Aldatildim Bu Gece öğrendim

Bencede cocuklari anasi babasi düsünmedi de, simdi sen niye elalemin cocuklarini düsüneceksin, haklsiin valla.
Biliyorumki su an bu senin kötülügünden degil , saadece egondan, belki sen 3 gün sonra dersin cocuklari cagir, ama su an senin dediginin olmasini istiyorsun.
Haklisinda.

Son düzenleme:
iyide neden Üstüme geliyosunuzki fikirde beyan edemicekmiyim ben? ben kendi düşüncemi yazdım buraya hepinizin birden üstüme gelmesine gerek yoktu neyse sanırım fikirde beyan edemicez bazı topiclerde HaKKINDA HAYIRLISI OSLUN...

Niye bukadar alindin ki, hep pozitif karsilik almaya alsiik oldugundanmi acaba,
sana fikrine karsi fikir veya düsünce sunuldu,
alinacak birsey yok ortada.

Sana şiddette uyguluyormuş birde son olarak yaşadığın bu çirkin durum
sormadan edemiycem maddi sorununda yok
niye bukadar şans veriyorsun bu adama?????????????????????????

çünkü 2.evliliğim insanın dostu var düşmanı var birincisinin bitmesini anlattım.ikinciside bunu yaptı ama canım,ben Allahımın katındada gerekli bütün mücadelemi vereyimde,,öbür dünyamda hesabım ağır olmasın.Çünkü dinimizde erkek eş olarak (böyleleri değil tabi dee)çok değerliymiş,Alaah demişki bende sonra tapılacak bir insan yalnızca kocalarınız olur..(bunlar içinde demişmidir acaba bilmiyorum ama)ben son görevlerimi yapıyorum.düzelirse mükafatımıda verecek olan Allahım olsun.Sadece olaylar bu yazdıklarım değil.e.Karısı,.E karısının çocukları kullanarak çevirdikleri entrikalr ohhhhhh offfffff,prim vermiyorum aslında ,şimdi boşanmak istesem aileler de gircek devreye şans ver bakalım diyecekler çünkü onlarada yalvacak,ağlayacak,beni ilk defa aldatıyor.Dolayısıyla şans vereyim ki .Allahımda sana şans vermemişmiydi desin,birdaha olduğunda elimde kozlarım olacak.şimdi bitirsem diyecekler eee şans verseydin ,düzelirdi belki .Şimdi hepberaber bakacaz...Yoksa benim paraya pulada ihtiyacım yok,ama cip ve ev de istedim yani bunca olaylardan ve iyi niyetten sonra (anlatmadıklarım çoookkk üstüne basıyorum) artık herşeye herşey herşey benim hakkımmmm.Teşekkür ederim canım

aaaaaaaa çok üzüldüm
erkek değil mi
bende nisanlıyım hep korkuyorum üzülme deymez yaaaaaaaaaaa

Bencede cocuklari anasi babasi düsünmedi de, simdi sen niye elalemin cocuklarini düsüneceksin, haklsiin valla.
Biliyorumki su an bu senin kötülügünden degil , saadece egondan, belki sen 3 gün sonra dersin cocuklari cagir, ama su an senin dediginin olmasini istiyorsun.
Haklisinda.

