Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Seninde başın sağ olsun canım benim rabbim inşallah yerini daha güzeli ile doldurur Bana iyi gelecek şey bı evlat daha isterim eli ayağı düzgün sağlıklı bir bebiş ama eşimi ikna edemiyorum ilişkiye de haftada iki sefer yapiyor bende haliyle tartışıyorum .

Sat 2.07.24 bat 28.07.24

Ben bu ay bilinçaltı olumlama deniycem kendimi çok olumsuzluğa itiyorum o da stres yapıyor gruba da çok girmemeyi düşünüyorum arada yazarım yine bakalım dayana bilirsem ovülasyon takibi de yapmıycam belki ısı yaparım bir de böyle deniyim.

Kuzum sana cok katiliyorum, ben de sadece guzel haberler almak ve birkac insana destek olmak icin giriyorum. Okudukca insan kotu dusuncelerde boguluyor ve olmicak seyleri dusundugumuz icin de oluyor sanki, bana oyle geliyor.

Ben de ovulasyon takibi yapmiyorum bu ay, kendimi tutucam allaha birakiyorum olursa olur. Olmazsa bir sonraki ay takip ediyim diyorum sadece ovulasyon testiyle. Beynimi dusuncelerden uzaklastirmaya calisicam olmuyor ama denicem bu ay.

Dualarim hep seninle <3

Bat 24 temmuz ekler misniz sat 29 Haziran

Benim 2 yumurtam oluştu
Benimde klomenle iki yumurtam oluştu sağ tarafta, birisi geriden geliyor demişti iki gün sonra da çatlama iğnesi olmuştum. 25 Haziran da oldum yani çatlama iğnesini ama hala regl olmadım 3 gün önce yaptığım yani çatlama iğnesinin 13. Gününde yaptığım gebelik testlerim çook zor görünecek şekilde silik çıktı doktorum da yarın kan vermemi istedi yarın vereceğim işte
Siz çatlama iğnesi ne zaman oldunuz

Ben daha 7. Günümdeyim . İlk iğnemde iğnenin 11. Günü regl olmuştum. O yüzden pazartesi bekliyorum regl. Olmazsam beklicem. Ayyy bize güzel haberlerle gelin.

Ben daha 7. Günümdeyim . İlk iğnemde iğnenin 11. Günü regl olmuştum. O yüzden pazartesi bekliyorum regl. Olmazsam beklicem. Ayyy bize güzel haberlerle gelin.
inşAllah yaa ama biraz önce ovulasyon testi yaptım o silik çıktı hamilelikte pik çıkıyor diyorlardı
Bu kadar zaman regl olmamama şaşırdım ama doktorum yumurtaların çatladığını da görmüştü

İnşallah canım senin de Allah yardımcın olsun canım inşallah eşinde bir an önce anlar sana iyi gelecek şeyin ne olduğunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…