Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bence tekrarlayın kan testinizi geç döllenme olabilir

Aynen canım benim de akıntım vardı yumurta akı ve kasık ağrılarım vardı iki taraflı onu yumurtlama diye yorumladım daha sonra sadece sağ kasığımda kaldı ağrı ama ilişkiye girince resmen karnım yandı canım o kadar acıdı ki inşallah bebişten oluyordur ikimizin de

Of bana ne oluyor ya bugün adetimin 5. Günü bitti gibi bişey zaten bu ay çok çok az oldu ama sol kasığımda garip bi ağrı var yanıyor gibimi desem ağrıyor gibi mi desem bilemedim. Acaba kist mi oldu ya

Bence kan ver kuzum daha garanti. Ben bir ara yaptım kasetti net bir şekilde pozitif çıkmıştı silik ya da hayalî değildi kıpkırmızı pozitifti bir gün sonra başka marka yaptım şakasiz tertemiz bir negatif gördüm. Meğer pozitif olan doğruymuş günümü geçince anladım ama iş işten geçmişti. Tutunamadı yavrum. Bu yüzden en garanti kan tahlili.

Kötü bi deneyim olmuş allah tekrarını yaşatmasın inşallah hayırlı sağlıklı bebişler gebelikler nasip etsin ben gebelik olduğunu düşünmüyorum ama ya bitanede innovitanın testini yaptım onda bişey çıkmadı

Elbette , umut her zaman var kuzum. 5 günün varsa 11. Gunundesin malum ilişkiden sonra ki. HCG de 11. Gün kanda artmaya başlar idrarda bazen görünür bazen görünmez. Adetiniz gelmezse kan verirsiniz

Pcos var mı sende? Pcos varsa ovülasyon testleri bazen yanıltıcı olabiliyor. Adetin 2. Günü gidersen rahata iyi olur bazı hormonlara o zaman bakılıyor çünkü

Kızlar bat a 2 gün var idrar testi yaptım tertemiz çıktı . Sizce gebelik yok mu? Yoksa henüz idrarda çıkmayabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…