Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aa benim sat da 12 Ağustos. Ama benim 3 gün sürdü. Sonra ne gelen ne giden. Senin gibi benimde lekenmem olması gerekirdi ama tertemizim. Anlamadım neden böyle oldu.
Ben bir sürü ilaç ve iğne kullanıyorum tüpüşko tedavisi için, o yüzden olduğunu düşüyorum kendi adıma, zaten normalde de ilk 3 gün olurdu sonraki günler leke leke olurdu ama daha kuvvetli olurdu

Islak mayo ile mecbur durmam gerekecek plajda ama bakalım bişey olmaz inşallah
Valla elinden geldiğince durma, gerekirse büyüükk bir havlu al yanına beline sarıp oturduğun yerde fln değiştir, bu genel olarak sorun mantar, kaşıntı vs vs biz kadınların işi zorrrr bi de eğer mümkünse çabuk kuruma özelliği olan mayolardan edin, bir de bikininin iç kısmına bir yağ vardı adıno hatırlayamadım, ondan damlat belki bir etkisi olur, ama ıslak kalan her yerden bakteri, mantar türer buna emin ol

Nioli yağı sanırım iye den koruyor

Kızlar dün gebeliğimi öğrendim ya piskolojik olarak göğüslerime elliyorum sürekli sanki iniyor gibi geliyor bazen ama geceleri daha şiş ve dolgun oluyor normal mi
Geceleri daha dolgun hissetmen normal olabilir, akşam ve gece saatleri vücudun daha ödemli olduğu saatlerdir ya ondan kaynaklanabilir. Ama iniyor gibi olması biraz psikolojik olabilir... Çünkü Allah göstermesin düşük ya da erken doğum vb olsa bile o hormonların vücutta düşme zamanı vardır hemen lönk diye sıfırlanmaz az biraz bi zaman gerekir yani. Ben erken doğum yapıp bebeği kaybettiğimizde iki aya yakın göğüslerim şiş kalmıştı örneğini öyle düşün.

Canım kızlar geçen hafta pazar günü devlet hastanesinde test verdiğimde 36,52 çıkmıştı beta bugün verdiğimde 527,3 çıktı sizce pazartesi doktora gideyim mi birkaç gün daha bekleyeyim mi kese vajinal ultrasonla görünür mü?

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun canım, sağlıkla gelsin dünyaya
Kaç haftalıkken öğrendin?
Çok teşekkür ederm bende daha önce 2 kez boş gebelik yaşadığım için korkuyorum
Din kan verdim 141 çıktı değerim 2 gün sonra tekrarla dedi doktor bende diken üstündeyim sadece aşırı uyku halim var suan

Daha zaten çok ufak adete 1 hafta kala değerim 140 çıktı dün

Daha zaten çok ufak adete 1 hafta kala değerim 140 çıktı dün
Benimde ilk hamileliğim boş gebelikti sonra oğlum oldu sonra 1 kere düzensiz beta artisi 1kere kalp durması yaşadım sonra iğnelerle küçük oğlumu kucağıma aldım.sana kocaman sarılıyorum yürekten aynı durumları yaşamısz.degerin çok iyi çıkmış bence kötü düşünceleri at kafandan umarım herşey yolunda gider

Dediğim gibi kaybetme korkusu o... İlk başta da yazacaktım da varsa öyle bir şey diye hatırlatmak istememiştim, psikolojiktir o rahat ol:)

Tebrik ederim çok güzel bir artış sağlıkla kucağına almak da nasip olsun umarım
Son adet tarihin ne?
Bence pazartesi günü her halükarda gitmelisin, zaten kese gözükmüyorsa tekrar çağırırlar

Çok teşekkür ederim işte atmaya çalışsan da ister istemez düşünüyoruz inşallah pazartesi günü de artmış olur ve iğnelerime başlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…