Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Gecmis olsun canim.Dusuk sonrasi rahmin toparlanmasi zaman alabiliyor.Adetler duzensizlesebiliyor bunlar cok normal seyler aslinda biraz sabirli olup rahmimizin iyice toparlanmasini beklemek en guzeli.Bir an once olsun istiyoruz acele ediyoruz. Benim de gecen sene bir kaybim oldu kurtaj olmak zorunda kaldim. Adet duzensizlikleri yasadim ara kanamalarim oldu miyom ve kist tesbit edildi. Bir ay hormon ilaci kullandim ondan sonra cok sukur adetlerim duzene girdi. Ekim ayinda bir sene olacak tekrar gebelik olmadi bu sure zarfinda kendimi cok yiprattim cok acele ettim. Simdi dusununce keske o zaman bu kadar acele etmeseydim bir sure ara verseydim diye dusunuyorum. Ben yasimdan dolayi acele ettim eger senin yasin gencse biraz ara vermeni tavsiye ederim.Ben Mayis ayinda ara verdim.Kontrollerimi yaptirdim Agustos ayinda tekrar niyetlendik. Sen de dedigin gibi iyi bir doktor bulup tedavini olursan cok daha guzel sonuclar alirsin diye dusunuyorum. Hakkinizda hayirli olsun

Ah bir yakınımda aynı şeyleri dedi bana lohusa olduğun için normal dedi. Varya içim rahatladı acile gitmedim ama bu hafta bu kanama devam ederse tekrar bir kontrole gitmekte yarar var. Bu hafta doktorum yokmuş. Güvendiğim diğer doktorlarda yokmuş şansıma bilmediğim bir doktora gitmek istemiyorum. Durum şimdilik böyle.

Evet bir an once guvendigin bir doktora gidersen iyi olur benim de az az gelip sonra birden cok kanama oldu ve bir ay boyunca kanama surdu sonra hormon ilaci kullaninca kanama kesildi.Ben multivitamin de kullandim bu surecte vucuda destek olmasi icin. Seninde zamanla cok daha iyi olur insaallah

Kizlar bos gebelik gecirip sonradan saglikli gebelik yasayn oldumu bir bos gebeligim var suan 5+3 hamileyim pazartesi randovum var acaba bu bos gebelik tekrar edermi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…