Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Çok teşekkür ederim işte atmaya çalışsan da ister istemez düşünüyoruz inşallah pazartesi günü de artmış olur ve iğnelerime başlarım
İstesen de atlatamazsın çünkü bu durum travma yaratır. Tüm gebeliklerimde 10 günde bir doktora gittim Allah'tan ki doktorum anlayışlıydı korkumu anlıyordu. Mesela artık dükkanı kapattım 🤣 Rabbim isteyen herkese nasip etsin derken sürpriz yumurtam cikageldi🤭 ve yine ben de aynı korkular ortaya çıktı

İstesen de atlatamazsın çünkü bu durum travma yaratır. Tüm gebeliklerimde 10 günde bir doktora gittim Allah'tan ki doktorum anlayışlıydı korkumu anlıyordu. Mesela artık dükkanı kapattım 🤣 Rabbim isteyen herkese nasip etsin derken sürpriz yumurtam cikageldi🤭 ve yine ben de aynı korkular ortaya çıktı
Aynen ya gerçekten tramva kaldı belirtilerim gidince sanki düşük yapıyormuşum gibi hissediyorum daha dün öğrendim bir de çok yeni hayırlı olsun sizin de

Az önce bunu yaptım ama 🤷‍♀️ eğer öyleyse bugün 9. Gün oluyor. Oturmuş adet beklerken bir mucize yaşar mıyım acaba🙏
Keşke öyle olaydıı ama silik bile çıkmamış ki . Ben artık bu testlere güvenmiyorum ya . Bir ara yaptım adetten dört bes gün gecmişti ki genelde düzenli adet olan biriyim direk çift çizgi çıktı çok sevindim . Heyecanlamdım. Kan vermeye gittik eşimle dolmuş bekle sıra bekle gece eve geldik yani negatif sonuçlaa . Ama nasıl bekliyorum varya şuan en fazla beş haftalığım vs diyorum. Kan sonucu 200 lerde gelir konusup duruyordum . Rezil oldum kocama 😂🐣🤭🥴🤔🥺🥺🥺

Keşke öyle olaydıı ama silik bile çıkmamış ki . Ben artık bu testlere güvenmiyorum ya . Bir ara yaptım adetten dört bes gün gecmişti ki genelde düzenli adet olan biriyim direk çift çizgi çıktı çok sevindim . Heyecanlamdım. Kan vermeye gittik eşimle dolmuş bekle sıra bekle gece eve geldik yani negatif sonuçlaa . Ama nasıl bekliyorum varya şuan en fazla beş haftalığım vs diyorum. Kan sonucu 200 lerde gelir konusup duruyordum . Rezil oldum kocama 😂🐣🤭🥴🤔🥺🥺🥺
Valla öyle ya bugün gecikmenin 2. Günü hafif kramplardan başka hiç bi şey yok normalde çok sancılanırım. Test yapıyorum e negatif. Son ilişkinin de bugün 10. Günü mucize olur mu diyorum ama inan kendim bile inanmıyorum ….

Ben bir sürü ilaç ve iğne kullanıyorum tüpüşko tedavisi için, o yüzden olduğunu düşüyorum kendi adıma, zaten normalde de ilk 3 gün olurdu sonraki günler leke leke olurdu ama daha kuvvetli olurdu
Benim normal düzenimde 3 gün dolu dolu olur hatta bazen 3.gün lekelenmem olur. 3 gün dolu dolu olmuşsa 4. Ve 5.Gün lekenme olur 7 gün sürer. 3. Gün lekenme olursa azalır ve 5 gün sürer. Benim alışık olduğum düzen bu. Bu defa farklı olarak 3 gün baya dolu dolu kanamam oldu. Ama parlak kırmızı değildi siyaha yakın koyu kahverengiydi. Sonra birden kesildi işte. Galiba ilaçlı düşük yaptım ondan olabilir. Bir süre antibiyotik tedavisi gördüm ve kan ilacı kullandım.