Canım ben bu çocuklara çok sahip çoktım gelin annenizle anlaşamıyorsunuz bana gelin ,ne olcak ki sadee masa 2 tabak fazla koyulacak,bir yardımcı alırım,sizi okuturum,özel istiyorsanız özel kurslar istiyorsanız kurs ne istiyorsanız söyleyin dedim.Her yolu sundum bunlara,çocuklar anneleriyle iyi olduğunda ,hayır biz gelmiyoruz sen iyisin ama babamla anlaşamayız dediler.anneleri,vermem çocukları diye haykırdı amaaa biriyle beraber yaşamaya başladığında yani adamı eve getirdiğide,alın çocukları alın istemiyorum ben hayatımı yaşayacağım dedi.
bende iyi kadın hayatını yaşasın gelin dediğimde,annesi o adamdan ayrılmış biz bilmiyoruz tabi daha sonra öğreniyoruz,çouklarımı vermem ben diyor.Yani kadının hayatına adam girince,çocukları bana yollamaya çalışıyordu.Buna benzer bir olay daha yaşadım ve yine eşime çocuklarını gör ,onu görmek zorunda değilsin dedim ama bunlar zıvanadan çıkmışlar.Şimdide çocuk falan görmekte yok diyorum.Artık ben bunca şeyden sonra hala aman çocuklar aman psikolojileri aman aman dedikce çocuklar kullanıldı.Artık onlarda kullanılmak istemiyorlar.canımama ben hala yemin ederim.Birşey yerken onlar ne yiyor diye düşünüyorum.Lahmacun seviyorlar.bir çağırıp lahmacun ,bir başka gün tavuk,köfte yapayım diye düşünüyorum hala ,ama ben de kullanılmak istemiyorum.Çocukları bize (onca şeyden sonra )geldiklerinde kadın devreye giriyor.Bıktım artık.

Canlarım çok teşekkür ediyorum hepinize ,biraz önce tellde konuştuk eşimle,herşey sanırsam benim istediğim gibi oluyor.Ve dediki
"ben öldükten sonra meleklerin göründüğüne inanıyordum ama bana Allahım yaşarken meleği gösterdi"başkası olsa daha kötü şeyler yapardı.Sen benim meleğimsin.Herzaman yanımdda olmanı ve yanında olmak istiyorum senin dizlerinin dibinde yaşlanmak istiyorum.O gece içkiliydim.Bundan sonra içkide içmeyecem,beni hep sev,bende seni çok seviyorum bilki sana olan sevgim ve aşkım bu yaptığım hatadan sonra beni dövsende öldürsende ben hakketmiştim,daha çok arttı. dedi.:)))))))))

evet canım aynen katılıyorum.Kızı bana ,ablacım annem sizinle çok uğraştı neler yaptı neler yaptırdı aklın hayalin durur,şimdi senide gördü daha çok kıskandı,baktı ki sen çok pozitif birisin,seni nasıl yaralayıp,bir türlü yıkamadığı evliliğinizi nasıl yıkacaktı işte söylemesin diye gözünün içine baktım ama en sonunda son kozunuda oynadı,yattı benimle dedi.Çünkü sizin bu sebeple kavga edeceğinizide biliyordu dedi"pazar akşamı eşimin cebine çağrı bırakmış,yani neler oldu haberini alacak kapattı telini..şimdi bizden ses seda çıkmayınca kadın zaten kafayı yiyecek.Ben 2 hafta sonra kızını ve oğlunu çağıracam hem kahvaltı hem öğlen yemeğine...kadın iyice kuduracak,çünkü alacak haberlerimizi,Allahım hepimizin evliliğini böyle cin suratlı ,fikirli kadınlardan korusun Rabbim AMİN

Son düzenleyen: Moderatör:
senin adına çokk sevindim hep mutlu ol bundan sonra inşallahh... yuvanı yıkmadığın iyi oldu boşver canım...

İŞTE erkekler bundan anlıyorlar. Allah seni utandırmasın piyano. bence en doğrusunu yaptın. tebrik ediyorum seni. başka da söyleyecek sözüm yok. inan seninle ve yaptıklarınla gurur duydum canım.

Şimdi ben çıkıyorum arkadaşlar,işlerime yoğunlaşmam lazım hepinize ayrı ayrı TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUMallahım hepimizi korusun ve sizlere çok teşekkür ediyorum.:enbuyukkk:a.s.:nazar:

İŞTE erkekler bundan anlıyorlar. Allah seni utandırmasın piyano. bence en doğrusunu yaptın. tebrik ediyorum seni. başka da söyleyecek sözüm yok. inan seninle ve yaptıklarınla gurur duydum canım.

