Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yumurta mı civcivden, civciv mi yumurtadan diye sormuşlar onun gibi oldu
Benim bu ovulasyon döneminde full rahatsız edici ağrı var sabah ve akşam. İki gün üst üste pik oldu ilk pik değerlendirdim 2. Günü değerlendiremedim ağrıdan. Bu ağrıların yumurta dollenmesi ile alakası olabilir mi. Civcivim mi yapıyor bunu

Kızlar tövbe haşa ilk defa bu kadar koyu gördüm sıvı alımına dikkat etmedim diye mi böyle çıktı normal denedim öyle xndnfk

Eklentiler

• IMG_6890.jpeg
    25,6 KB · Görüntüleme: 22
Varsa çıkar bence bende Cuma günü vereceğim

İnşallah öyledir kuzum inan içtenlikle diliyorum bunu. Bi gün hiç unutmuyorum plansız ilişki oldu gece tam çatlama günüymüş tahmini. İlişkiden sonra nasıl bi ağrı yaşadım o geceyi hiç unutmuyorum var ya. Alt karnıma yastık dayadım sıkıştırdım hatta, bacaklarıma. Öyle dayanamadım yani, hah dedim bu kadar ağrı çektiğim değsin, ama olmadı malesef. Hatta kaç ay geçti üstünden bidaha öyle yaşamadım ağrı o yüzden unutamıyorum yani

Valla ben de bebis olsa da olmasa da unutmayacağım bunu. Doktora mı gitsem bir sorun var diye düşündüm. Degerlendir dediler ama akşam yürürken bile o acı felaketti. yok böyle bişi. Eger catlama döllenme cabasi ise dedim ben buna dayanamıyorum bebek olunca ne yapacagim karnimda. Ama iliskiyi acıdan düşünemedim ilk defa olunca da korktum. Ertesi gün hic bir şey olmamış gibi normal hayata dönünce pişman oldum yapmadigima. Ama öncesi ve sonrası değerlendirdim.
Ama içindeki o icindeki olacak mı umudunun aynısını hissediyorum ilk defa oldugu icin. Kelebek gibiyim hayırlısı artık

Benimde protein c eksikligim var.3 kayıp yaşadım.2 oğlum var küçük oğlumda iğne ile kucağıma aldım.suan hamileyim hemen iğne ve aspirine başladım.hic bir hamileligimde çok mutlu olamadım hep bir sorun mu olucak diye kendi kendimi yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…