Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canım ben dün sabah yaptım negatif çıktı akşam 5 buçukta bidaha yaptım pozitif gibiydi bu sabah ilk idrarla yaptım yine pozitif gibi üstteki dün alttaki bu sabaha ait bence yarın yada diğer gün bidaha dene
Sizin de pozitif görünüyor.Saglikla ilerlesin saglikla kucağınıza alın.Erken gebelik testi mi?Ben oncomed kaset test yaptım.

Şuraya vücut ısısına göre adetin 23.günü yumurtlayan ben bırakıyorum. Hanımefendi yorduk sizi de kusura bakmayın ya zahmet oldu.
27 si diye gözüken bat 3 Eylül e sarktı höh yani 🙂
Tabloda günüm geçmiş olarak gözükürsem diye haber vereyim dedim balım 👻 Candy7777 Candy7777
Screenshot_20240823_132449_Femometer.jpg

Merhaba ınovitol bende aldım bir gebenin günlüğü sayfasından mi aldınız ve fayda gördünüz mü acaba? Yumurta kalitesi için kullanıyorum da
Selamlar :)
Benim kullandigim multivitaminin icinde var. 100mg civarinda 2 tane aliyorum gunde.
Bu vitamini de degistirdigimden beri cildim asiri iyilesti, arkadaslarim bile farketti.
Yurtdisindayim ben ama TR de sase seklinde vardi diye biliyorum. Hatta bu grupta biri kullanyordu onda da inovitol var.

Canım kızlar şükür bugün doktora gittim ve kese gözüktü 🥹 bugün tam 5+0 ilk defa karnımdan gözüktü kese diğer hamileliklerimde hep vajinal muayene olurdum biraz da kilom var diye. Çok karmaşık duygular içindeyim bu bebiş Rabbimin bana nasip ettiği bir mucize🤍 Rabbim tüm bekleyenlere bu güzel haberi ve mutluluğu nasip etsin inşallah 🌸
Eki Görüntüle 3469590

Saglikla kucagina almayi nasip etsin 🙏🏻
Bu bebis te hepimize ugur getirsin, gelecek bebislere yollar acsin amiiinnn..🧿

X