Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Benim adetime 4 gün var benimde ateşim düştü bugün🤔🤔🤔
benimki artık otomatiğe başlamış :) en fazla 36.70 oluyor ateşim sonra adetten bir gün önce 36.40a düşüyor heeehh tamam yarın geliyo diye anlıyorum :)

Yerleşme düşüşü olabilir sizinki belki. Benim de yumurtlamadan sonraki 9. Günde düşüş oldu bu ay ama daha önce de olduğu için umut bağlamıyorum. Umarım yerleşme düşüşüdür :anneadayı:

benimki artık otomatiğe başlamış :) en fazla 36.70 oluyor ateşim sonra adetten bir gün önce 36.40a düşüyor heeehh tamam yarın geliyo diye anlıyorum :)

Yerleşme düşüşü olabilir sizinki belki. Benim de yumurtlamadan sonraki 9. Günde düşüş oldu bu ay ama daha önce de olduğu için umut bağlamıyorum. Umarım yerleşme düşüşüdür :anneadayı:
Bedava gebelik testi 🤪

Canim benimde yumurtlamadan 7 gün sonra düşüş oldu 36 ya indi şimdi buda.olunca.adet dedim ama @ kartanesi 8892 birkere olmuyor dedi yine oradan bir umuda sarıldık du bakalım
Umarım herkez gonlumdekini yaşar bu ay🤲🤲

Kaç yumurtanız olgunlaşmıştı. Bende femara kullandım. 2. Deneyimim, ilkinde tek yumurtam vardı kiste dönmüştü. Ağrısından anlamıştım doktora gittiğimde de kist oluşumunu gördüm ama regl ile atmışım
Canım ağrısından anlamıştım dedin ya nasıl bir ağrıydı o? Benim de en son ki yumurtlamam çok şiddetliydi de merak ettim

ParlayanGece ParlayanGece hatta benim kimyasaldan sonraki bütün yumurtlamalarım ağrılı ve şiddetliydi ya tabi o zaman ben hep gebelik belirtileri sanıyordum da yeni aydınlanma geldi bana. Acaba benim de mi sorun var ya zaten 20. Günde yumurtluyorum ondan önce hep 14. Günmüş 😞

11inde yumurtladım ise 5i ve 7sindeki ilişkilerin şansı yok sanırım değil mi kızlar tabloya yumurta akı ekleyince bugüne atmıs ılıskıler geride kaldı. meme ucu hassasiyeti bu aksam basladı catladıgı an baslardı. Dün ak gelmeye başladı bugun de hassasiyet umarım 10unda dır zira 5ı ve 7sı spermcıklern şansı az olur. Eşimle de lımonıyz bu aksamı degerlendıremedık açıkçası sabah olur mu bilmiyorum yarın doktorcuguma soracagım ak catladıgı an gelir dimi diye bildiğimiz şeyleri duymaya bayılıyoruz biz kadınlar malum 😳🤪

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-11-22-47-57-412_com.bm.android.thermometer.jpg
    Screenshot_2024-07-11-22-47-57-412_com.bm.android.thermometer.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 20
ParlayanGece ParlayanGece hatta benim kimyasaldan sonraki bütün yumurtlamalarım ağrılı ve şiddetliydi ya tabi o zaman ben hep gebelik belirtileri sanıyordum da yeni aydınlanma geldi bana. Acaba benim de mi sorun var ya zaten 20. Günde yumurtluyorum ondan önce hep 14. Günmüş 😞
Kimyasaldan sonra döngü değişebiliyor. Yumurtlama günleri de değişebilir kuzum

X