Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar benim bugün 3. günü gecikmemin, ilk gün 1.7 çıkmıştı beta hcg acaba artmış olma ihtimali var mıdır ?

3 adet test pozitif ve regl oldum.Büyük ihtimal kimyasal gebelik.Çok ağrım ve kanamam var.
Geçmiş olsun canım 🙏 eğer imkanın varsa doktora git bence, dış gebelik de olabilir; ben yaşadım ve gitmeyi erteledim ama en sonunda daha kötü bir şekilde beni buldu iç kanama geçirdim baya kan kaybetmişim Allah korusun öyle bir şey olmasın 🙏

Afedersiniz kıpkırmızı regl kanı yani.Üstüne görme böyle olmaz sanırım.Diger 2 gebeligimde üstüne görme yani yerleşme kanaması yaşamadım.Benim gibi bunu yaşayan var mı çok merak ediyorum.Testlerin son kullanma tarihi Ocak 2026.Üç testin de bozuk olma ihtimali yüzde kaçtır bilemedim.
Kuzum kimyasal da şiddetli bi ağrı yapıyo.

Ben de kimyasaldan şüphelendim.Sordum hatta kimyasal nasıl oluyor diye kimse cevap vermedi.
Kuzum kimyasal da da adet gecikmesi yaşıyorsun ve ağrın çok oluyo. Bir kere yaşadım bu durumu normalde 28-29. Günlerde adet olurken 52 gün adetim gelmedi beta geri 2.39 a düştüğü halde hemde. Dr um progestan verdi kullandığımın 2. Günü adet oldum ama öyle bi ağrı acı yaşamadım ben

X