Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Çok teşekkür ederimKan vermek için en yakın pazartesiye randevu alabildim bir sorun olur mu acaba ya
Yok yok olmaz allahın izniyle. Önceki cevabınızı okudum da ilk gebeliğinzde 6 gün gecikmeyle öğrenip Dr a daha geç gitmişsiniz. Hiç bişey olmaz Allahın izniyle dediğim gibi

Merhaba benim de testim laboquickti. Ama yukarda da yazmıştım ben erken yumurtluyorum ve adet aralığım az. Bu testimi yumurtlamanın 15. Günü yaptım yani. Umudunuzu yitirmeyin siz yine sabah yapın adet olmazsanız.

Hee orası önemli değil zaten regl sonrası öteki reglin öncesi oluyo. Amaç tıkanıklığı açmak. Sonrasında da ayağı beli sıcak tutmak önemli

Sıcak su düşüğe de neden oluyor çünkü tutunmaya engel diye biliyorum regl öncesi gebelik olmadığından emin olunca gidilse hem rahat sökülür regk diye düşündüm şu an

Sıcak su düşüğe de neden oluyor çünkü tutunmaya engel diye biliyorum regl öncesi gebelik olmadığından emin olunca gidilse hem rahat sökülür regk diye düşündüm şu an
Ya işte tedaviye ona buna ara vereceksin. Ve test yapıp da gideceksin en garantisi korunmak geç döllenme olur adet olursun vs ama yerleşme kanamasıdır bilemeyiz yani. Yoksa dediğin doğru sıcak su düşüğe sebep olur. En iyisi ya korunmak ya da teste göre gitmek

Kızlar nasılsınız? Neler yapıyorsunuz? Bu aralar baya sessiz buralar
Selam Candycimw, ben pek giremedim hastamız var hastaneye gidip geliyoruz hep o yüzden aktif olamadım. Bi de moralim bozuk biraz o yüzden çektim kendimi, arada bakıyorum ama akıp gidiyo konuşmalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…