Çok teşekkür ederim birtanem çok saol,ama o kadar çok şey varki;herşeyden önemlisi,eğer bir koca eş,sevgili,bunca olaydan sonra meleğimsin diye gözyaşları akıtıyorsa,bunun altında yatan çok sebep vardır.Allahım hepimizin karşısına hayırlı insanları çıkartsın inan bana dinsizin hakkında imansız gelir derler ama bizden imansızda olmaz,yani kötüyle uğraşılmıyor.Yüce Rabbimin verdiği en kötü şeyde bile biliyorum binlerce hayır var.Bunlara DUR dedi.Bana da GÖZÜNÜ AÇ dedi.Allahımada teşekkür ediyorum.Öpüyorum canıma.s.

ARAKADAŞ.BANAMI SORDULAR ÇOCUK YAPARKEN .bU KADAR KIYMETLİYDİLER MADEMMMM BOŞANMASALARDI.HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.
bu kelimene hiç katılmıyorum senin için üzüldüm ama bu kelimende seni yadırgadım resmen tamam haklılar demiyorum senin yaşadığın hoş bir olayda değil ama ne bilim kimse boşanmak için çocuk doğurmaz ama bu kelimen sanırım bir sinirle söylenmişl olsa gerek

iyide neden Üstüme geliyosunuzki fikirde beyan edemicekmiyim ben? ben kendi düşüncemi yazdım buraya hepinizin birden üstüme gelmesine gerek yoktu neyse sanırım fikirde beyan edemicez bazı topiclerde HaKKINDA HAYIRLISI OSLUN...

konunun çok alakasız yerinde yorum yapmısın
bence ondan kaynaklaniyor
kadının derdi kendine yetiyor bide elalemin çocuğunumu düşenecek?
sende bir hoşsun yani

piyano seni tebrik ederim şartlar süper harikasın. :dance:
buda ona kapak olsun :teytey:

kurallarını sonun akadar uygula bence tabi çocuklarını görmesine engel olmadan onuda bi yolunu bulabilrsin mesela senn evinde görsün yanında falan ben olsam kabul etmezdim gene şanslı adammış yatsın kalksın dua etsin

helal olsun sana piyano
helal vallaha adam ne guzel anlamis insallah bole devam eder senin icin

afedersin canım ama suç kadında değil senin kocanda...
biraz ağır olacak özür dileyerek söylüyorum karakteri bunları kaldıracak kadar aşağı düşmüş...
sana ise tek söyleyeceğim hem seni hem eski eşini idare eden adamla yaşamayı iyi düşün sonra karar ver...
resmen kuma durumuna düşmüşsünüz...

evet canım aynen katılıyorum.Kızı bana ,ablacım annem sizinle çok uğraştı neler yaptı neler yaptırdı aklın hayalin durur,şimdi senide gördü daha çok kıskandı,baktı ki sen çok pozitif birisin,seni nasıl yaralayıp,bir türlü yıkamadığı evliliğinizi nasıl yıkacaktı işte söylemesin diye gözünün içine baktım ama en sonunda son kozunuda oynadı,yattı benimle dedi.Çünkü sizin bu sebeple kavga edeceğinizide biliyordu dedi"pazar akşamı eşimin cebine çağrı bırakmış,yani neler oldu haberini alacak kapattı telini..şimdi bizden ses seda çıkmayınca kadın zaten kafayı yiyecek.Ben 2 hafta sonra kızını ve oğlunu çağıracam hem kahvaltı hem öğlen yemeğine...kadın iyice kuduracak,çünkü alacak haberlerimizi,Allahım hepimizin evliliğini böyle cin suratlı ,fikirli kadınlardan korusun Rabbim AMİN

ya işte çağır çocuklarını kocanıda tembihle seninle çok iyi olsun o haberler gider karısınaa en iyi nispet işte... tatlicadiarzu

piyanocum ellerine sağlık erkekler ancak bundan anlar şartlar da çok güzel çok çekmişsin canım tadını çıkarmalıısn şimdi bence
Allahım herkesi mutlu etsin inşallah

Piyano,
valla bravo sana 2 günde adami dize getirdin:)))
ama bak sakin birsey den vazgecmek yok, simdi sen adamada acirsin yani ha, sakinnnnnnnnn.

X