Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar acil bir şey sorucam bakarmısınız?
Ovülasyon testi yaptım çok çok silik ikinci çizgi çıktı , yumurta çatladıktan sonra ve yumurta çatlamadan 3-4 gün önce öylemi çıkıyor yani çatlamışmıdır yumurtlamaya yakınmıdır bilgi verirmisiniz?

Haklısın ama kendini de böyle hırpalama hiç yaşayacak ömrü varsa inan bizzat neler yaşadım ve cocuğum sağlıklı doğdu.

Şu şekilde?

Eklentiler

• IMG_3634.jpeg
    49,7 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_3635.jpeg
    50 KB · Görüntüleme: 33
Tahmini yumurtlama döneminin 1. Günündeyim daha önce yapmadım kestiremiyorum acaba olduda çatladımı diye o yüzden yarında deneyeyim bakayım ne olacak

Tahmini yumurtlama döneminin 1. Günündeyim daha önce yapmadım kestiremiyorum acaba olduda çatladımı diye o yüzden yarında deneyeyim bakayım ne olacak
Hımmm o zaman evet geçmiş olabilir. Ama yine de varsa elinde bi 5 gün en azından yapmanı öneririm . Belki geçti belki de daha olmamıştır ..

Hayirli olsun saglikla ilerlesin insaallah hic olumsuz dusunmeyin yeni bir baslangic yapmissiniz ne guzel olumlu dusunun olumlu olsun

Bilmiyorum bedenim bu ay benimle oyun oynuyo sanki ağrı bugün hiç kesilmedi kasığımda ki ağrı diz kapağıma kadar vuruyo resmen acaba yeniden mi yumurtluyorum dedim ovu testi yaptım yumurtlama da yok
Aynisi bana da oldu son 3 gundur kasiklarim belim cok agriyor yaniyor ben de yumurtlamami oluyor dedim ovu testi yaptim bir sey cikmadi agri artinca agri kesici aldim mecburen oylelikle gecti ama arada yine kasik agrisi oluyor ben de anlamadim niye boyle oluyor. Iliskinin 9.gunu adetime 6 gun kaldi pazar testlere baslicam insaallah bakalim hepimiz icin hakkimizda hayirlisi olsun guzel sonuclar alalim insaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…