Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Beynimde bir bu bilgi eksikti heh onuda ekledik vatana millete hayırlı olsun demekki devlette bakicaz aşılamaya

Canım senin MTGFR(C677T) olan mı homozigot?

Nasıl olayım ya yumurtlama olmadı bu ay. Doktorum takviyeleri üç ay kullan öyle gel vücudunu hazırlamamız lazım dedi. Şimdilik böyle bende diyet fala uğraşıyorm zayıflamam lazım
Yavrum ya olur olur Allah'ın izniyle sıkma canını
Ne diyeti uyguluyosun şu 85 kiloluk ben yapamiyorum bir türlü

Nasıl olayım ya yumurtlama olmadı bu ay. Doktorum takviyeleri üç ay kullan öyle gel vücudunu hazırlamamız lazım dedi. Şimdilik böyle bende diyet fala uğraşıyorm zayıflamam lazım
Fazla kilo varsa bencede diyet falan yap biraz kendine bak bu süreçte. Biz aslında yanlış yapıyoruz. Kendimize bakmayıp çocuğa yoğunlaşınca hep bir şeyler eksik kalıyor. Senin işinde bir hatırlatma olmuştur belki bu ay bedeninle ilgilen diye sonrada kaldığımız yerden devam

Kuzum galiba bazı durumlarda 3 yıl şartı aranmıyor. Amh düşüklüğü falan. Belki sende o yüzden yola bakmamışlardır
Olabilir neye aşılama şartı koyuyorlar neye koymuyorlar ya da hangi sebebe kaç kez aşılama şartı koyuyorlar onu tam bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…