Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Eğer gebelik varsa üzerinden 1 hafta geçmiş reglinin kanda çıkar ama eğer çıkmazsa reglin gecikiyordur

Kızlar günaydın 18 günde bir adet olurum normalde ama 25 gün oldu olmadım zaten yaz ayında grip oldum herkes ya hamileysen diyordu bagısıklık dusermiş ama ben pek önemsemedim değilimdir diye ama ilaç da kullanmadım doğal yollarla boğaz ağrısı grip atlatıyorum bugün test yaptım ve sonuc.. yarın kan testi vermeye gidicem. 1 haftadır adet sancısı çekiyorum ama testim pozitif geceleri beni yataktan kaldıran bi sancı yaşayan var mı?

Eklentiler

• 50CAE60B-1878-4AE7-A4E8-81AFE87FF150.jpeg
    41,2 KB · Görüntüleme: 47
Hayırlı olsun geçen haftalarda burda konuşmuştuk gebeliğin erken döneminde grip olanlar varmış. Dediğin gibi bağışıklık düştüğü için muhtemelen zaten gebelik belirtileri de adet belirtileri ile aynı oluyormuş başlarda. Sancıların normal o yüzden gidip bir kan ver bence

aile hekimi kan gnleri salı ve perşembe bulunduğum yerde, yarın gidip vereceğim inşallah, teşekkür ederimm :)

Ya kızlar hepinizi tebrik ediyorum Allah sağlıklı bı şekilde kucağınıza almayı nasip etsin bu ay maşallah baya kişi hamile

merhaba bende ilk gebeliğimde çok fena grip hasta olduğum gün öğrenmiştim benimde bağışıklık çok fena düşmüştü

merhaba bende ilk gebeliğimde çok fena grip hasta olduğum gün öğrenmiştim benimde bağışıklık çok fena düşmüştü
merhaba evet çok fenaydı tüm gün boynum başım bacaklarım eklerim ağradı 2-3 gün hatta , öyleli bir grip şimdi hala boğazım ağrıyor ama bugun bebiş haberi aldım umarım sağlıkla geçer sürecim, herkesin süreci inşallah

Basiniz sagolsun, nurlar icinde yatsin.

inşallah bebiş haberini alırız ben de bugun aldım haberimi , testim pozitif :)
Yaa hayirli olsun canım sağlıkla gelsin inşallah benim pek ümidim yok cumartesi kanımda çıkmadı 2-3 aydirda değerlerim hep alt üst bir ara prolaktin falan fırlamış ti düştü sonra ama doktor hep stresten dedi bir kaç aydır çok stresli bir dönemden geçiyoruz inşallah çıkar benimde bugün olmazsam bir iki gün bekleyeceğim çok nadir 30 günüde bulabiliyor bazen reglim

hayırlısı olsun canım zamanı ne zamansa o zaman gelecek stres yapma her şey kısmet güzellikler seni bulsun :) :*

Evet
Ee ama dün ki bariz pozitifti dün ki test mi bozuktu. Bekle bakalım belki Şuan varsa bile idrara geçmemiştir. Sonuçta adet olana kadar umut vardır
dün ki baya pozitifti evet bende çok sevindim adet olana kadar beklicem bakalım kan da çıkar mı ki regl günü geçtikten sonra mı kan versem doktor 14.gün test yap demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…