Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Beni de ekleyin kızlar sat 15 Haziran bat belli değil pcos var ilaç kullanıyorum bakalım ne zaman olacak

Kızlar grubu canlı tutalım da üste çıksın. Napiyosunuz beklemeler nasıl gidiyor belirtiler var mı?

Kızlar grubu canlı tutalım da üste çıksın. Napiyosunuz beklemeler nasıl gidiyor belirtiler var mı?
28 Haziran son adet tarihim bu haftayi bol bol degerlendirdik. Test ile takip etmiyorum kendi belirtilerim ile hareket ettim bu ay ilk denememiz. 2 yil once bir dış gebelik geçirdim kendimizi yeni hazır hissettik cok zorlu bir süreçti. Allah'ım yaşatmasın bir daha..

Oy zaten bunu düşündükçe kafayı yiyorum bu pcos beni mahvetti
Valla ya beni de nahvetti. Yumurta takibi için her gittiğimde doktordan “maalesef yumurta çok ama olgun yumurta yok hepsi küçük” lafını duymaktan gına geldi yine de günümüze şükür ilaçla güzelce büyüyorlar

Geçmiş olsun Rabbim tekrar yaşatmasın Bize güzel haberlerle gel inşallah bu ay

Sat 22 haziran ama hala yumurtlama belirtilerim yok ama umudumu kaybetmeden devam ediyorum. Bide az önce doktorum aradı seminere gidiyormuş randevuyu iptal etti

Geçmiş olsun Rabbim tekrar yaşatmasın Bize güzel haberlerle gel inşallah bu ay
Amin canım.. o sene de takip yapmamıştım stres olurum diye. Yumurta akı kivaminda akintim oldugunda değerlendiriyorum bu ay da öyle yaptım ilk ay denemesi oldugu icin umutlu değilim ama yinede guzel haberler alırsam da sevinirim..
Sizin durumlar nedir ne kadardır gebelik düşünüyorsunuz. Eskiden forumu cok kullanıyordum ama boyle bir deneyim yasayinca uzaklasmak istedim bir kac gundur buralardayim

Valla ben artık akışına bıraktım olursa olur olmazsa tedavi ile olur diyerek ten geciyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…