Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Öyle tabii.Hayirlisi olsun.İliskinin üzerinden 9 gün geçti.Test almamak için zor tutuyorum kendimi.İlk gebelik gibi heyecanlandım Allah herkesin kucağını doldursun.
Aaa ayniyiz benim de bugun 9.gun ve tek iliski oldu ben de merakla beklemedeyim pazar gunu testlere baslamayi dusunuyorum hepimiz icin hayirlisi olsun insaallah

Kızlar tekrar selam

Benim regli bitti sayılır (sat:12 Ağustos) hafif lekelenme oluyor sadece, geceden sabaha o da olmuyor, şimdi adetim bitti sayılıyor mu sizce? Yani yumurtlama takip etmeye başlayayım mı?

Kızlar tekrar selam

Benim regli bitti sayılır (sat:12 Ağustos) hafif lekelenme oluyor sadece, geceden sabaha o da olmuyor, şimdi adetim bitti sayılıyor mu sizce? Yani yumurtlama takip etmeye başlayayım mı?
Aa benim sat da 12 Ağustos. Ama benim 3 gün sürdü. Sonra ne gelen ne giden. Senin gibi benimde lekenmem olması gerekirdi ama tertemizim. Anlamadım neden böyle oldu.

Kızlar tekrar selam

Merhaba
Ben Dahiliyeye gittigimde adetimin son gunleri olmasina ragmen arada lekelenme oluyor diye kan tahlili almamislardi sonucu etkiliyormus diye adetiniz bitsin oyle gelin dediler. Bitti sayilmasi icin hic gelmemesi gerekiyor. Bir gun daha bekleyin isterseniz net olsun

O bayrağı kimseye kaptırmam ben. Amh 18.8 ‍↕ bunu yazarken bile sayı artışa geçebilir herşey olabilir .. çünkü gecen sene 13.8 idi şimdi 18.8 . Yaş aldıkça kalite çöp

Yayıldı kuzum bayraklı Bornova tarafı bize uzakken şimdi buraya da gelmiş ilçenin girişine rüzgar da esmeye başladı
Kuzum menemende miydin? Ay vallahi en son çiğliye kadar gelmişti bu tarafa gelmez diye düşünüyorduk ama durum sıkıntılı gerçekten. Rüzgar olması çok kötü. Asıl bu tarafa gelirse izmir için kötü olur rafinerilerden kaynaklı

İnsallah o kadar olmaz ya

Menemendeyim aşkım. Şuan harmandalı da ve şehrin çöpü oraya atılıyor zaten orası metan gazı üreten biyer çöpler orda toplandığı için çöplüğe gelirse patlar. İkincisi organize sanayiler var hem çiğli de hem bu aliağadan önce foçaya varmadan inan semtin adını unuttum eşim orda çalıştığı halde kafa kalmadı resmen, serbest bölge var hammadde dolu plastik petrol ürünü aliağaya varmadan burda başlarız patlamaya

Allah yardimciniz olsun dilerim biter hemen bizde haberleri açtık uyumadık bekliyoruz yangın evlere gelmiş dikkat etmeye çalışın duamız sizinle
Allah razı olsun sağolun bizde de durum öyle ben balkona tünedim yanık kokusu alır mıyım diye eşim içerde haber başında 17 ağustos gecesi yine felaketle geldi ülkemin her yeri cayır cayır yanıyor

Aa evet bak sanayiler var o tarafta doğru Allahım korusun ya valla gram uyku girmiyor gözüme. Dikkat edin kendinize

Aa evet bak sanayiler var o tarafta doğru Allahım korusun ya valla gram uyku girmiyor gözüme. Dikkat edin kendinize
İnan kimlikler kartlar pasaport erzak kuşumuz hepsi biyerde. Ben Maraş depreminden sonra da böyle olmuştum zaten yüksek katlarda oturmayı bu yüzden sevemiyorum giriş kattayım bişi olsa hemen cocuğu da alıp cıkıp gitcek modum açıldı gerisi Allah a emanet

benimde reglime 6 gün kaldı sağ kasıkta ağrı var batma gibi ve beyaz kokusuz kremsi akıntı var yumurtlama günlerini değerlendirdim bu ay hatta hsg ile tüplerimi açtırdım tıkanıklık varmış 6 gün kala kan da belli olur mu acaba ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…