Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canım benim bildiğim predictor en iyilerinden biri. Yalancı pozitif çıkarmıyor diyorlar :)
Evet ben de bi arkadaşımdan böyle duydum o yüzden onu denedim çok çok silik bir çizgi iki arkadaşıma attım gördük dediler eşim ve ben de görüyoruz akşama doğru muhtemelen tekrar yapıcam en kötü yarın sabah yaparım Memeli Mestan bıraktı testi ben başladım hahahah

Arkadaşlar hemen güncelleme.Oncomed testler yaklaşık 3-4 saat arayla yaptım.Veee ben biraz önce regl oldum.Yani testler bozuk.Oncomed tavsiye etmiştim.Özür dilerim.Tavsiyemi geri alıyorum.Testler bozuk çıktı.
Aaaaa siz dün de demiştiniz çıkmadı o yüzden karar verdim hamile olmadığıma diye tüh ya teste bak insana umut veriyo boş yere

Aaaaa siz dün de demiştiniz çıkmadı o yüzden karar verdim hamile olmadığıma diye tüh ya teste bak insana umut veriyo boş yere
Evet pazar günü yapmıştım test net negatifti.His ve belirti olarak hamile olmadığıma karar vermiştim.Eylul ayında kullanmak için 3 lü oncomed sipariş etmiştim bugün geldi.Dayanamadim hemen yaptım silik pozitif.3 saat sonra duşa girip çıktım.Kasiklarimda baya bi ağrı oluştu.Cikinca bir test daha yaptım kopkoyu pozitif.1 dakika sonra da regl oldum.Şaka gibi.

Son düzenleme:
Kimyasal gebelik diye bir şey okumuştum burda.Öyle bir şey olabilir mi acaba?Testte bu kadar net pozitifle regl olmamın açıklaması bu olabilir mi?Kimyasal gebelik yaşayan var mı aramızda

Ay gerçekten çok sinirlendim teste şu an regl testi gibi neymiş o öyle 2 test aynı anda nasıl bozuk çıkabilir hadi bozuk çıktın nasıl pozitif görüyorsun

Yap tabi canım regl tarihin ne zamandı :)

Üstüne görme olayı doğruysa acaba öyle bişey mi
Afedersiniz kıpkırmızı regl kanı yani.Üstüne görme böyle olmaz sanırım.Diger 2 gebeligimde üstüne görme yani yerleşme kanaması yaşamadım.Benim gibi bunu yaşayan var mı çok merak ediyorum.Testlerin son kullanma tarihi Ocak 2026.Üç testin de bozuk olma ihtimali yüzde kaçtır bilemedim.

Her şeyin hayırlısı ben de şimdi hastaneye gidiyorum kan vermeye varsa çıksın yoksa da zaten heralde artık negatifi net kabullenebiliriz kalmış 1.2 gün silik çıkaran hcg kanda net çıkar. Dua edin bana

Ah canım sen regl mi oldun?
Nisan ayında buna benzer bi durum başıma geldi. Adetim az sürmüştü 4-5 gün sonra tekrar kanamam oldu az az. Sonra imkansız ama test yapıcam dedim ve hamile çıktım :)
Sonu güzel bitmedi maalesef ama testlerin yanlış değilse umarım seninki güzel biter

Her şeyin hayırlısı ben de şimdi hastaneye gidiyorum kan vermeye varsa çıksın yoksa da zaten heralde artık negatifi net kabullenebiliriz kalmış 1.2 gün silik çıkaran hcg kanda net çıkar. Dua edin bana
Hadi hayırlısı canım.İnşallah hamilesindir.Güzel haberlerini bekliyorum.

Hayırlısı olsun inşallah.Bu ay korunmasız ilk denememdi zaten problem yok fakat neden 3 test pozitif olduğu halde regl oldum onu anlamaya çalışıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…