede onlarin cocuklari senin degil sevginin anlayisinda bir siniri var.Üzülme yukarida bir arkadas sabir et planli ol olmazsa bosa demis katiliyorum .Insallah hersey diledigin gibi olur,kocani bekle o mutlaka seninle konusacaktir oda insan.Kadinlada görüsme, kiziylada üsten konus seni üzecek konulari actirma derim.Herseyin hayirlisi olsun .

Piyano daha önce seninle sohbetimiz olmuştu.
Eşinden şiddet te görmüştün. Ve maddi imkanlarının yerinde olduğunu
söylemiştin.Tüm bunlara katlandığına göre onu seviyorsun.
Belki vazgeçemiyorsun, bilemiyorum. Tek bildiğim her türlü imkana
sahipsin ve hiçbirşey için de geç kalmış değilsin.Ailende destekti sana yanlış hatırlamıyorsam...
Kendin için en doğru kararı verirsin umarım.
Bu kötü günleri en kısa zamanda atlatmanı dilerim.
Sevgileri...

zor bir durum rabbim yardımcın olsun inşallah öyle birşey yaşanmamıştır anladığım kadarıylada eşini ve çocuklarını seviyorsun kendi çocukların gibi benimsemişsin ne yaparsan yap kendi iyiliğin için yap canıma.s.

yaa ilginç bir durum...ne yorum yapsak yakışmaz buraya konuyu nereye çeksen oraya gelir..daha önce hiç böyle bir dert okumamıştım açıkcası güzelim allah yardımcın olsun...

Malesef erkekler eski eşlerini cinsel bir durak olarak görebiliyorlar, arada bir yokluyorlar onları...Benim dayım eski yengemde kalırdı arada bir.Yeni yengem bunu bilmezdi bile ama ben kaç defa kuzenimden dolayı şahit oldum buna.Hatta birgün kuzenimde kalıyordum, gece 11 gibi dayım geldi oraya aa dayı hayrola senin burda ne işin var falan demiştim.Oda yengenle kavga ettik buraya geldim şşş sakın söyleme yengene demişti.Eski yengemde halinden gayet memnundu.Mağrur ve gururluydu...Ama bu sadece cinsel bir beraberlik oluyor, kadınlarda bu fırsatları hiç kaçırmazlar bayılırlar eski kocalarının yine ona gelmelerine.Ama senin durumunda kadın resmen seni üzmek istemiş, aranızı bozmak istemiş bu çok belli.Eşinle tekrar biraraya gelmek istiyor belliki.Yapacağın şey bence eşinle kavga etsen dahi bunu o kadına asla belli etmemen.O bunu istiyor çünkü.Planı hazır yani...Bu tuzağa düşme sende tam tersine o kadınla görüşmeye devam et kocanın sana yapmış olduğu jestleri,seni nasıl sevdiğini araya kimsenin giremeyeceğini, onun sadece bir durak olabieceğini o kadına anlat.Sakin ol ve sende planını hazırla...Kocanın hakkından sonra gelirsin önce o kadını psikolojik savaşında yenmelisin..Sonrada o kocayı boşa...İstersen tabi...
vallahi benim yüreğim kaldırmaz o kadar oyunu düzeni olayları yaşadıktan sonra....psikolojik savaş yapacak kadar psikolojim kalmaz yani...ben olsam bırakırım yaa of ne hallaeri varsa görsünler...onlarla uğraşaraka dahada üzme kendini derim..acı olaylar yaşamışsın ilk kocandanda oyuna gelmişsin bence buda oyun..belliki çok iii niyetli saf kalplisin seni kullanmaya çalışıyorlar..kullandırtma kendini.Allah sabır versin canım:çok üzgünüm:

bence kızı annesi ve babasının tekrar beraber olmasını istiyor her çocuk gibi.
kızı çok kurnaz senin tarafından gibi gözüküyor.
sana oyun oynuyorlar.....
iyi düşünmelisin canım......
allah yardımcın olsun

