Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Anam bismillah kız heyecanlandım haa 🤣🤣🤣🤣🤣 iğneden sonraki 14 . Günde pozitif bekleriz amaaaaaa😜😍
fotoyu atınca böyle çatlatma iğnesi yapmamış gibi davranalım olur mu ahahahhaha ay iyice sıyırdım he 😂😂😂 ayy inşallah ya diğer iğnelerde hep 9. Gün negatife döndü öyle devam etti. Bunda artık bir pozitif çıksın 😍😍😍

ArasaNillGerek ArasaNillGerek aslinda spermin ilerlemesini kolaylastiran bir takviye gormustum burda daha onceki bir topikte paylasmislardi ekran goruntusu almistim ama bilmiyorum gondermek dogru olur mu? Ne kadar fadali olur emin degilim. Kullananlari okumustum ama ben denemedim hic bilmiyorum.
Ya dün konuştuğumuz ebru hanımında jeli varmış sanırım. Ana fayda görmeyen de var

fotoyu atınca böyle çatlatma iğnesi yapmamış gibi davranalım olur mu ahahahhaha ay iyice sıyırdım he 😂😂😂 ayy inşallah ya diğer iğnelerde hep 9. Gün negatife döndü öyle devam etti. Bunda artık bir pozitif çıksın 😍😍😍
Kaçıncı iğnen bacım bu ay allahım yarabbim inşallah nasip etsin tez zamanda

Benimde mhtrf 1298 homozigot ama bu gen riskli kullanılmalı diye sonuca çıktım ben hatta kese gözüktükten sonra vurulcam doktorum öyle dedi bugün stres yaptım Doktorumu aradım geç kalmayız değil mi diye ben de hastalarım bu şekilde yapıyorum dedim ve dedi şu an sana kan sulandırıcı verirsem dedi tam tutunma aşamasındayken sulandırmak iyi olmaz dedi
Evet konuşmuştuk bugün, doktorunun protokolünden çıkma bence diyen bendim sana 🙂 ben tekrar gündem olunca hangisinde homozigot olduğunu merak ettim sadece 😍

X