Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kan vericek misin canım
Çok teşekkür ederim burada evladına kavuşmak isteyen ne kadar anne varsa Allah'ım bekletmesin
kan vereyim mi ya ay çok heyecanlıyım. İlk gebeliğimde hiç kan vermedim anca 7 haftalıkken keseyi görmeye gidebilmistik. 6 günlük gecikmeyle öğrenmiştim o zaman hastaneye gideceğimiz bir yerde değildik eşimin görev yeri çok ücra bir koydü. Yarın veririm öyleyse randevu alıp

Şimdi tabloda gördüm bat 19 ağustosmuş bu koyuluğa ben bat geçti de test yaptın sandım ama bebiş aceleciymiş maşallah belirtiler dikkatini cekti de test yapasın geldi merak ettim valla
Ya aslında yumurtlamanın 15. Günündeyim bugün. regl aralığım 26-27 gün falan erken yumurtluyorum vallahi ben de şoktayım adet biter bitmez soluğu denemede alıyoruz

Ya aslında yumurtlamanın 15. Günündeyim bugün. regl aralığım 26-27 gün falan erken yumurtluyorum vallahi ben de şoktayım adet biter bitmez soluğu denemede alıyoruz
Şimdi tabloda gördüm bat 19 ağustosmuş bu koyuluğa ben bat geçti de test yaptın sandım ama bebiş aceleciymiş maşallah belirtiler dikkatini cekti de test yapasın geldi merak ettim valla
Belirtilerim kasıklarımda aşırı batma vardı ve aşırı uyku halim vardı. Bulantım da şimdi başladı ama bulantı psikolojik bence

Bizimde bu ay öyle oldu adet biter bitmez başladık cocuk olduğundan beri ilk defa bu kadar ilişki oldu bide dedim böyle deniyim. Çok sevindim ama tebrik ederim tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…