Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

ne çıktıııı

İğneden sonraki gün diğer günler ise gün aşırı inşallah tutmuştur pcos var başka bir test yapmıştım negatifti o kafam karıştı
Diğer test kaset test miydi yoksa erken gebelik miydi o da ? Ve ne zaman yapmıştın. Zaten yarın test günün sabah ilk idrarla yap tekrar

Teşekkür ederim ben de ilk defa pik görmüştüm açıkcası erken gelince yerleşme falan da sandım biraz hayal kırıklıgı yaşadım doğrusu
10undaki piki değerlendirdim ama tutmadı sanırım.
8-10-11-12 degerlendirmiştim.
15 -16 pikini de değerlendirdim açıkcası.
Biraz bizim irademiz dışında olan bir mesele olduğunu düşünüyorum artık.

Ama süreçte şuanda yapacağım bir şey varsa onu da kaçırmak istemem.
Şimdi daha sökülemedi tam
Başlarsa 2-3. Gün gidersem hormon testi yapılabilir dedi arkadaşlar
Siz de bitince gitmemi tavsiye etmişsiniz.
Regl sürecinde muayene de olmadım açıkcası.

o zaman bi olun değerlendirsinler hem içiniz rahatlamış olur regl donemındede gıdılıyor kontrole bende hıc gıtmedım kesınlıkle irademız dısında oldugunu dusunuyorum bız geregını yapıyoruz fazla kafaya takmadıgımız surece zamanında olacaktır gıbı gelıyo bana artık 1 sene oldu benımde artık akışına bıraktım ben açıkcası

Ya kızlar ben tam 1 hafta önce regl günümde kan testi verdim negatif çıktı hala olmadım gecikmem var idrar negatif çıkıyor kan versem çıkar mı acaba? Göğüs hassasiyetim var gün içinde kısa süreli kasık sancılarım oluyor geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…