Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bende depremi çantamı düzenledim bu akşam en azından Allah korusun bu tarafa gelirse hem bizim hemde köpeğimizin ihtiyaçlarını gözden geçirip yeniledim. Allah yardımcımız olsun

17 Ağustos ne biz izmitlilere ne izmirlilere iyi geldi
Az önce bi semtte tekrar yangın cıktı kızlar videoya alırken araba farı görülmüş yangının cıktığı noktadan dağdan yani aşağıya doğru gelen araba farı görülüyor videoda. Allah biliyor ya içimi ne 17 ağustoslar ne 2 şubatlar kendiliğinden oluşan afetler değil.Hep birilerinin gözü parmağı oyunu var. Aynı gün içinde 72 farklı noktada yangın çıkması artık bizim aptallığımız kerizliğimiz gibi geliyo. Ben burcum dolasıyla çok insancılım sene 2018 yazında Antalya'da da günlerce söndürülemeyen bi yangın cıkmıştı. Binlerce video görmüştüm ama birinde o hayvanların yanarken ki çığlığı kulağımdan hiç gitmez. Bir de bu erişkin yaşımda gördüğüm marş depremi evladını arayan anne babanın çığlıkları. O dönem adetim düzenliyken bile ara kanama yaşadım stresimden üzüntümden. Bu canım ülke bu halleri görmemeliydi

Bende depremi çantamı düzenledim bu akşam en azından Allah korusun bu tarafa gelirse hem bizim hemde köpeğimizin ihtiyaçlarını gözden geçirip yeniledim. Allah yardımcımız olsun
Aminn kuzum amin Allah a emanetiz bekliyoruz şuanlık 72 noktada aynı günde çıkmış yangınlar ne acı. Benim limon dünden beri deliriyodu zaten. Ne hisli varlıklar yarabbim onları da öyle yaratmış ama biz doğadakileri koruyamıyoruz

Geç döllenme değilse belli olur

Kızlar tekrar selam

Benim regli bitti sayılır (sat:12 Ağustos) hafif lekelenme oluyor sadece, geceden sabaha o da olmuyor, şimdi adetim bitti sayılıyor mu sizce? Yani yumurtlama takip etmeye başlayayım mı?

Idrar tahlili olacakti yanlis yazmisim kusura bakmayin. Kan aldilar idrar tahlili yapmadilar.

Bir konuşamıyorlar sadece. Ama bakışları hareketleri her şeyi anlatıyor

Bilerek yapanlar da var malesef ulkemizi zor durumda birakmak icin dusman cok Allah onlari bildigi gibi yapsin.Rabbim sizleri ve tum canlilari korusun

Allay yardimciniz olsun cabucak sondurulsun insaallah dualarimiz sizinle

Bende bayraklıdayım tedirgin uyuyoruz alkah yardımcısı olsun herkesin sürekli müdahle ediliyodu helikopterler falab geçiyordu ama rüzgar cok olunca onlarda yetersız kalıyomuş galiba tokilere kadar sıçramış yangın şehir hastNesinede sıçradı diyolar umarım yalandır evin çatı katına cıktık göremedik duman ama bilmiyorum sondudurler bir an evvel umarkm

Bir de kızlar ben 5 gün öncesinde adet oldum cok ilginç ama yani düzenim şaştı noldu anlamadım yani valla hiç beklemiyodum sat:15 ağustos batı hiç tahmin edemiyorum güncelleyebılırmısınızz @Candy7777

O kadar haklısın ki şey deriz otel olmayan yerden duman çıkmaz boşuna ironi gibi ama değil sonumuz hayrolsun

Günaydın kızlar sanki hayalet çizgi görüyorum ama burda gorunuyomu bilmiyorum şimdi yaptım

Eklentiler

• 1000108335.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 48
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…