Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kuvvetli balgam sökücü baksana rahimdeki fazlalığı da atıp spermin kolay ilerlemesini sağlıyomuş kocama desem nerde hemen alalım der eminim buna
Hatta soyle kullanmislar; yumurtlama gununden 2 gun once 2 gun boyunca, yumurtalamada almiyorsun. Catlama ve sonraki gun yine 2 gun .
Ay herseyine baktim bunun ama yok ya internette bile bitmis alamadim buraya.

Ama 3 tane yaptım hepsi pozitif hepsinde sorun olabilir mi
İnşallah hepsi de doğru sonuç vermiştir Rabbim umutlarınızı sevincinizi boş döndürmesin. zaten koyulaşmasından anlarsınız ben tedbir olarak aklınızda bu ihtimal olsun diye söylemek istedim. ben de bebek isteyen biri olarak umutlanıp sonrasında çok üzüldüm 2 tane test yapmıştım 2 si de pozitif görünmüştü

İnşallah ya

11 günde Evet yoktu 12 günün sabahida yoktu akşam 5 buçukta ki testimde çıktı galiba gün içinde değer yükselmiş bu sabah bı tık daha koyu çıktı
Sizin pozitif görünüyor.Aklinizda şüphe varsa Oncomed tavsiye ederim.Negatifi de pozitifi de şüphesiz net gösteriyor.

Teşekkür ederim çok saolun benim kullandigim takviyenin icindede varmış bir de şase olarak aldım ben bir gebenin günlüğü sayfasından oyuzden sormak istedim saolun:)

Teşekkür ederim çok saolun benim kullandigim takviyenin icindede varmış bir de şase olarak aldım ben bir gebenin günlüğü sayfasından oyuzden sormak istedim saolun:)
Cok sevindim. Ben acikcasi farki farkettim, adetim daha agrisiz ve pihtisiz gelmeye basladi yani olmasi gereken gibi.
Umarim sizde de ise yarar

Arkadaşlar acil help predictor marka test (prodoctor değil) nasıldır yalancı çizgi çıkarabilir mi? Yorumlarınız çok önemli

Dediğiniz markayı bilmiyorum.Oncomed öneririm kesinlikle.
Predictor early olarak geçiyor ondan yaptım minnacık bi silik çizgi var ama o kadar silik bi çizgi ki, akşama doğru farklı bi marka ike yapıcam ama hani bazı testlere yazılmış ya yalancı çıkarıyo falan korktum o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…