Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yavrum ya olur olur Allah'ın izniyle sıkma canını
Ne diyeti uyguluyosun şu 85 kiloluk ben yapamiyorum bir türlü
Olur inşallah sanki kendimi zaman kaybediyormuş gibi hissediyorum
Ya daha yeni başladım doğrusu nerden nasıl başlıycam tam oturtamadım

Aynen doktorum da öyle dedi acele etme önce senin sağlıklı olman lazım dedi. Biraz geç olsun ama sağlıklı olsun dedi. Bakalım doktorum ne derse yapıcam artık

Aynen doktorum da öyle dedi acele etme önce senin sağlıklı olman lazım dedi. Biraz geç olsun ama sağlıklı olsun dedi. Bakalım doktorum ne derse yapıcam artık
Evet çok güzel demiş doktorun. Biraz kendine odaklan ben inanıyorum sen kendinde bişeyleri yola koyduğunda inşallah bebişte yola çıkıp gelecek

22 yaşındayım ondan dolayı çıkmıyor laparoskopi ve metroplasti ameliyatları oldum şuan tek sıkıntı pcos başka bişey yok

Yaa öyle mi bildiğim iyi oldu peki aşılama da yapılmış olması gerekiyor mu yoksa özeldeki çatlatma iğnelerinden sonra üni hastanelerinde tüp bebek deneyebiliyoz mu
2 aşılama olması gerekiyor izin çıkmıyor rapora istek üzeri anlayışlı doktor olursa direk tüpe geçer ama şans varsa önceden doğum varsa aşılama denetirler

ArasaNillGerek aslinda spermin ilerlemesini kolaylastiran bir takviye gormustum burda daha onceki bir topikte paylasmislardi ekran goruntusu almistim ama bilmiyorum gondermek dogru olur mu? Ne kadar fadali olur emin degilim. Kullananlari okumustum ama ben denemedim hic bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…