Valla öyle ya bugün gecikmenin 2. Günü hafif kramplardan başka hiç bi şey yok normalde çok sancılanırım. Test yapıyorum e negatif. Son ilişkinin de bugün 10. Günü mucize olur mu diyorum ama inan kendim bile inanmıyorum ….
Kız inancını yitirme sakın! Kimse yitirmesin. Malum ilişkiden 11 gün sonra HCG kanda yükselmeye başlar. Kanda yükselmeye başladıktan birkaç gün sonra da idrarda yükselmeye başlar. Eğer tutmuşsa senin için diyorum bak gecikmişsin 3 4 gün daha bekle baktın gelen giden yok kan ver.

Kız inancını yitirme sakın! Kimse yitirmesin. Malum ilişkiden 11 gün sonra HCG kanda yükselmeye başlar. Kanda yükselmeye başladıktan birkaç gün sonra da idrarda yükselmeye başlar. Eğer tutmuşsa senin için diyorum bak gecikmişsin 3 4 gün daha bekle baktın gelen giden yok kan ver.
:KK43: duygulandırdın beni. Her ay aynı şeyler yaş 40 a dayanmış …

:KK43: duygulandırdın beni. Her ay aynı şeyler yaş 40 a dayanmış …
Benimde 30 a dayanmış. 1 ay evvel bebeğini cennete ugurlamıs bir anne olarak bende umudumu kaybetmiyorum. Bütün topik de kaybetmesin. Sende kaybetme lütfen. Benim teyzem 40 a 4 kala anne oldu hemde ikiz doğurdu. Hemde 7 senelik evliydi o zaman. Bazı kadınlar da 7 senede bir doğum yaparmış aslanlar da 7 senede bir doğum yapıyorlar mesela bu kadınlara da aslan cinsi kadınlar deniyormuş. Benim annemin yengesi öyleydi çocukları arasında 7 yaş var hep.

Benimde 30 a dayanmış. 1 ay evvel bebeğini cennete ugurlamıs bir anne olarak bende umudumu kaybetmiyorum. Bütün topik de kaybetmesin. Sende kaybetme lütfen. Benim teyzem 40 a 4 kala anne oldu hemde ikiz doğurdu. Hemde 7 senelik evliydi o zaman. Bazı kadınlar da 7 senede bir doğum yaparmış aslanlar da 7 senede bir doğum yapıyorlar mesela bu kadınlara da aslan cinsi kadınlar deniyormuş. Benim annemin yengesi öyleydi çocukları arasında 7 yaş var hep.
Ay ben evleneli de bu sene 7. senem…
Ama 6 sene vajinismustum daha yeneli 1 sene oldu geçerli olur mu kayıp seneler :))))

Merhabalar hanımlar. Düşük sonrası bebişi patolojiye gönderdik ve henüz sonuçları gelmedi. Açıkçası beklediğimden daha zor bir süreçmiş. Tahminen ne zaman ağlamadigim bir gün olur mesela bilemiyorum. Biraz dertleşme yazısı olacak. Kendimi suçlu hissediyorum hep, bir şey mi yaptım diye düşünüyorum hep yattım oysa kabız olmuştum azıcık o mu etkiledi diyorum. Veren de Allah alan da Allah deyip hayata devam etmeye çalışıyorum ama hevesim öyle bir kursağımda kaldı ki bana neyin iyi geleceğini bulamıyorum.

