Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sağlıkla hayırlısıyla sonuca var uzun olmuş kısa olmuş önemli değil annelik en çok da sabretmektir

O aşamaları bile yaptım inanır mısınız pek sabırlı değilimdir, yapı olarak garanticiyimdir Erken gebelik testini fazlasıyla erken yaptım tabii sonuç negatif

Bozma moralini olumlu hayırlı olsun gerekirse biraz uzun olsun dualarım seninle

Arkadaslar merhabalar bu platformda yeniyim yanlış bir yere tıklayıp yorum alıntı vs yaptıysam düzeltmeme yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Önceki adet tarihim 25-29 Temmuzdu , BAT ise 24-29 Agustos . Bebek karari verdigimiz icin doktora gittim bir problem vs olup olmadigini ogrenmek icin. Ayın 4ü icin yumurtlama var dedi , değerlendirdik. 6sında sol kasikta regl olacakmışım gibi inanılmaz bir ağrı ve gaz oluştu (normalde reglim hiç sancılı geçmez ve tamamen düzenlidir, kasikla ilgili hic problem yasamadim bugune kadar).
Dün prodoctor test yaptım silik cizgi çıktı. Dayanamadım gece kan verdim bhcg 2 çıktı. Fakat göğüslerimde biraz ağrı ve siskinlik var. Aranızda regl dönemi gelmeden öğrenen var mı ya da değerleri bu şekilde çıkıp daha sonra yükselen var mi?
Biraz uzun yazdım kusura bakmayın lütfen...

Henuz cok erken adetinizi beklerseniz daha dogru sonuc alirsiniz. Adetinize yakin tekrar idrar testleri yapabilirsiniz.Ben adete 4 gun kala pozitifi gormustum.

İnşallah sonucunuz olumlu olur, bu ay ben de ovülasyon testi deniyorum, hangi marka testi kullanmıştınız acaba?

Ben sanırım regl oluyorum birkaç damla koyu kahve akıntım oldu peçeteye silince başka da bi şey yok, kasık ağrım da var. Sabaha söker heralde

Kızlar yardım edin ben bu testlerden anlamadım şuan pikmi sizce ? En üstteki dün akşam 2. Öğlen 3. Bu akşam sonuncuyu yarım saat önce yaptım

Eklentiler

• IMG20240814012040.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 47
Maalesef bu konuda bir bilgim yok teşekkür ederim,Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…