Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bende prodoctor marka 4 teste bariz pembe silik çizgi çıkardı hepsi 2 3 dakikada çıktı beta 1,73 geldi bencede testlere güven kalmadi

Göbeğiniz ve neyiniz düştü anlamadım orayı tam?
Yumurtalıklarınızdaki enfeksiyonu nasıl anladı acaba

Bende prodoctor marka 4 teste bariz pembe silik çizgi çıkardı hepsi 2 3 dakikada çıktı beta 1,73 geldi bencede testlere güven kalmadi
2 belki 3 yıldır da aynı markayı kullanırım hep hatta skt baktım 2027. İlk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum

Ben ilk kez yumurtalıklarda enfeksiyon diye bir şey duydum. Belki de ben duymadım

Valla inanılır gibi değil gerçekten benımde öyle muhtemelen o yüzden fazla umutlanmadım en önemli şey belirtilerle olcak galiba
Bende belirtilerden yola çıkarak yapmıştım. Te mayıs ayından alınma 3 testim vardı. Sonuncusuydu bu fotosunu paylaştığım yoksa her allahın günü test yapan biri de değilim. Ona rağmen psikolojim alt üst

Kizlar bat 27 Eylül 11 Eylül'de pik gördüm 12sinde çatladi gün aşırı değerlendirdik ovulasyon geçeli 10 gün oldu erken gebelik testi yaptım negatif çıktı gebelik yok mu yani bu aydan umudu keseyim mi yoksa hala umut var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…