Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bende de homozigot vardı kaç tane doktora dediysem aynı cevabı aldım; bazı doktorlar kan sulandırıcı önerdi bazılarının önermeyeceğini söyleyerek, bazı doktorlar da önermedi bazılarının önereceğini söyleyerek ama devletteki doktorlar özellikle kan sulandırıcı vermekten kaçındılar. Tabi benimki mtgfr olandı

. Ama henüz var çıkmama ihtimali erken testler bile çıkarmıyor modunu asla düşürme. ben eskisi gibi test batağına düşmüyorum yapmadım yapmayı düşünmüyorum belki bir gün kala merak edip bakarım sonra da gecikme olursa ben erken yumurtlama ihtimaline karşı çok erken başladım ilişkileri hatta regleden sonraki ilk gün 2 tane oldu sonrası da malum 14.gün yumurtladım sandım ama ilişkiyi bırakmamıstım acabada kaldım Meme ucu hassasiyeti olmadı dyee çünkü en belirgin özelliğim akıntı ıle meme ucu hassasiyeti olması iyi ki bırakmamışım doktora gittiğim gün resmen yumurtam çatlamıs. Kem gözlü arkadaşlar umarım görmez de yine nazar değdirmez tablomu bırakayım

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-22-23-17-35-945_com.bm.android.thermometer.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 29
Ama bi parantez açayım klomen için tabiki yan etkilerinde yumurtalık kanseri yazar. Ne kadar süre ile kullanılmalı misal bilmiyorum çocuğumuz olsun diye dışardan sentetik veya kimyasal hormon alıyoruz. Yumurtanın uyarılması için. Zaten benim genetik yatkınlığım var kansere bazen düşünmüyo değilim acaba ayağıma mı sıkıyorum diye

Ruhani çekirdek citlerken kendimi şarkıcı güllü gibi hissediyorum ayağımı da şarkıcı ceylan gibi koyuyorum ndjdndj
Dünden beri instada şöylr bi yazı karşıma çıkıyor ve diyor ki " Bir insan durduk yere kalkıp evindr temizlik yapmaya başlıyorsa aslında kafasının içindeki dağınıklığı toplamaya temizlemeye çalışıyordur" Vaaaayyyy sayın seyirciler ne kadar doğru dedim ya aynı ben artık güllüleri falan geçtim evde nevresim çarşaf kılıf yıkana yıkana eskidi tuvalete diye girip lavabo fırçalayıp çıkıyorum falan

Benimde mhtrf 1298 homozigot ama bu gen riskli kullanılmalı diye sonuca çıktım ben hatta kese gözüktükten sonra vurulcam doktorum öyle dedi bugün stres yaptım Doktorumu aradım geç kalmayız değil mi diye ben de hastalarım bu şekilde yapıyorum dedim ve dedi şu an sana kan sulandırıcı verirsem dedi tam tutunma aşamasındayken sulandırmak iyi olmaz dedi

Benim ablamın da dişi çekildi çekilmeden önce antibiyotik kullandı ve daha sonra bu ay adeti bir hafta kadar gecikti istersen bir takip et yumurtlaması geç oldu demek ki diye düşündük. Onun 4 çocuğu olduğu için korktu tabii ama geç yumurtlamışsındır dedim telaş yapma bazen antibiyotik veya ağrı kesiciler etkiliyor Çünkü yumurtlamayı umarım etkilemez senin de

Kız bende evdeyim sabah geç kalkıyoruz kahvaltı yap et 12 oluyor 2-3 saat isim sürüyor çocuk uyut yemek yap ev işi akşam 1 saat çalış akşam oluyor anlamıyorum
Eee işten deyince bacım demek sendeki evdeki ruhanilerdensin aramıza tekrardan hoşşş geldiiinnnnn

V
Valla o zaman hastaneden hastaneden hastaneye prosedür değişiyor dediğin gibi

Foşur foşur temizlik iyi gelmiyor mu ama doğruya doğru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…