Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Predictor early olarak geçiyor ondan yaptım minnacık bi silik çizgi var ama o kadar silik bi çizgi ki, akşama doğru farklı bi marka ike yapıcam ama hani bazı testlere yazılmış ya yalancı çıkarıyo falan korktum o yüzden
Kesinlikle Oncomed tavsiye ederim.Ilk saniyelerde pozitifi de negatifi de gösteriyor.Bizzat deneyimledim.Bat ne zamandı sizin?

Şuraya vücut ısısına göre adetin 23.günü yumurtlayan ben bırakıyorum. Hanımefendi yorduk sizi de kusura bakmayın ya zahmet oldu.
27 si diye gözüken bat 3 Eylül e sarktı höh yani 🙂
Tabloda günüm geçmiş olarak gözükürsem diye haber vereyim dedim balım 👻 Candy7777 Candy7777
Eki Görüntüle 3469997
İyi yapmışsın kuzucum. Bende bu ay yumurtlamadım biraz morelim bozuk inşallah bende geç yumurtlarım

Arkadaşlar hemen güncelleme.Oncomed testler yaklaşık 3-4 saat arayla yaptım.Veee ben biraz önce regl oldum.Yani testler bozuk.Oncomed tavsiye etmiştim.Özür dilerim.Tavsiyemi geri alıyorum.Testler bozuk çıktı.

Eklentiler

• 20240823_160204.jpg
    20240823_160204.jpg
    113,1 KB · Görüntüleme: 40
Duphaston kullanan arkadaşlarım size bir sorum olacak. Duphaston başladıktan sonraki gün kanama lekenme vs. Gören var mı normal mi olabilir mi?

X