Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bir de kızım oluverirse görümcem çatlar orta yerinden. Onda var 3 oğlan, eşimin ilk evladı oğlan, bende var oğlan. Ödü koptu kız doğururum diye doğum yapmışım ertesi günü bana gebelik testi fotosu attı. Genelde bunu eltiler yapar ama bende görümce yapıyo

Pozitifler görüyorum tebrikler
Ben yine ovulasyon testi çilesiyle geldim
Candy7777 ParlayanGece 10 Ağustosa pik dedik ama bugün mü pik acaba ne dersiniz? En sin ve tekli şerit aynı

Eklentiler

• IMG_7655.jpeg
    173,4 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_7657.jpeg
    177,2 KB · Görüntüleme: 27
Aklımdan ikiz geçti de o da bi anda ağır olur dedim

Bende elti yok görümce de varla yok arası yok bu yüzden elti, görümce vs ilişkileri nasıldır nasıl ilerliyor o konuları öğrenemedim çok şükür ama bence genel olarak al birini vur ötekine sanırım

Bende de varla yok arasındaydı. Kayınpeder bendeydi ya o bişeyler anlattı. Adamda dolmuş yazık bende geçmişe dönüp düşündüm öyle karar verdim yoksa art niyet aramıyodum

Bence 10 agustostaki koyuluk silikleştiği için bu ikinci pikin yani bunu kaçırmadan değerlendir
Bugün yarın ve diğer gün değerlendireceğim dimi?
Bir öncekini değerlendirmiştim
8-10-11-12 değerlendirdim Dün boş geçti
Hamilelik görmekten çok ovulasyon pik bulmaya çalıştım bu ne zormuş
Bence de canım bugün en pik ya
İnşallah öyledir
Pik görmek nasip oldu sonundaa
Bunu 17.00 de yapmıştım
Şimdi 20.30 gibi yine yapacağım teyit amaçlı

Ne diyeyim ki şimdi sen zaten hazırlığını yapmışsın senin demene rağmen getirmesi olmamış. Evde yalnız dinlenirdin işte şimdi kv yanında olucak senden sohbet muhabbet bekliycek ya da senin düzenini bozacak zor iş ya

Oğlunda farkındadır bence kızdığında bile seni öpüyorsa inan farkındadır. Temizlik sevmem ama yemek tatlı konusunda elime kimse su dökemez valla iddialıyım o konuda. Aynen ya ne dertleştik

Pozitifler görüyorum tebrikler
Ben yine ovulasyon testi çilesiyle geldim
Candy7777 ParlayanGece 10 Ağustosa pik dedik ama bugün mü pik acaba ne dersiniz? En sin ve tekli şerit aynı
10 ağustostaki de pik şimdiki de pik. Şöyle olmuştur büyük ihtimal; iki tane yumurta vardır biri 10 ağustota çatlayıp diğeri şimdi çatlamış olabilir

Evet canım öyle hesaplaman lazım 16 ağustos çatlarsa 30-31 bat oluyor senin

Evet canım öyle hesaplaman lazım 16 ağustos çatlarsa 30-31 bat oluyor senin
10 ağustostaki de pik şimdiki de pik. Şöyle olmuştur büyük ihtimal; iki tane yumurta vardır biri 10 ağustota çatlayıp diğeri şimdi çatlamış olabilir
İkisi de tutarsa yandık geçen ay ilk defa testi denedim pik göremedim şimdi iki kere
Şimdi birdaha test yapacağım bakalım şüpheli bir durum çıkarsa destek isteyebilirim değil mi?
Okuyorum her akşam ama her zaman dahil olamıyorum sizlere çok teşekkür ederim

Bakarsın ikisi de tutar. Olur muu olur valla. Soruyor musun bide istediğini sor biz cevaplarız buralardayız

Yarından itibaren baz al kuzum 3 gün üst üste olur

Aynen öyle zor vallahi evet 10 agustostaki pikte nasıl değerlendirdiysen öyle değerlendirirsin

Oğlunda farkındadır bence kızdığında bile seni öpüyorsa inan farkındadır. Temizlik sevmem ama yemek tatlı konusunda elime kimse su dökemez valla iddialıyım o konuda. Aynen ya ne dertleştik
Hahhaah boklu bezler havada uçuşurken nasıl iddialı olucaksın temizlikte de inanıyorum ölmez ömrüm olursa beni bul o günlerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…