Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Evet hepsi temiz çıktı sadece kan pıhtılaşma var homozigot bir gende temiz çıktı sadece kan pıhtılaşma var homozigot bir gen doktorun keseyi gördükten sonra iğneye başlayacağımızı söyledi geç kalmaktan korkuyorum yine iğne
Masaallah siz elinizden geleni yapmissiniz suanda da doktor kontrolunde ilerliyorsunuz eski yasananlar illaki akliniza takiliyordur sizi cok iyi anliyorum ama lutfen olumsuz dusunmeyin korkularin sizi mesgul etmesine izin vermeyin bazen dusuncelerimiz sandigimizdan da guclu olabiliyor.Olumlu dusunun olumlu olsun. Miniginizin gelisimini takip edin okuyun, her gecen gun nasil buyudugunu gelistigini ve gelisecegini saglikla kucaginiza alacaginiz gunleri dusunun eskileri dusunup moralinizi bozmayin Allah’in izniyle her sey guzel olacak pazartesi gunu guzel haberlerinizi almak dilegi ile kendinize iyi bakin🌸

Hasret kaldık pozitife yeminle 😂😂😂 neyseki imdadınıza yetişiyorum geçici de olsa bir kaç günlük pozitif sonuçlar bende ahahhahahahahaha😂😂😂
Kız niye birkaç gün olsun hiç silinmeden pozitifle devam eden bile gördüm. Ayy bide hamile kalınca zevkime yapıyorsun valla ya ben üç aylıkken bile test yapıyordum hoşuma gidiyordu😅😅😅

Kız niye birkaç gün olsun hiç silinmeden pozitifle devam eden bile gördüm. Ayy bide hamile kalınca zevkime yapıyorsun valla ya ben üç aylıkken bile test yapıyordum hoşuma gidiyordu😅😅😅
Ayy inşallah öyle olur 🙏🏼🙏🏼 ahahahhaha ay tam bir bağımlılık bu test gerçekten 😂 muhtemelen bende yaparım hamile kalırsam 😂 o kadar uğraştım o çizgileri görmek için sonuçta 😂😂😂

Canım kızlar şükür bugün doktora gittim ve kese gözüktü 🥹 bugün tam 5+0 ilk defa karnımdan gözüktü kese diğer hamileliklerimde hep vajinal muayene olurdum biraz da kilom var diye. Çok karmaşık duygular içindeyim bu bebiş Rabbimin bana nasip ettiği bir mucize🤍 Rabbim tüm bekleyenlere bu güzel haberi ve mutluluğu nasip etsin inşallah 🌸
Eki Görüntüle 3469590
Masaallah saglikla buyusun saglikla kucaginiza alin insaallah💐

Masaallah siz elinizden geleni yapmissiniz suanda da doktor kontrolunde ilerliyorsunuz eski yasananlar illaki akliniza takiliyordur sizi cok iyi anliyorum ama lutfen olumsuz dusunmeyin korkularin sizi mesgul etmesine izin vermeyin bazen dusuncelerimiz sandigimizdan da guclu olabiliyor.Olumlu dusunun olumlu olsun. Miniginizin gelisimini takip edin okuyun, her gecen gun nasil buyudugunu gelistigini ve gelisecegini saglikla kucaginiza alacaginiz gunleri dusunun eskileri dusunup moralinizi bozmayin Allah’in izniyle her sey guzel olacak pazartesi gunu guzel haberlerinizi almak dilegi ile kendinize iyi bakin🌸
Ne güzel yazmışsınız çok teşekkür ederim ben elimden geleni yaptım gerçekten gerisi Rabbimin takdirine kalmış🫶🏻☺️🥲♥️

23 ve 40 arası olup 3 yıldan fazla resmi nikahlı evli olmak gerekiyor canım 1 yılla çıkmıyor bana🤷🏻‍♀️
Rapor için kaç yaşında olmak gerekiyor acaba
Aa hadi yaa, 1 yıla çıkmıyor mu? Siz ne sebeple yaptırıyorsunuz acaba?
Çünkü ben ocak ayında rapor için başvurduğumda çıkmıştı henüz 3 yıl dolmamıştı. Ya da acaba hastaneden hastaneye prosedür mü değişiyor 🤔

Ayy inşallah öyle olur 🙏🏼🙏🏼 ahahahhaha ay tam bir bağımlılık bu test gerçekten 😂 muhtemelen bende yaparım hamile kalırsam 😂 o kadar uğraştım o çizgileri görmek için sonuçta 😂😂😂
İnşallah canım 🙏 aynen yani bunca zaman uğraştık hakkımız çift çizgi görmek

Bunu bende merak ediyorummmmm

23 ve 40 arası olup 3 yıldan fazla resmi nikahlı evli olmak gerekiyor canım 1 yılla çıkmıyor bana🤷🏻‍♀️
Ve ArasaNillGerek ArasaNillGerek

Özeldeki aşılamaları kabul etmiyorlar diye biliyorum canım, devlette tüp bebek yaptırmak isterseniz , mesela sebepsiz infertilite ise ya da başka bir şeyden dolayı ise 2 ya da 3 kez aşılama şartı koyuyor devlet, amh düşüklüğünde koymuyor direk tüp bebeğe izin veriyor

Aa hadi yaa, 1 yıla çıkmıyor mu? Siz ne sebeple yaptırıyorsunuz acaba?
Çünkü ben ocak ayında rapor için başvurduğumda çıkmıştı henüz 3 yıl dolmamıştı. Ya da acaba hastaneden hastaneye prosedür mü değişiyor 🤔
Kuzum galiba bazı durumlarda 3 yıl şartı aranmıyor. Amh düşüklüğü falan. Belki sende o yüzden yola bakmamışlardır

X