Arada gelip okuyorum burayı. Gerçekten kadınlar çok güçlü. Aylardır deneyenlere, kayıp sonrası yeniden yaşama dönmeyi başaranlara kocaman sarılıyorum😊 Çok küçüktü bebişim ama benim için hala çok yeni. Sanıyorum benim için de bir zaman gelecek, acım dinecek ve geçecek. O günler geldiğinde sat bat atarım belki buraya yeniden 💖 umudu kaybetmek yok, hepimiz hayırlısıyla anne olcaz inşallah öpüyorum🍀

Merhabalar hanımlar. Düşük sonrası bebişi patolojiye gönderdik ve henüz sonuçları gelmedi. Açıkçası beklediğimden daha zor bir süreçmiş. Tahminen ne zaman ağlamadigim bir gün olur mesela bilemiyorum. Biraz dertleşme yazısı olacak. Kendimi suçlu hissediyorum hep, bir şey mi yaptım diye düşünüyorum hep yattım oysa kabız olmuştum azıcık o mu etkiledi diyorum. Veren de Allah alan da Allah deyip hayata devam etmeye çalışıyorum ama hevesim öyle bir kursağımda kaldı ki bana neyin iyi geleceğini bulamıyorum.

Arada gelip okuyorum burayı. Gerçekten kadınlar çok güçlü. Aylardır deneyenlere, kayıp sonrası yeniden yaşama dönmeyi başaranlara kocaman sarılıyorum😊 Çok küçüktü bebişim ama benim için hala çok yeni. Sanıyorum benim için de bir zaman gelecek, acım dinecek ve geçecek. O günler geldiğinde sat bat atarım belki buraya yeniden 💖 umudu kaybetmek yok, hepimiz hayırlısıyla anne olcaz inşallah öpüyorum🍀
Canım Beyza🤍 Buradaki tüm arkadaşlarımız gibi inan sende çok güçlüsün. Sende,bende çok iyi biliyoruz ki eğer sağlıksızsa bir bebişimiz eninde sonunda bize veda edecek. Evet çok zor bir süreç, kolay geçmeyecek belki acısı,ama geçecek.. Ve belki bir sene sonra kollarında sana Anne' diye sarılan bir evladın olacak Allah'ın izniyle. Buna inan, şimdi bebişinin veda etmiş olması bir son değil, yeniden başlayacağın çabanın başlangıç adımları olacak. 🤍🙏🏻

Islak bikini mayo beni hiç iye yapmadı hep de üstümde kurumuştur ıslaklığı ondan vende bilemiuorum tam bi faydasını
Yıllarca bana da bişiy yapmadı, sonra bi oldu olanlar oldu, mantar çok feci bir şey... O gün bugündür hep değiştiririm nerede olursa olsun, kimse yaşamasın dilerim, çok fenaydı ve hatta o zamandan beridir ped hassasiyetim de arttı belli markalar dışında asla kullanamıyorum

Hayır ağlamamaya çalış sen ağlayınca bebeğim cennette bir dere varmış galiba oraya dusermis sen ağladıkça ordan çıkamaz boğulurmuş bak. Hem bebeklerimizde aglamamizi istemez. En iyi ben anlarım 40 gün bende kaybettim. Bu acı azalıyor ama geçmiyor. Bende çok ağladım arkasından. Ama şimdi güçlü olma zamanı. Şimdi ağla dök içini ama güçlü olmayı da unutma.

Ovü döneminden sonra ilişkiyi bıraktığın için mi üstünden 9 gün geçti diyorsun mesela merak ettim de ondan soruyorum kusuruma bakma 😅
Estağfurullah.Tek ilişki oldu onun üzerinden net sayabiliyorum çünkü sonrasında hiç beraber olamadık eşimle.Sağlik problemlerim oldu ciddi anlamda hala iyilesemedim.

Aaa ayniyiz benim de bugun 9.gun ve tek iliski oldu ben de merakla beklemedeyim🥹 pazar gunu testlere baslamayi dusunuyorum hepimiz icin hayirlisi olsun insaallah🌸
Kızlar aynıyız benim de bugün 10.gün ilişkiden sonraki . Ama yumurtlama günü müydü bilmiyorum takip etmedim bu ay sıkıldım. Dün de bat günümdü gelmedi , tezler negatif …

X