Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar benim sat bellide bat belli değil , iki ayrı uygulama kullanıyorum 2 side farklı gösteriyor döngüler 32-26 arası değiştiği için sanırım

Ekleyebilirsiniz sat 2 ağustos bat 2-3 eylül

Kızlar yumurtlama döneminde dollenmenun olmasi için vs ne yemeli ne yememeyelim sizce. Bitki çayı çok içerdim o bu dönemde zararlı diye duydum. Özellikle şu sebze ye bunu ağzına sürme dediğiniz şeyler nelerdir. Sebze meyve bol bol ye dediğiniz

Kabak çekirdeği avokado yumurtayı bol ye hatta kabak çekirdeği yağı varmış spermlere iyi geliyormuş öbür ay almayı düşünüyorum

Bugün sat 2 ağustostu 13.günümdeyim iki kasığımda bazen çoğunlukla sol kasık çok sızlıyo , bu yumurtalarının gelişmesi ile alakalı bir durummu
Diğer bir sorumda ekim ayında yumurtlama takibi yapılmıştı sol taraftaydı foliküller , hesaplayınca bu ay da sol oluyor ( bir ay solda bir ay sağda olur cümlesi doğrumu?)

Kızlar bakar mısın bir defa pil olmuştu ama şimdi tekrar koyulaşıyor regl 7 gün var sizin başınıza böyle bir şey geldi mi

Eklentiler

• IMG_3190.jpeg
    107,2 KB · Görüntüleme: 60
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…