kadın yalan sölüyor diyorsunuz yani eski eş kızlar yazılanları okumuyormusunuz piyano diyor işte erken eve gelen adam eve geç gelmeye başlamış 2 ay önce sonra adamın kızı annemle babamın sesini duydum beraber oluyorlar demiş annem babama kur yapıyor demişte demiş daha ne duyacak bu kızcagız amaaaaa ben gözümle görmediğime inanmam
1.annem derki kadının 7 erkeğin 1 nefisi vardır kadının 7 nefsine hakim olur erkek 1 nefsine haim olmayı beceremez yani demek istiyorum ki aldatmış olabilir bir anlık zaafa yenilip baksana kadında ne arsızmış yok benimle nasıl seviştin anlatayım mı filan...
2.annesiyle çocuklar sana oyun oynayabilirler eski patronumun eşi 2. eşiydi 1. eşinden olan çocukları anneleri nelerle doldurup gönderiyordu.. Çocuklar ister istemez anne ve babalarının ayrılmasına neden olarak kadını görüp söylemedikleri laf bırakmıyorlardı.
3.Ben asla hemen boşan diyenlerden değilim. Bence eşinle konuş çocuklarla mümkün olduğunca eşin ve sen buluş ama eşinin eski karısıyla bence hiç bir ortama girme. Eşinin o eve girmesine de yasak koy
ve güzel gönlünü sıkma piyanom o kadın kadın olsaydı hala eşinle evli olurdu.. bir f.... gibi yok nasıl seviştik anlatayım mı demezdi...

kesinlikle sen bi oyunun içindesin eşin eski eşine dönmek istiyor ama bunu açıkca belli edemiyor zor bi durum allah yardımcın olsun sana düşen eşini evden gödnermek ve zorda olsa kabullenmek

Allahım bu ne Yarabbim yaa...
Son günlerde devamlı aldatma konuları var ne yazık ki sitede..
Çok üzülüyorum okudukça..
Konumuza gelirsek;
Kadının ve kızının oyun oynadığını varsaysak dahi bu, adamın eski karısıyla beraber olduğu gerçeğini değiştirmiyor maalesef.
Çünkü kocası inkar etmemiş, yarın giderim evden demiş...
Bu saatten sonra böyle bir evliliği devam ettirmenin manası olmadığını düşünüyorum.
2. değil 12. evlilik bile olsa doğru insan olmayınca karşınızdaki olmuyor işte..
Allah hakkınızda hayırlısını versin ve yardımcınız olsun..

arabada uyuyakaldım ne demek...gerçekten dediğiniz gibi eşiniz sorunlu biri sanırm....

çok kötüü bir durummm kime inanıcaksınn eşine miii yoksa eski karısıyla kızınaa mııı canım içlerinde sen varsınnn.. sen yakından bir gözlemcii olarak daha iyii bilirsinn... bir kadınn anlarr zatenn aldatıldığınnııı....

bende arabada uyuyakaldım masalına takıldım nasıl yani arabada uyuya kalır dur ben şurada birazcık kestireyimmi demiş...
bende çocuklar , kadın ve eşinizin iş birliği içinde olduğunu düşünenlerdenim...
esasında hemen ayrılmayıp ortalığı biraz bulandırmanızı öneririm ama bunu içinde o karaktersiz adamla aynı evi e yatğı paylaşmanız gerekecek.... Değmez..
Bu arada kızı ile görüşün ama birşey paylaşmayın onun size olan tavrını takip edin..
Bu arada bu kız kaç yaşlarında bunu merak ettim....

Allahim yaa, ne denir ki boyle bir durumda ?
çok uzuldum senin için gerçekten
dilerim Allah'tan kendin için dogru olan karari verirsin
:-((

ne biliyim ya soylenecek sey bulamiyorum allah yardiciniz olsundan baska,gercekten cok zor durum.

bu ne rezillik, ya çok üzüldüm, zaten artık dayanamıyorum böyle olaylara, sen bilirsin tabi ama ben bunu çekemem, evliliğim kötü ama en azından bu kadarı olmadı =(senağlama

canım arada son gelişmeleri yazasan daha iyi olacak...

hepimiz üzüntünü paylaşıyoruz canımm çok zor bir durum maddi durumunda iyiymiş Allahtan o adama ihtiyacın yok koy kapının önüne bencee haketmiş çoktan (arabada uyuyakalmışmış ) kim inanır böyle bir yalana

canım bence bu olay eşin,kızı ve eski karısı arasında planlanmıs bir oyun...herkez üzerine düşeni yapmış, eşinde herseyi kabullenmiş...bence bu tarz bir adamla aynı evi, aynı soyadını 1 dk bile paylaşma...bence üzülmede...değmez...rabbime dua etki olaylar hemen gun yuzune çıkmıs...

kaybeden sen değil o ...bunu sakın unutma

Arkadaşım ya kadın bilerek söylediyse seni huzursuz etmek için önce emin ol sonrası belli zaten bu hayat senin hayatın kimsenin seni bu şekilde yıpratmasına izin verme

X