Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

kesinlikle havaya gırmek gerekıyo ya istemek lazım çocuk odaklı degılde zevk odaklı olmak gerekıyor sadece kendınızı dusunun o an en ıyısı
Ya işte orası öyle ama iğneyi yapınca doktorda gün verince ister istemez mecburiyet oluyor yoksa belki doktordan duymasam veya yapmak zorunda olmasam yine 3 gün peşpeşe değerlendirebilirim ama işte zorunluluk olunca neyse bebek yolunda katlanacağız artık

olsun benım arkadasımada işte yumurtalarına bakmıslar bu 1 hafta ıcınde ılıskıye gırersen hamıle kalırsın demıs doktor hamıle kalmıstı bazen doktorların soyledıgı beynımızı tetıkleyıcıde olabılıyor bence

Regl günüm genellikle 28 günde bir oluyor. Geçen ay ilk defa 1 hafta erken oldum. Bu ay takvime göre regl günüme 5 gün var. Belirtilerim vardı göğüs ucum çok ağrıdı. Kasıklarım belim de aynı şekilde. Ümitlendim Dayanamayıp erken gebelik testi aldım ve biraz önce yaptım malesef ki tek çizgi. Değişme imkanı var mı acaba?

Çatlatma iğnesi 13 günüm test bu şekilde days doctor markası varmı sizce ?

Eklentiler

• 1800E65E-05EB-4633-B928-9EE6BF0B51CE.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 23
Freely marka test ile yaptım.

Tabi ki var. Eğer net olarak yumurtlama gününü bilmiyorsan erken yapmış olabilirsin. Bence bekle bir kaç gün sonra tekrar yap. Adet olmadığın sürece Umut vardır

Tabiki de var daha çok erken. Eğer varsa kanda bile yeni yükselmeye başlamıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…