Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ya kızlar ben tam 1 hafta önce regl günümde kan testi verdim negatif çıktı hala olmadım gecikmem var idrar negatif çıkıyor kan versem çıkar mı acaba? Göğüs hassasiyetim var gün içinde kısa süreli kasık sancılarım oluyor geçiyor
Bence tekrarlayın kan testinizi geç döllenme olabilir

Seninle aynı durumdayız şuan canım ya çatlamadan sonra 4 gündeyim şuan kalkmıyorum yerimden belim de tutulmuş gibi ağrıyor kasık ve göbek altım ağrıyor ayrıca vajinamın üstünde de ağrı var zonklama gibi bunlar sende de var mı inşallah bebektir 🌺
Aynen canım benim de akıntım vardı yumurta akı ve kasık ağrılarım vardı iki taraflı onu yumurtlama diye yorumladım daha sonra sadece sağ kasığımda kaldı ağrı ama ilişkiye girince resmen karnım yandı canım o kadar acıdı ki inşallah bebişten oluyordur ikimizin de

Of bana ne oluyor ya bugün adetimin 5. Günü bitti gibi bişey zaten bu ay çok çok az oldu ama sol kasığımda garip bi ağrı var yanıyor gibimi desem ağrıyor gibi mi desem bilemedim. Acaba kist mi oldu ya

Eklentiler

• IMG_9121.png
    IMG_9121.png
    264,8 KB · Görüntüleme: 39
Bence kan ver kuzum daha garanti. Ben bir ara yaptım kasetti net bir şekilde pozitif çıkmıştı silik ya da hayalî değildi kıpkırmızı pozitifti bir gün sonra başka marka yaptım şakasiz tertemiz bir negatif gördüm. Meğer pozitif olan doğruymuş günümü geçince anladım ama iş işten geçmişti. Tutunamadı yavrum. Bu yüzden en garanti kan tahlili.

Bence kan ver kuzum daha garanti. Ben bir ara yaptım kasetti net bir şekilde pozitif çıkmıştı silik ya da hayalî değildi kıpkırmızı pozitifti bir gün sonra başka marka yaptım şakasiz tertemiz bir negatif gördüm. Meğer pozitif olan doğruymuş günümü geçince anladım ama iş işten geçmişti. Tutunamadı yavrum. Bu yüzden en garanti kan tahlili.
Kötü bi deneyim olmuş allah tekrarını yaşatmasın inşallah hayırlı sağlıklı bebişler gebelikler nasip etsin 🙏🏻 ben gebelik olduğunu düşünmüyorum ama ya bitanede innovitanın testini yaptım onda bişey çıkmadı

Regl günüm genellikle 28 günde bir oluyor. Geçen ay ilk defa 1 hafta erken oldum. Bu ay takvime göre regl günüme 5 gün var. Belirtilerim vardı göğüs ucum çok ağrıdı. Kasıklarım belim de aynı şekilde. Ümitlendim Dayanamayıp erken gebelik testi aldım ve biraz önce yaptım malesef ki tek çizgi. Değişme imkanı var mı acaba?🙁
Elbette , umut her zaman var kuzum. 5 günün varsa 11. Gunundesin malum ilişkiden sonra ki. HCG de 11. Gün kanda artmaya başlar idrarda bazen görünür bazen görünmez. Adetiniz gelmezse kan verirsiniz

Teşekkür ederim ben de ilk defa pik görmüştüm açıkcası erken gelince yerleşme falan da sandım biraz hayal kırıklıgı yaşadım doğrusu🫠
10undaki piki değerlendirdim ama tutmadı sanırım.
8-10-11-12 degerlendirmiştim.
15 -16 pikini de değerlendirdim açıkcası.
Biraz bizim irademiz dışında olan bir mesele olduğunu düşünüyorum artık.

Ama süreçte şuanda yapacağım bir şey varsa onu da kaçırmak istemem.
Şimdi daha sökülemedi tam
Başlarsa 2-3. Gün gidersem hormon testi yapılabilir dedi arkadaşlar
Siz de bitince gitmemi tavsiye etmişsiniz.
Regl sürecinde muayene de olmadım açıkcası.
Pcos var mı sende? Pcos varsa ovülasyon testleri bazen yanıltıcı olabiliyor. Adetin 2. Günü gidersen rahata iyi olur bazı hormonlara o zaman bakılıyor çünkü 🌸

Kızlar bat a 2 gün var idrar testi yaptım tertemiz çıktı . Sizce gebelik yok mu? Yoksa henüz idrarda çıkmayabilir mi?

X